321 sport 4 Arnemuiden verkeert in grote VCK aan de macht in derde klasse RCS laat punten liggen tegen Madese Boys Kapelle maakt het The Gunners lang moeilijk maandag 10 oktober 2011 ■■BSSSHBSHBBHBRBMBBi middelburg - RCS moest gisteren de bovenste regionen van de twee de klasse van het zondagvoetbal even vaarwel zeggen. De Soubur gers gaven een zekere overwin ning weg tegen Madese Boys: 2-2. Die andere tweedeklasser, Aarden burg, komt nog niet van de laatste plaats. De wedstrijd in Roosendaal werd met 2-1 verloren. RCS ging nog wel met een 2-0- voorsprong de rust in. Binnen tien minuten maakte Abdoe Abdendi de 1-0. Vijfentwintig minuten la ter verdubbelde Abdendi de voor sprong. Ook na rust waren er vol doende mogelijkheden om Made se Boys pijn te doen, maar in plaats daarvan kwamen de Braban ders dichterbij. Een verkeerde te rugspeelbal zorgde ervoor dat al leen een overtreding een zeker doelpunt voor Madese Boys kon voorkomen. De penalty werd be nut door Joost Jansen. Tien minu ten voor tijd kreeg RCS ook nog eens de gelijkmaker om de oren. Door het gelijkspel blijft de ploeg van trainer Dennis de Nooijer ste ken op de zesde plaats. RCS-Madese Boys 2-2 (2-0). 10. Ab dendi 1-0. 35. Abdendi 2-0. 70. Joost Jansen 2-1. 80. Wouter de Laat 2-2. Scheidsrechter: Van Beurden ('s Herto genbosch). Aantal toeschouwers: 200. Roosendaal-Aardenburg 2-1. Aar denburg kon de goede wedstrijd van vorige week, toen de eerste punten werden gepakt, geen pas send vervolg geven. De West- Zeeuws-Vlamingen kaptittuleer- den tien minuten voor tijd. Na een eerste helft, waarin weinig ge beurde, scoorde Aardenburg als eerste, via Steve van Hulle. Pas twintig minuten voor tijd bracht Terry Jager de Roosendalers op ge lijke hoogte, daarna schoot Jeroen Hack zijn ploeg zelfs op voor sprong. Steven de Croock had in blessuretijd de 2-2 op z'n schoen maar schoot op de paal. Roosendaal - Aardenburg 2-1(0-0). 50. Steve van Hulle 0-1. 70. Terry Jager 1-1. 80. Jeroen Hack 2-1. Scheidsrech ter: De Vaan (Vlijmen). Gele kaarten: Michiel Leijte, Hylke Stroo, Steve van Hulle (allen Aardenburg). Aantal toe schouwers: 150 TWEEDE KLASSE ZATERDAG Arnemuiden verliest bij Nieuwdorp voor de vierde week op rij. De ploeg van trainer Marco Groeneveld zit in een diep dal. Arnemuiden staat na zes wedstrijden op de twaalfde plaats met slechts vier punten. Nieuwdorp-voetballer Arjan Franse glijdt in de 89e minuut van de Sloedamderby de 5-1 binnen. foto Willem Mieras MIDDELBURG - Kapelle maakte het- koploper The Gunners moeilijk in de derde klasse B. Uiteindelijk moesten de Bevelanders in Breda toch het hoofd buigen: 2-0. WHS-SVG 6-0 (3-0). Arvin de Witte 1 -0, 2-0 en 3-0 (strafsch.), Patrick van Schertsen 4-0, Tom Vroegop 5-0 6-0. Vosmeer-Noad'67 3-3 (1-1). Jeroen Verwijs 0-1, Billal Azarkan 1-1, Rachid Bouhoudame 2-1, Frank den Engels man 2-2, Rob den Engelsman 2-3, Hi cham Benhammau 3-3. Rillandia-MZC'11 3-3 (1-1). Frank Kris- telijn 0-1, Jan Minnaard 1-1, Martijn van Grunsven 1-2, Minnaard 2-2, Van Grunsven 2-3, Arjan Koopmans 3-3. Krabbendijke-Tholense Boys 3-5 (0-3). Freddy Simons 0-1, Matthijs van Stee 0-2, Joey Deurloo 0-3, Elco Jansen 1-3, Marien Hopmans (ed) 2-3, Deur loo 2-4, Elco Jansen 3-4, Deurloo 3-5. The Gunners-Kapelle 2-0 (0-0). Rem- co Oomen 1-0, Paul Pedersen 