SS Een hotelsuite als investering 27 wonen wonen@wegener.nl 024-3650509 Zaterdag 8 oktober 2011 Achter de imposante duinen van Groot Valkenisse en Zoutelande komt op een steenworp afstand van de zee Kustresort Zeeland. Een complex met een restau rant, zwembad en luxe wellnes- sfaciliteiten en vijf karakteristie ke gebouwen met hotelsuites en -appartementen. Het bijzondere van het project is dat je met wat spaargeld of een hypotheek eige naar kunt worden van één van die suites of appartementen. door Dennis Rijsbergen Beleggen in hotelka mers, het is een trend die groeiende is. Grand Hotel Ter Duin bij Burgh- Haamstede was twee jaar geleden nog het eerste project in Nederland waar dit con cept werd toegepast. Maar in tij den dat aandelenkoersen soms de neiging hebben te kelderen en de rente op spaargeld nu niet bepaald om over naar huis te schrijven is, zoeken "beleggers alternatieven voor hun geld. En dat merkt Floris Landsbergen van projectontwikke laar Garderen tk Dekker. „Dertig procent van de suites en apparte menten is al in twee weken tijd verkocht. Ongeveer de helft van de kopers zijn beleggers. Die hebben een goed gevoel bij het project en deze markt. Het grote verschil met projecten als Grand Hotel Ter Duin is wel dat we met Kustresort Zeeland ook de kleinere investeer der iets kunnen bieden." Als eigenaar van een hotelsuite of -appartement ben je verzekerd van een rendement dat kan op lopen tot wel tien procent, zegt Landsbergen. Het appartement of de suite wordt namelijk bij afwe zigheid van de eigenaar verhuurd aan vakantiegangers. „Als je dat rendement afzet tegen de huidige spaarrente en het feit dat aandelen erg onzeker blijven, is het niet ver wonderlijk dat er veel belangstel ling is." Behalve beleggers zijn er ook veel kopers die de verblijven voor eigen gebruik aanschaffen. Een hotelsuite begint al bij iets minder dan 75.000 euro vrij op naam. Aanzienlijk lager dan prij zen van een recreatiewoning. „En zelfs voor een stacaravan met erf pacht ben je vaak al meer kwijt. Bovendien kun je voor een hotel suite een volledige hypotheek af sluiten." Vooral uit Brabant is er kooplust, constateert Landsbergen. „Eigenaren komen hier in Zeeland dan een paar weken per jaar vakan tie vieren en de rest van het jaar zorgt de exploitant van het com plex voor de verhuur." De architectuur van Kustresort Zeeland is bijzonder, stelt Lands bergen. „Het is niet een standaard, massaal hotelbouwwerk. Het ont werp past in het duinengebied en het achterland. We hebben geko zen voor verschillende gebouwen met de uitstraling van boerenschu ren met daartussen mooie door kijkjes. Het geheel vormt een link met de landerijen in de omgeving en het Zeeuwse landschap." Het ontwerp is van architectenbureau Van den Hoeven uit Harmeien en ook landschapsarchitect Bosch Slabbers is betrokken geweest bij de ontwikkeling van Kustresort Zeeland. De suites en appartementen varië ren van 29 tot 75 vierkante meter in oppervlakte en ook in luxe. „Het bijzondere is dat we ook ho telappartementen verkopen. Er zijn niet veel hotels waar je met je gezin met bijvoorbeeld twee kinde ren in één kamer terecht kunt. In Kustresort Zeeland kun je als het ware een hotelkamer kopen met daarbij nog twee of drie slaapka mers." Wie meer wil weten over het pro ject kan op zaterdag 8 oktober van 11.00 tot 16.00 uur en zondag 9 ok tober van 11.00 tot 14.00 uur te recht op de verkoopdagen aan de Kaasboerweg 2 in Biggekerke. Het verkoopcentrum met sfeerplein is ook op afspraak te bezoeken. Informatie Hotelsuites kosten vanaf 74.900 eu ro excl. btw v.o.n. De appartemen ten beginnen bij 134.000 euro excl. btw v.o.n. Hotelsuite: 29-32 m2, 2 personen, inloopdouche, 74.900 euro Comfortsuite: 34 m2, 2 personen, douche en ligbad, infrarood sauna optioneel, 89.900 euro Tuin hotelappartement: 58-59 m2, 4-6 personen, 2 slaapkamers, inloopdouche, 134.900 euro Familie hotelappartement: 52-62 m2, 4-6 personen, 2 slaapkamers, 2 verdiepingen, inloopdouche, 189.900 euro Top hotelappartement: 75 m2, 6-8 personen, 3 slaapkamers, 2 ver diepingen, douche en ligbad, 2e toilet, infrarood sauna en 2e badka mer optioneel, 194.900 euro Informatie: www.kustresort.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 95