zeeland23 9 W Wim de Jager Jonagolds voor het goede doel Mogelijk toch speeltuin in gebied Den Inkel jö.P LEZERSVOORDEEL Grote kerkveiling in dorpshuis Kaj Munk Akoestisch duo Sense treedt op in La Strada Oogstdienst in doopsgezinde kerk Patricia Foort zingt in Hotel De Kroon KINDERCENTRA/I JUULTJE Prokino GELDIG OP ZATERDAG 8 OKTOBER agrimarkt (573 zaterdag 8 oktober 2011 B In de doopsgezinde kerk aan de Westwal 41 in Goes wordt morgen een oogstdienst gehouden. Thema van de viering is 'De vijgeboom'. Ie dereen, en met name kinderen, is welkom om de dienst bij te wo nen. Aanvang: 10.00 uur. Dominee Tom Rijken van de doopsgezinde gemeente Amsterdam gaat voor. HANSWEERT GOES Het Goese akoestische popduo Sen se treedt morgen op in café La Strada/Eric's Bar aan de Sint Jacob- straat in Goes. Sense is begin dit jaar opgericht en bestaat uit zange res Annemiek van der Weele en gi tarist Luc Oggel. Op het repertoire staan bekende en minder bekende nummers uit de afgelopen drie popdecennia, daarnaast brengt Sen se eigen liedjes. Het optreden be gint om 16.00 uur, toegang is gra tis. Q www.myspace.com/senseduo GOES Medewerkers van Lilly en psychiatrische cliënten waren gisteren met hart en ziel aan de slag in de boomgaard van Wim de Jager. foto's Willem Mieras door Lilian Dominicus KRUININGEN - Het gemeentebe stuur van Reimerswaal zint toch op de aanleg van een speelbos en natuureducatiepad in bosgebied Den Inkel bij Kruinijngen. Dat blijkt uit de programmabegroting 2012-2015. Enkele maanden geleden nog bleek tijdens de bespreking van de bestuursrapportage dat een groot deel van de gemeenteraad tegen stander van het plan, een samen werkingsverband met Staatsbosbe heer, is. CDA, PvdA en Leefbaar Reimers waal spraken zich toen al tegen het plannetje uit, alleen Christenu nie was uitgesproken voorstander. De fracties zetten vraagtekens bij de behoefte van kinderen om in bos-recreatiegebied Den Inkel te spelen. Als voorbeeld gebruikten ze de natuurspeeltuin in het Goe se recreatiegebied De Hollandsche Hoeve. Ook waren er twijfels over de veiligheid. In het afgelegen na tuurgebied is weinig toezicht. Tijdens de bespreking van de pro grammabegroting eerder deze week kwam de natuurspeeltuin weer ter sprake. „Vreemd dat dat tóch nog doorgaat, terwijl een meerderheid tegen is", zei CDA-er Peter Koeman toen. In dorpshuis Kaj Munk aan de Schoolstraat in Hansweert is mor gen een grote kerkveiling. De vei ling bestaat uit een bonte verzame ling van onder meer beelden, schil derijen en bijzondere huisraad uit diverse pastorieën. Van 12.00 tot 13.45 uur is het mogelijk om de te veilen voorwerpen vooraf te bekij ken. De veiling begint om 14.00 uur. Veilingmeester is deken Paul Verbeek. WISSENKERKE Zangeres Patricia Foort treedt van avond vanaf 21.00 uur op in HCR De Kroon in Wissenkerke. Haar genre is soul, motown, disco en popmuziek. Wie deze avond tus sen 21.50 en 22.00 uur aanwezig is, kan een speciale consumptie-kaart aanschaffen. Je krijgt dan voor 10 euro de keuze uit 7 glazen of fles sen pils of 7 flesjes fris. De kaart is alleen op deze avond te gebruiken. GESLAAGD vfg Aan het Odyzee College in Goes zijn de volgende leerlingen mid dels herexamens geslaagd: Diploma VMBO-TL: Sjoerd van Kampen, Middelburg. Casper Stoel, Burgh-Haamstede. Diploma Havo: John de Winter, Heinkenszand. dagopvang buitenschoolse opvang peuterspeelzalen zorgopvang gezinsbegeleiding éSZf M.. tel: 0115-686100 www.prokino.nl „Het steeltje moet aan de appel blijven en er mogen geen butsen in zitten. Dat is mijn advies voor de plukkers. Ik vind het logisch mee te werken aan dit goede doel. ledereen heeft wel een familielid die verpleging nodig heeft." Bakkersweelde boerencake 450 grom 2 stuks van €5^8 ÜA. uotyiJbe0 id voor wederverkopers hby^n. Aonbleding 16 geldrg ir\ Agrimorkt Goes, Van Doornestroat 2 - Agrimgfkl V I® Papegaaienburg 5 - Agnmorkt Roosendad,.Streuvel6loan la - Agrimarkt Middeiburg. Kolverstraot I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59