C 01 Of 0 Ham j| jeberichten Jolie Andries Adriaan Wisse O mensenlinq.nl maandag 10 oktober 2011 familieberichten 121 Je was al zo lang ver weg van ons Droeg duizend vragen in je ogen Met soms een enkel woord nog uitje bijna stille mond. Je was de tijd kwijt en alle andere dingen En dan ineens die glimlach, dat gebaar, herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou en jij, jij hoorde zo bij ons. Met veel verdriet heb ik afscheid genomen van mijn lieve man, Johannes Alexander van Es Hannes in de leeftijd van bijna 88 jaar P. J. van Es - Flipse Oosterscheldestraat 36 4424 EP Wemeldinge Kapelle, 8 oktober 2011, zorgcentrum "Cederhof". Wij danken in het bijzonder het personeel en vrijiuilligers van de verpleegunit van "Cederhof" voor de liefdevolle verzorgi?ig en de hartelijkheid die hij van hen heeft mogen ontvangen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 14 oktober om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 14.15 uur gelegenheid de familie te condoleren in het dorpscentrum "de Wemel" aan het Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Ver weg van ons, maar toch zo nabij, is van ons heengegaan onze lieve vader, opa en opi Johannes Alexander van Es Wemeldinge: Mia en Piet Poortvliet- van Es Biezelinge: Mirella en Edward Nick, Thomas Wemeldinge: Ilona en Frank Je was de tijd kwijt en vele dingen en dan ineens die glimlach, dat gebaar, dat hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Adriaan Alexander van Es -Hannes- Wemeldinge: Truus Neels - van Es (t) Henk Neels (t) Wemeldinge: Korrie Vleugel - van Es Daan Vleugel Kruiningen: Sannie Heijboer - van Es Adri Heijboer Neven en Nichten Intens verdrietig delen wij u mee dat ons kindje waar wij zo lang naar hebben uitgekeken niet meer bij ons is. Jolie 29 september 2011 - f 7oktober 2011 Ons mooie dappere meisje heeft de strijd gestreden die ze niet kon winnen. Dochtertje van: Stefan Froukje Westerweele Krullevaar 14 ÉMfc 4421 TC Kapelle Wij willen woensdag 12 oktober om 12.45 uur samenkomen om Jolie te herdenken in de Caisson, Smokkelhoek 10-12 te Biezelinge. Aansluitend zullen we haar begeleiden naar de begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis van Jolie bent u welkom om samen te zijn in de Caisson. Lieve Jolie Hoe het later zijn zou Zullen we nooit weten Maar hoe je was Zullen we nooit vergeten Voor altijd in ons hart... onze lieve kleindochter en nichtje Jolie Wissenkerke: John en Inge Westerweele Roland en Lysanne Liefste Jolie Lief klein meisje, weet dat jij voor altijd in ons hart leeft, omdat jouw tere leventje ons tot in 't diepst geraakt heeft. "Weet dat je een parel bent, een parel in Gods hand" We zijn intens verdrietig omdat ons dappere kleindochtertje en nichtje maar zo kort bij ons is geweest. 29 september 2011-7 oktober 2011 Goes: Peter en Cora de Munck Jorijn en Robert Wietse Kapelle: Martijn en Talitha de Munck Charlotte en Féline Wij zijn heel verdrietig dat we onze mooie lieve achterkleindochter en ons achter nichtje niet binnen onze familie kunnen zien opgroeien Wij wensen Froukje en Stefan veel sterkte toe Wij staan om jullie heen Soes: Opa Wim en Oma Jeanne de Munck- Sommeijer Wilnis: Loes en Piet t, Jitske, Seesje en Alex, Rozemarijn en Shervin Leiden: Jacqueline en Bram, Bram en Evelien, Floris t Goes: Miriam en Krijn, Jireël, Iris en Rinse, LemLem Veilig in Jezus armen Ook wij zijn heel verdrietig door het overlijden van Jolie Wij wensen Stefan en Froukje en hun familie veel sterkte en troost van onze hemelse Vader in het verwerken van dit gemis en verdriet. Ps 62:9b "God is onze schuilplaats" Evangelische gemeente Rafaël Goes. God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa And ré echtgenoot van Ada Wisse-van Riel Oost-Souburg, 10 april 1938 t Middelburg, 8 oktober 2011 Ada Wisse-van Riel Anita en Johan Koens-Wisse Ramon Petra en Jan Vermeulen-Wisse Carmen, Rosalie Dennie Wisse en Liliana Chiarini Chiara, Alyssa Wij willen alle mensen bedanken die mijn man en onze vader verzorgd hebben. A. Coortestraat 13 4336 DK Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van André te nemen op woensdag 12 oktober a.s. van 10.15 tot 10.45 uur in de Hoeksteen, aan de Roozenburglaan 22 te Middelburg, waarna de afscheidsdienst om 11.00 uur zal worden gehouden. Deze zal geleid worden door Ds. C. Bakker. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1 Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze zwager en oom André Wisse Wij wensen Ada en kinderen veel sterkte toe met dit verlies. J.M. Duvekot-van Riel S. Duvekot en kinderen G.J. van Riel Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-maïl pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21