Dysrlsila/i Robert Willem Bleijswijk Rina Clement - Riemens IDenscniinq.nl maandag 10 oktober 2011 familieberichten 119 In een zee van liefde geboren Op golven van liefde gestorven Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve zoon, 'ons manneke', broer, zwager en oom 28-01-1976 8-10-2011 Wij zullen zijn vrolijkheid en zijn knuffels zo missen Rob en Tineke Bleijswijk Vincent en Patricia Owen Sylvia en T.C. Sam Kon. Julianastraat 8, 4361 EB Westkapelle Op donderdag 13 oktober, aanvang 13.00 uur, nodigen wij u uit om samen met ons afscheid van Robert te nemen tijdens een bijeenkomst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid ons te condoleren in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar het team van Arduin, Lepelstraat in Vrouwenpolder voor hun liefdevolle verzorging en betrokkenheid. Wie Robert gekend heeft, of zich betrokken voelt bij hem of ons gezin, mag deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geen bloemen M We konden lachen maar ook huilen vriend Ik deed voor jou wat jij niet kon mijn vriend Ik heb het fijn met jou gehad Je hebt een plaats hier in mijn hart Jij wordt nooit vergeten vriend Ja bedankt, het was te kort Dat vergeet ik niet Iedereen hield van jou Dat stilt mijn verdriet Robert Willem Bleijswijk "onze vriend" Broer, zwager en oom Vincent, Patricia en Owen Bleijswijk Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader en opa Bert Doedel weduwnaar van Wil Doedel-Regeling Kuinre, Middelburg, 27 juni 1939 7 oktober 2011 Sandra Doedel Bert en Ineke Doedel Woensdag 12 oktober zal om 11.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentie naar: Lingestraat 2.5,4335 NZ Middelburg Nooit meer jij, maar liever dan dat te aanvaarden. Droom ik dat jij er nog bent, héél dicht bij mij. Nooit meer jij, de dood is onherroepelijk. Het besef doet schrijnend pijn van nooit meer wij. Nooit meer jij. Wat overblijft is de herinnering aan de liefde, zo warm en zuiver tussen jou en mij. Erg verdrietig, maar vooral dankbaar voor de goede zorgen die zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en schoonmoeder. Na anderhalf jaar van strijd tegen haar ziekte en naderend sterven, is zij vredig van ons heen gegaan. Nieuwdorp, 3 juni 1947 Goes, 9 oktober 2011 Adrie Clement John Marcel en Vivian Zenna Een speciaal woord van dank voor onze huisarts, dr. R. Posthumus en de medewerkers van de Buurtzorg voor alle liefdevolle zorg en aandacht. Westsingel 58-23, 4461 DM Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 14 oktober om 14:15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Voorafgaand is er in de aula van het crematorium nog van 14:00 tot 14:10 uur gelegenheid om afscheid van Rina te nemen. Liever geen bezoek aan huis. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve buurvrouw Rina Clement Wij wensen Adrie, john, Marcel en Vivian veel sterkte met dit grote verlies. Jan, Jozien en Evelyn Kallemeijn Het kaarsje is nu op. Het is goed zo. Op 8 oktober 2011 is rustig ingeslapen Adrie van Eijkeren in de leeftijd van 76 jaar. Familie van Dorsselaer-Timmerman Wij zijn de verzorging en vrijwilligers van 'Huize de Kraayert' en 'Theresiahof dankbaar voor de goede verzorging van Adrie. 'Theresiahof' Theresiaplein 6 4453 BV 's-Heerenhoek Correspondentieadres: Absdaalseweg 50 4561 GG Hulst We nemen afscheid van Adrie op woensdag 12 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid voor samenzijn in de pastorie van bovengenoemde kerk. De HERE is mijn herder, mij ontbreekt niets; Hij doet mij nederliggen in grazige weiden; Hij voert mij aan rustige wateren; Psalm 23:1 en 2 Zomaar, zo plotseling weggegleden uit ons midden mijn lieve man, onze pa en opa Francois Jan Stoffels - Frans - echtgenoot van Dien den Outer 25 januari 1952 6 oktober 2011 Hoek Dien Stoffels-den Outer AxelEdwin Nathan, Pacey Oostburg Mariska en Martijn Floris Narcissenlaan 15 4542 BS Hoek De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 12 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna de begrafenis plaats zal vinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Dinsdag 11 oktober is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. We ontvingen het droevige bericht dat Jan Johannisse oprichter van onze Atletiekvereniging AV '56 te Goes is overleden op 3 oktober 2011. We wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte bij dit verlies. Bestuur en leden van Atletiekvereniging AV'56 te Goes In plaats van kaarten. Zijn werk, zijn kracht, zijn interesse voor het leven, zijn moed, zo sterk, hij heeft er alles voorgegeven. Verdrietig geef ik u kennis dat vredig en liefdevol van mij is heengegaan mijn lieve man Andries de Vries ^Dries^ Haarlemmermeer 7 september 1923 t Heinkenszand 8 oktober 2011 Gerda de Vries-Peters Wijtvlietstraat 19 4491 GM Wissenkerke (Zeeland) De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19