sport 135 in onderhoudende derby ïklap te geven Nummerdor en Schuil i|ü i n Leon Weeda stelt teleur upetitiezege: 2-1 c maandag 10 oktober 2011 Hij had er vooraf hoge verwachtin gen van, maar de goede voorspel lingen bleven veelal uit. Doelman Leon Weeda van Duiveland had het afgelopen weekeinde slechts twee uitslagen goed. Zaamslag won inderdaad van SC Everstein, terwijl het afgelaste duel tussen Zeeland Sport en Jong Ambon een twee als vervangend resultaat kreeg. Dat was conform de voor spelling van Weeda. Bij de overige negen duels zat Wee da er naast. De 'gok' van Weeda bij de wedstrijd van zijn eigen ploeg Duiveland pakte ook ver keerd uit. De tweedeklasser kwam er tegen koploper Dinteloord niet aan te pas. Het werd 0-3. DFS werd als winnaar getipt in de ontmoeting tegen Yerseke, maar ook die voorspelling kwam niet uit. Yerseke greep de zege. Uitein delijk kwam Weeda aan twee goe de voorspellingen, hetgeen hem in het tussenklassement een gedeel de laatste plaats oplevert. Xerxes/DZB - Hoek X Kloetinge- Nieuw Lekkerland x Roda Boys/Bomm. - GPC Vliss. x SC Everstein - Zaamslag Terneuzen - Goes x Geldrop AEK - VC Vlissingen X Duiveland - Dinteloord X DFS-Yerseke X Oostkapelle-De Meeuwen IjO X Axel - HW'24 x rra Zeeland Sport-Jong Ambon juiste uitslag Frank den Engelsman (Noad'67) Pieter de Munnik (DFS) Sven Zuidgeest (Walcheren) Sander van Remortele (Steen) Jaimy van Bloppoel (Yerseke) Leon Weeda (Duiveland) O goede voorspelling O foute voorspelling aantal goed ACADIR - Reinder Nummerdor en Richard Schuil hebben het seizoen succesvol afgesloten. De twee Ne derlandse beachvolleyballers schre ven het World Tour-toernooi in het Marokkaanse Agadir op hun naam. In de finale waren Nummerdor en Schuil te sterk voor het als eerste geplaatste Duitse koppel Julius Brink en lonas Reckermann: 22-20 16-21 15-11. Het was de eerste keer dit seizoen dat de twee voormalige zaalinter nationals een toernooi uit de World Tour wonnen. derby tegen Goes. er als de kippen bij om de bal als nog in het doel te werken: 1-0. Na de pauze was Goes, dat onmis kenbaar veel individuele klasse her- Karakteristiek bergt, aan zet. De koploper kon echter geen vuist maken. De op bouw was matig, het tempo te laag. Tot overmaat van ramp ging I Terneuzen-Coes 2-1 (1-0). 26. Nick Claassen 1-0, 70. Dominique Verlinde 2-0, 90. Kyle Doesburg 2-1Scheidsrechter: L. Wagner (Den Haag). Gele kaart: Hasan Basagac (Terneuzen), Sherief Taw- fik, Gert Jan van Leiden, Thijs van den Dries, Gert-jan Tierie en Kyle Doesburg (allen Goes). Aantal toe schouwers: 450. Terneuzen: Dennis Wondergem; Jimmy Jansen, Bert den Hamer, Erik-Jan Naudts, Robbin Dekker (28. Joost van Damme); Remco van Leeuwen, Tim de Feijter, Den nis de Kraker, Jordy van Bremen; Dominique Verlinde (90. Douwe de Kok) en Nick Claassen (70. Hasan Basagac). Goes: Sven Wolkenhauer; Rick de Punder, Sherief Tawfik, Gert-jan van Leiden, Thomas van den Hou ten (82. Jesper Poortvliet); Thijs van den Dries (63. Gert Jan Tierie), Wouter de Craene, Niels Paarde- kooper (63. Ignacio Misaine); Yan- nick van As, Kyle Doesburg en Yves Nyemb. WXïtM Wil Hl 11 foto's Mark Neelemans in de zeventigste