2-0. door Robin Hamelink middelburg - In de derde klasse A van het zaterdagvoetbal pakte VCK de koppositie na een 3-1-over- winning op Domburg. Concurrent Heinkenszand speelde met 0-0 ge lijk tegen Veere. Ook bij Oostkapel- le-De Meeuwen werd niet ge scoord. Noormannen boekte een 3-2-overwinning op Bevelanders en Nieuwland raakte de hatelijke nul kwijt. Hoedekenskerke ging met een 4-1-nederlaag naar huis. Heinkenszand-Veere 0-0: Een wedstrijd om snel te vergeten. De kansen waren schaars. Door veel slechte passes kwamen de ploegen niet aan goed voetballen toe. VCK-Domburg 3-1: VCK begon sterk en kreeg enkele goede moge lijkheden. Na een half uur kopte Stefan Wielemaker een voorzet van Erik Goudt binnen: 1-0. VCK bleef beter, maar toch werd het 1-1. Een vrije trap van Martijn Min- derhoud vloog in één keer in het doel, omdat VCK-keeper Joshua van Dolder onder de bal doorging. De tweede helft ging gelijk op, maar een kwartier voor tijd kopte Wielemaker de 2-1 binnen. Hierna voorkwam Joshua van Dolder de gelijkmaker met enkele goede red dingen. Drie minunten voor tijd scoorde Wielemaker voor de der de keer, toen hij een door Dom burg-keeper Jacco Leijdekkers ge keerd schot binnen kon tikken. Noormannen-Bevelanders 3-2: Noormannen begon aanvallend en dat resulteerde in een vroege voorsprong. Danny Huibregtse was er als de kippen bij om een re bound binnen te tikken, 1-0. Een verdedigingsfout van Noorman nen werd daarna afgestraft door Bevelanders. Niels Bouterse nam het cadeau graag in ontvangst: 1-1. Vlak voor de pauze begon Mark Minderhoud aan een solo en rond de deze fraai af: 2-1. Een kwartier na rust knalde Gerrit van Rijn de 2-2 binnen. Toch bleven de drie punten in Westkapelle. Opnieuw scoorde Mark Minderhoud. Men- no de Nooijer schoot de bal daar na nog op de paal, maar aan de eindstand veranderde niets meer. Nieuwland-Hoedekenskerke 4-1: Na tien minuten passeerde Joey van Belzen enkele spelers en rond de zijn solo met een sublieme boogbal af: 1-0. Na de rust kon Van Belzen zijn tweede treffer ma ken. Kort hierna liet Nieuw- land-keeper Rien Meulenberg een bal los en Jarmo Stoel profiteerde, 2-1. Jordy van Waarde bracht het verschil terug tot twee, hij kopte de bal uit een corner in de krui sing. Via een strafschop liep Nieuwland uit naar 4-1. Jacky Goudswaard werd foutief afge stopt en Bart-Jan Kroes benutte de penalty. AZW-'s Heer Arendskerke 2-2: AZW had een overwicht, maar vergat meer doelpunten te maken. Arendskerke kwam na een kwar tier al op voorsprong dankzij Ste fan van Sabben. Uit een vrije trap van Wouter Boeije kopte Mustafa Yilmaz de Axelaars op gelijke hoog te. Een half uur voor tijd benutte Pieter Adema een strafschop (1-2). Toch werd het nog gelijk na een goede individuele actie van Daniel Deenen. Oostkapelle-De Meeuwen 0-0: In een gelijkopgaande wedstrijd bleef de brilscore negentig minu ten op het scorebord. Enkele doel pogingen van Oostkapelle werden onschadelijk gemaakt door keeper Denni Oosse. De doelman van Oostkapelle, Matthijs van Wage- ningen moest met een knieblessu re het veld verlaten. Hij werd ver vangen door A-junior Bart van Wuykhuyse. In de tweede helft werd Maarten van Maldegem (Oostkapelle) met tweemaal geel van het veld gestuurd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 74