zeeland 125 'niemandsland' Rent-a-Benz LEZERSVOORDEEL agrimarkt Informatie over palliatieve zorg Scouting Kapelle houdt open dag Concert in Kerkje van Ellesdiek De Schutse houdt verkoping Gezinsdienst met poppenspeler Tholen krijgt bezoek uit Polen Kinderconcert in Meulvliet ©ik© dog: >g knip uit lever in! dagelijks een nieuwe bon alleen geldig op dag van publicatie 'Overlast bij school Stalland' INFO DACra CONCEPT WONEN PL allurebouw Ernstig ongeval op dijk bij Stavenisse I 0113-272323 SterdOme.. Uw Mercedes-Benz Specialist! zaterdag 8 oktober 2011 woongebied. De gemeente zou niet eens een vergunning kunnen geven. Hij moet daar echt weg. Willem Buijs laat het er niet bij zit- ten.Hij gaat bij de politie aangifte doen van vernieling van zijn eigen dom. Hij voelt zich gemangeld door een paar grote instanties en vraagt zich af waarom hij nu ineens zou moeten vertrekken. „Ik doe hier toch niemandkwaad." ProRail kon gisteren desgevraagd nog geen reactie geven. video op www.pzc.nl/video en www.z2.nl GOES Zorgcentrum Ter Valcke in Goes besteedt vandaag aandacht aan de internationale dag van de palliatie ve zorg. In de centrale hal staat van 10.00 tot 12.00 uur een kraam. Daar kunnen mensen van alles te weten komen over de palliatieve afdeling van Ter Valcke. Een rondleiding be hoort ook tot de mogelijkheden. KAPELLE Scouting Ridder van der Maelstede uit Kapelle houdt vandaag een open scoutingdag op het terrein achter het zwembad. Alle speltak- ken zijn te zien. Verder zijn er on der meer een spelletjescarrousel, een levensgrote katapult en een GPS-tocht. Kinderen kunnen ook aan een touw tussen twee bruggen klauteren en pannenkoeken of to sti's bakken op houtvuur. De dag duurt van 10.00 tot 16.00 uur. ELLEWOUTSDIJK Trio Aubergine en het Zeeuwse saxofoonkwartet MeetsReed tre den morgen op in 't Kerkje van El lesdiek. Het concert begint om 14.30 uur. De entree bedraagt 8 eu ro. Reserveren kan via telefoon nummer 0113-612681. OUD-VOSSEMEER Bij Dag Activiteiten Centrum De Schutse in Oud-Vossemeer wordt vadaag een verkoping gehouden. Er zijn stands met kleding, groente en fruit, bloemen en planten, boe ken en speelgoed. Er is ook lekker eten en drinken. De dag duurt van 10.00 tot 16.00 uur. GOES Poppenspeler Matthijs Vlaardinger- broek speelt morgen tijdens een ge zinsdienst van de Evangelische ge meente Rafaël in Goes. Iedereen is welkom. De dienst vindt plaats in het Goese Lyceum. Bezoekers ne men de achteringang aan de Vogel- zangsweg. Aanvang: 10.00 uur. tholen - Een groep ambtenaren uit zusterstad Ilawa brengt volgen de week een bezoek aan Tholen. Het gaat om ambtenaren die zich in de Poolse plaats bezig houden met de grote projecten. Ze komen kijken hoe Tholen met dit soort projecten omgaat. De delegatie krijgt een kijkje achter de scher men van onder meer de projecten Havengebied Sint-Annaland, Mas- terplan Tholen en Vestetuin. tholen - Het Klein Orkest van mu ziekvereniging Concordia uit Tho len en het Jeugdorkest van Harmo nie Ons Genoegen uit Kapelle ge ven vandaag een Kindergalacon- cert in de Meulvliet. Het concert staat in het teken van de schrijfster Annie M.G. Schmidt. Het Kinder- galaconcert begint om 19.00 uur en is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Kaarten zijn te koop aan de zaal voor 3,50 euro. tholen - De PvdA in Tholen wil dat het college de verkeerssituatie rondom de brede school in Sint- Annaland onder de loep neemt. Leden van de partij waren onlangs aan het canvassen. Daarbij viel op dat omwonenden veel klachten hadden. Ze spraken onder meer over te hard rijden, slordig en ono verzichtelijk parkeren en rijden te gen de rijrichting in. De PvdA wil dat de gemeemte gaat praten met omwonenden om een beeld van de situatie te krijgen. Concept Wonen is onderdeel van AHure Bouw 6.V Rlj$sen 10 oktober tussen 16.00 en 20.00 uur Van der Valk Hotel, GOES aan de A. Fokkerstraat 100 www.conceptwonen.nl v da's thuiskomen www.allurebouw.nl stavenisse - Op de Oudelandse- dijk bij Stavenisse deed zich gister avond rond 19.30 uur een ernstig ongeval voor. Door een nog onbe kende oorzaak reed een personen auto daar tegen een boom. In to taal werden drie ambulances opge roepen voor het ongeval. Ook de brandweer moest ter plaatse ko men omdat er sprake was van een beknelling. Het dak werd van de auto geknipt en er moest ook een deur verwijderd worden. Over de toestand van de inzitten de^) is niets bekend. Het bescha digde voertuig is geborgen. De weg is enige tijd afgesloten ge weest voor verkeer. U/L uxo- uoxyhJiïgei?! Scottweg 43 4462 GS Goes 0113 - 272323 www.sterdome.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 61