301 sport Hoek kan hoge niveau niet lang Terneuzense Boys is ook met is ook met tien man HOOFDKLASSE B Op bezoek bij XerxesDZB geeft Hoek een 2-0-voorsprong binnen acht minuten uit handen (2-2). Het duel kan daar na alle kanten op, maar er vallen geen goals meer. Complimenten, maar geen punten voor GPC Spui gaat over de knie bij MZVC: 4-0 Zwaarbevochten zege voor reserves Hoek &Kids trekt goede lijn door tegen Kameleon maandag 10 oktober 2011 Na zes competitiewedstrijden heeft Hoek zeven punten. Het heeft ook zeven keer gescoord en incasseerde zeven treffers. Hoek-invaller Tijn Tielemans (liggend) gaat in de stromende regen het duel aan met Marcellino van de Leeuw. AALST - GPC Vlissingen werd na af loop van de ontmoeting met kop loper Roda Boys overladen met complimenten, maar kocht er uit eindelijk niets voor. De formatie van Jurriaan van Poelje keerde na een wedstrijd waarin was gedomi neerd met lege handen huis waarts. Roda Boys wees de Zeeuw en met 3-1 terug. Dat stond zelfs voor wie het duel door een bril van de thuisploeg had bekeken in schril contrast met de werkelijkheid. Roda Boys kon de koppositie qua veldspel geen moment waarmaken. Waar de Zeeuwen echter in de afwerking opnieuw in gebreke bleven, mikte de Gelderse formatie gewoon raak. GPC legde Roda Boys op de pijn bank, maar slaagde er niet in het overwicht in doelpunten uit te drukken. Ozcan Ozkaya zette de thuisploeg in het eerste kwartier op voorsprong (1-0). Grigor Sahak- jan kopte kort voor rust de gelijk maker binnen: 1-1. Na rust had GPC steeds het beste van het spel. De Walcherse formatie slaagde er echter niet in te scoren. Dat lukte de thuisploeg wel. Gallid Cherrou bezorgde zijn ploeg een 3-1-zege. aaEgazjawsKaaasBaaBSBBaae11)1' wrfwmr' aaaaaaagafcaa» MIDDELBURG Spui was zaterdag een maatje te klein voor MZVC. De zaterdag-vier deklasser verloor met 4-0 en die score had nog hoger uit kunnen vallen. Pas na een half uur bracht Joram Rijkse zijn club op voor sprong na een slalom door de ver dediging van Spui. Na de rust zorg de Kevin Krieger voor de 2-0 en schoot Ruud Roozemond de derde Middelburgse treffer binnen. Spui kon geen potten breken en zag René Kerkhof de eindstand tien mi nuten voor tijd op 4-0 bepalen. HOEK Het tweede elftal van Hoek mocht zaterdag weer eens drie punten bij schrijven. Na twee nederlagen op rij werd op eigen veld De Zwerver 2 verslagen: 1-0. Zonder slag of stoot ging dat niet, omdat de bezoe kers lange tijd het beste van het spel hadden. De Zwerver 2 blonk echter uit in het missen van kan sen en kreeg daarvoor na een uur spelen de rekening gepresenteerd. Gilberto Texeira kopte de stand naar 1-0, waarna Hoek 2 met kunst en vliegwerk op de been bleef. OOSTBURG In de eerste klasse van het Orevo- zaalvoetbal boekte &Kids weder om een grote overwinning. De ploeg uit Sluis won met liefst 8-2 van De Kameleon en steeg daar door naar de koppositie. Nummer twee Time Out won reglementair met 5-0 van Hinneman Enginee ring. Een andere kampioenskandi daat, La Porte D'or, won eenvoudig met 9-4 van Spitsbroek. De Blauwe Tulp ging met 6-4 onderuit tegen Signtex/De Sutter, dat de eerste punten van het seizoen behaalde. door Aector Dooms TERNEUZEN - Terneuzense Boys leek het duel met Serooskerke za terdag bij een i-o-voorsprong on der controle te