DaitfdjaiuteiM tifBMBMPi mm MÊMWMÊm AQ familieberichten zaterdag 8 oktober 2011 (J) fnensenlioq.nl Lisa's bed is nog steeds leeg, haar spulletjes zullen thuis nog even op haar moeten wachten. Wij zijn blij dat Lisa het fijn heeft op haar logeerplaats. Ooit zien we elkaar weer terug, Koetje. Zoveel bloemen, Zoveel kaarten, Zoveel warme woorden, Zoveel belangstelling en Zoveel Troost,-) Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen, uw medeleven voor en na het overlijden van a j*J*\oetTe ^Jrooót ij,e de vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. Voor altijd in ons hart! Patrick, Claudia, Bas Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Hij was er altijd. Voor iedereen De vele tekenen van medeleven na het overlijden van onze pa en opa Cornelis Nicolaas Adrianus Proost zoals kaarten, telefoontjes, bezoekjes en de aanwezigheid bij de crematieplechtigheid hebben ons enorm geholpen bij ons intense verdriet hem te moeten missen. Ook willen wij mevr. A. van Dijken van uitvaartverzorging de Groot-de Kam bedanken voor de persoonlijke benadering en de correcte uitvoering van zijn uitvaart. Jannie en Bert Peet en Renee Inge en Rinus klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, oktober 2011 Mede namens kinderen en kleinkinderen, dank ik u voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man Rob Tieleman Els Tieleman - van Goeije Kapelle, oktober 2011. Wij danken u voor het medeleven tijdens haar ziëkte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma José Goense Smits Wij realiseren ons nu hoe belangrijk het is om donoren beschikbaar te hebben. Voor haar kwam deze helaas te laat. Wij willen u erop wijzen dat de mogelijkheid bestaat om een donorcodicil in te vullen. J. Goense Ronald en Lia Hetty en Peter Jamilla, Melissa Ovezande, oktober 2011 We hebben uw warme belangstelling en de vele blijken van medeleven zeer gewaardeerd na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Hennie Nonnekes - Botter Het heeft ons heel goed gedaan. Jaap Nonnekes Rudi en Linda Nonnekes - Kraak Alexander en Chantal Stefan en Amanda Goes, oktober 2011 Wij danken iedereen voor de onmisbare steun en blijken van medeleven, Uw aanwezigheid op de dag van de crematie, hartverwarmende brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Huib Mallekoote hebben ons goed gedaan De leegte en het gemis zijn nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en geeft ons de kracht om dit verlies een juiste plek te geven en verder te gaan. Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Familie Mallekoote Het verdriet en gemis blijft, maar we zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling die we ontvangen hebben tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Adriaan Davidse hiervoor onze oprechte dank. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen zo geliefd was. A. Davidse-van Belzen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Amemuiden, oktober 2011 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Falentina Anna Basting-de Kramer Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Uw belangstelling, uw kaarten, uw aanwezigheid, zijn voor ons een enorme steun geweest om haar verlies te verwerken. J.A. Basting kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostburg, oktober 2011 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn alles, onze lieve warme vader en opa Louis Jacobs Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Paula Jacobs-Eijke Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, oktober 2011 Voor uw medeleven, betoond na het overlijden van mijn geliefde zus en onze lieve tante Jannetje Jacoba van der Werf-Kesteloo -Jet- betuigen wij u onze hartelijke dank. J.J. Kesteloo D.L. de Jonge-Kesteloo J.W. de Jonge Zierikzee, oktober 2011 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze vader en opa Enzo Claudio Sicilia Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Familie Sicilia Vlissingen, oktober 2011 Wij willen iedereen bedanken voor het overweldigende warme medeleven dat we mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Neeltje Ridderhof - Karelse Jaantje Het is goed te weten dat zij bij zo velen geliefd was. Familie Ridderhof Kapelle, oktober 2011 Wij danken u hartelijk voor de warme belangstelling, de lieve woorden en de vele kaarten na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Lena Maria Brasser - Schipper Jopie en Piet Corrie en Chris Henk Hannie en Jan Klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, oktober 2011 DANKBETUIGING Het heeft ons erg goed gedaan dat wij zoveel hartelijk medeleven hebben mogen ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Elza de Baerdemaeker-van Waes Hiervoor onze oprechte dank. Mede dank aan Verpleeghuis de Stelle; afdeling Boter bloem, Dokter van Hevele, Pastor Alexandra de Krijger en begrafenisonderneming van Bellegem in het bijzonder Jeroen Smit voor de goede verzorging en begeleiding. Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Aardenburg, oktober 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40