minuut aanvoer der Gert-jan van Leiden in de fout. Hij zag geen afspeelmogelijk- heid, draaide nog een keer om zijn as en besloot daarom maar om de keeper aan te spelen. De terug speelbal was echter te zacht. De sluwe Dominique Verlinde pikte de bal op, omspeelde de keeper en schoot raak: 2-0. Kyle Doesburg schoot in blessure tijd de 2-1 binnen, maar het was te laat om Terneuzen nog te veront rusten. „We kunnen dit seizoen al leen maar sterker worden", jubel de Hiensch. „Wij hadden een offday", zei De Nooijer. „Dat gebeurt wel eens tij dens het seizoen. Het is alleen jam mer dat het in de derby gebeurt." Jan Dagevos weken een beetje uitgedund. Peter de Jong is gestopt als elftalleider, omdat hij het niet eens was met enkele beslissingen. Verzorger Arjen Kats, oud-voetbal ler van VCK en Arnemuiden, zet te ook per direct een punt achter zijn samenwerking met VC Vlissin- gen. „Van Peter is het zijn eigen keuze geweest om te stoppen. Ik vind dat jammer, zoals ik het ook betreur dat Arjen Kats gestopt is. Hij had het erg druk met zijn werk als fysiotherapeut en zei ook wat plezier te missen." De eerste selectie is ook niet meer helemaal intact. VC Vlissingen en de stichting Ondersteuning Top sport Zeeland (OTZ) hebben af scheid genomen van )oey van der Zweep. De aanvaller kwam afgelo pen zomer over van RCS, maar speelde de laatste weken weinig. Over de exacte reden van zijn ver trek wilde Vergouwen niet uitwei den. Karl Vergouwen „Je hebt het beste van mij nog niet gezien. Als ik mijn ritme heb gevonden, ga ik nog wel wat goals maken voor Feyenoord. Hoeveel? I don't give a shit. Als we maar winnen." Feyenoorder John Guidetti in NUsport. „We hebben een nationale ploeg om u tegen te zeg gen. Het voetbal in Belgtë is zeker niet slechter dan in Nederland." George Leekens, bondscoach van de Rode Duivels, in NUsport. „Ik wilde graag naar Feyenoord toe, ook omdat ik daar meer kon verdienen. Binnen tien jaar moet ik het voor elkaar hebben gebokst. Anders moet ik weer gewoon aan de slag straks en dat wil ik liever niet." ADO-speler Lex Immers zag een transfer naar Feyenoord in rook opgaan. In De Pers. „Negen maanden geleden gaf zijn management aan dat hij weer wilde spelen. Dan zijn er in de we reld wel zevenhonderd steden die hem willen. En ons lukt het om hem naar Nederland te halen. Dat is best gaaf. Al geloof ik het pas echt als hij in de auto zit van Schiphol naar Apeldoorn. Toernooidirecteur Paul Haarhuis over de komst van Ivan Lendl bij de AFAS Tennis Classic. „Er is zoveel voetbal in de wereld. Het percentage ongelukken is dan toch best laag. En nu opeens ge beurt het best vaak. Je schrikt er wel een beetje van, maar het weerhoudt mij er niet van om de duels in te gaan." Doelman Michel Vorm tegenover OnsOran- „Ik ben bijna 24 uur per dag aan het werk. Dat is heel leerzaam, ik ontwikkel me op veel gebieden. Het voordeel van een kleine club is dat je op alle ge bieden in het diepe wordt gegooid. Ik ben niet al leen trainer, maar ook technisch directeur, secretares se en commercieel manager." John Dahl Tomasson op Sporten.dk, badkamers \Vr-A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 77