JEANNETTE TROUWBORST - VAN ECK 2 o I familieberichten maandag 10 oktober 2011 (f| mensenUnq.nl Ik ben ervan overtuigd dat er niets is dat ons zal kunnen scheiden van de liefde van God, gegeven in Christus Jezus, onze Heer - Romeinen 8 Voor ons veel te vroeg en veel te snel is op de ochtend van haar 47s" verjaardag mijn lieve vrouw en onze dappere, optimistische, vrolijke en lieve moeder, in vrede tot haar Heer ingeslapen. We zullen haar ontzettend missen... haar nooit vergeten... JEANNETTE TROUWBORST - VAN ECK 8 oktober 1964 8 oktober 2011 Cees Trouwborst Cees Cathinca en Tjalling Nymke Wij nodigen u uit om met ons, op donderdag 13 oktober 2011 om 13:30 uur, in een dienst van woord en gebed te danken voor het leven van Jeannette in De Levensbron, Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal ze begraven worden op de begraafplaats te Rilland. Hierna zouden we het fijn vinden om elkaar te ontmoeten in het Dorpshuis 'Luctor et Emergo', Hoofdweg 45 te Rilland. Jeannette is bij ons thuis. Op dinsdag n oktober 2011 van 14:30-16:30 uur of van 19:00-21:00 uur bent u welkom om in ons huis afscheid van Jeannette te nemen. Jeannette is veelkleurig en hield van kleur. We hopen dat door uw komst dit op donderdag ook zichtbaar zal zijn. 'Kom zoals je bent' zou Jeannette zeggen. Hoofdweg 36 4411AR Rilland Nu heeft het oude leven afgedaan. Wij mogen aan de toekomst toe behoren. Want grote dingen heeft de Heer gedaan. Zij is als kind van God herboren. Op haar verjaardag in Christus ontslapen onze lieve schoondochter, schoonzus en tante op de leeftijd van 47 jaar. 8 oktober 1964 8 oktober 2011 Wij hebben bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen. Krimpen a/d IJssel Pa en Ma Trouwborst Alphen a/d Rijn Gerrit en Marjolijn Trouwborst Coen, Thijs Jan, Eva en Marit Aruba Johan en Pauline Trouwborst Myrthe, Timon en Thirsa Jan Willem en Verine Trouwborst Jorien, Anniek en Judith Kampen Berkel en Rodenrijs Rotterdam Maarten en Martine Trouwborst Thom en Marloes Mare en Femke Trouwborst Carlijne en Laurens Krimpen a/d IJssel, 8 oktober 2011 "Houd altijd goede moed.... Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze juf Jeannette Juf Jeannette en haar wijze lessen zullen altijd in onze herinnering blijven. "De Horizon" groep 8 (en ouders) schooljaar 2010-2011. Chantal Jesse Elke Justin Iris Kyra Jannes Manon Nikita Martij n Tim Nick Tristan Het is moeilijk te geloven dat ze nu niet meer bij ons op de Horizon komt. Wij moeten afscheid nemen van Jeannette Trouwborst-van Eek Leerkracht van groep 7-8 - spontaan, bevlogen, enthousiast - Ze heeft "onze horizon" verbreed. team, leerlingen, O.R./M.R. RKBS de Horizon in Rilland Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jeannette Trouwborst-van Eek We verliezen in haar een deskundige en toegewijde leerkracht die altijd paraat stond voor anderen met aandacht en een lach. We wensen familie en vrienden veel sterkte bij dit grote verlies. Bestuur en Management Stichting Prisma Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Op 7 oktober hebben wij afscheid genomen van mijn lieve moeder, onze oma, zusje en schoonzusje Cornelia Maatje Hubregtse Weduwe van Jan Johannes van Hecke Wemeldinge, ■ft 27 september 1939 Vüssingen, t 7 oktober 2011 Alfons van Hecke Domino van Hecke Nicky van Hecke Jan Oranje Matty Oranje-Hubregtse Adrie Duine Nel Duine-Hubrechtse Correspondentieadres, Fam. A.J. van Hecke Cl ij verstraat 59 4381 PV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Corry op donderdag 13 oktober van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.15 de samenkomst beginnen waarin we het leven van Corry zullen herdenken. Na de plechtigheid zal om 12.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Vlissingen, na de begrafenis plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd. Dank je mama voor al jouw liefde voor mij. Esther Lady Soms moetje even huilen En dat doen wij nu. Omdat tante Corry van Hecke-Hubregtse niet meer bij ons is. Christina t en German t Soolsma-van Hecke Trudy en Sjaak t Scharloo-Soolsma Angela en Craig Zoë Sylvia en Jesse Dean, Cheverney Hans en Suus Soolsma-Maljaars Ricardo en Sonita Enrico Stephan en Chantal Germania en Sonia Soolsma-de Melo Janiny, Raffael, Jeffrey Lieve Corry Met veel liefde was je begaan en met veel liefde heb je bestaan De liefde die je hebt gegeven blijft in ons ieder voor altijd van kracht. We zullen je missen lieverd rust zacht xxxxx Vlissingen: Daan&Henny Theo, Mo Zara

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20