hebben. Totdat hal verwege de tweede helft Frank van Kouteren met een rode kaart uit het veld werd gestuurd. Het of fensief van de Walchenaren bleef echter uit. Integendeel. De thuisclub liet toen zien over meer kwaliteit dan de nummer drie van de tweede klasse te beschikken door met een man minder twee keer te scoren. Terneuzense Boys gaf de veilige marge bijna nog weg, toen Serooskerke in de slotfa se terugkwam tot 3-2. De winst kon de teleurstelling niet wegnemen bij Frank van Koute ren. De Boys-verdediger mist door een schorsing de topper tegen Din- teloord. „Dit is heel zuur." Hij vond de rode kaart onterecht. De visie van scheidsrechter Daems was dat Van Kouteren onbesuisd van achteren inkwam op Seroos- kerke-speler Marlo Janisse, zonder de intentie te hebben om de bal te spelen. ;,Ik ging voor de bal. Ik heb de speler niet eens geraakt. Hij liet zich vallen. Dat had ik ook ge daan", zei Van Kouteren later. „Ik was al verbaasd dat de scheidsrech ter voor een overtreding floot. Toen hij de rode kaart liet zien ben ik meteen van het veld ge stapt." De verdediger speelde tot dat moment een goede wedstrijd en zorgde met een magnifieke goal voor de i-o-voorsprong. „Ik raakte de bal lekker", genoot hij even na. In de eerste helft lag de balcircula- tie bij de Boys te laag om het Serooskerke lastig te maken. Bo vendien moest men attent blijven voor de tegenaanval. Zo schoot Maikel Simonse de bal voor open doel in het zijnet en ging de inzet van Alex Jobse net naast, nadat Boys-doelman Dennis Rijnberg goed reageerde op een kopbal van Kyrian Guepin. Jeroen van den Broeke probeerde het statische spel te doorbreken met de lange bal, die door het veld te veel snel heid kreeg. Van Kouteren en Tim Faassen wa ren wel gevaarlijk met afstands schoten en Johnny de Jaeger was met een paar goede loopacties de Walcherse verdediging te snel af, maar miste tot twee keer toe al leen voor doelman Jordi Suur- mond. „Ik had tenminste een van die kansen moeten benutten", vond de middenvelder. Ook Gökhan Ersahin ging te slor dig met een kans om. Op slag van rust schoot Van Kouteren de bal uit een afgeslagen hoekschop van Ersahin van twintig meter fraai in de kruising: 1-0. Na rust maakte Evert Jan van Opdorp met een fraaie kopbal de 2-0, na een afge meten voorzet van Ersahin. Die maakte een kwartier voor tijd zelf foto Martin Hulsman/Orange Pictures de 3-0, nadat hij schitterend was vrijgespeeld door De Jaeger. Janisse kopte voor Serooskerke uit een hoekschop de stand naar 3-1 en in de slotminuut schoot Boys verdediger Robert Rijnberg in ei gen doel in een poging om een in zet van Janisse te keren. „Het was een van onze minste wedstrijden, maar met zestien punten uit zes duels kunnen we van een goede start spreken", stelde Eddy van der Hooft. De trainer keek wel wat zor gelijk vooruit naar het duel in Din- teloord, waarin hij drie verdedi gers moet missen. Terneuzense Boys-Serooskerke 3-2. 44. Frank van Kouteren 1-0, 69, Evert Jan van Opdorp 2-0, 75. Gökhan Ersa hin 3-0, 78. Marlo Janisse 3-1, 90. Ro bert Rijnberg 3-2 (eigen doelpunt). Scheidsrechter: G. Daems (Gilze). Rode kaart: 67. Frank van Kouteren (Terneu zense Boys). Gele kaart: Jeroen van den Broeke (Terneuzense Boys). Aantal toe schouwers: 200.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58