Dvfi/Jailsu O mensenlinq.nl zaterdag 8 oktober 2011 familieberichten 139 Aan het einde van een lang en goed leven, is na een waardig gedragen ziekte, overleden onze geliefde vader en schoonvader Christiaan Boone Drager van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, in goud in de leeftijd van 94 jaar. C.M. van Damme-Boone P.J. van Damme 29 september 2011 Correspondentieadres: Apartado correos 31 03760 Ondara (Alicante) Spanje De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gnat uit naar de heer en mevrouw De Waal, familie Meijboom en het team van buurtzorg Vlissingen voor hun liefdevolle verzorging. Toch nog onverwacht van ons heengegaan onze Opa en Overgrootopa Opa Eckhardt Jolanda en René Jolé Anita en Daniël Ruben Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze zwager en oom Kees Eckhardt Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de familie Bosselaar Zijn werk, zijn kracht, zijn interesse voor het leven. Zijn moed zo sterk, hij heeft er alles voor gegeven. Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg, geheel onverwacht overleden mijn lieve man (moppie), onze lieve pa en opa Hans van de Leemkolk 2 november 1944 t 6 oktober 2011 Marleen van de Leemkolk Erik van de Leemkolk Pascalle Adam Jamie, Jelle, Remi, Dion Arno van de Leemkolk Conny Westdorp Priscilla en Tim Mandy Shirley en Corné Leroy Bouncer Correspondentieadres: Watersniphof 46,4332 CR Middelburg Hans is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 12 oktober van 13.00 uur tot 13.20 uur, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Groot mens, warm hart, altijd behulpzaam Geheel onverwacht is onze oud-collega overleden Hans van de Leemkolk Wij verliezen in Hans een zeer gewaardeerde en enthousiaste collega die zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte bij dit grote verlies. Arbodienst Zuid Edith, Arjen, Mieneke, Tjierka, Lianne, Rita en Sylvia Abba, Vader U alleen U behoor ik toe Dankbaar voor alle liefde en betrokkenheid die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat, vol vertrouwen in haar Heef en Heiland, na een periode van afnemende vitaliteit toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Helena Elizabeth Marina Pinxteren-Barendse Leny H.l.Ambacht, 06-08-1931 t Oostkapelle, 05-10-2011 C. Pinxteren Magda en Wim Rosalie en Steffan, Samuel Leandra Michel Arie en Marina Matthijs en Jolene Merijn en Tim Marijn Eric en Marleen Anoek en Tim Heieen -in liefdevolle herinnering- Torenstraat. 22, 4356 BH Oostkapelle De uitvaartdienst, waarin ds. N.J. Dekker voorgaat, zal worden gehouden op maandag 10 oktober om 13.15 uur in de Zionskerk aan de Duinweg te Oostkapelle. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemde kerk. Na een vriendschap van 6b jaar heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Leny Pinxteren Ik zal haar heel erg missen. Ina de Jager Bedroefd zijn wij om het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Jeanne Henderikx-Reijerse Catrien Henderikx Riaen Mark Louise en Eduard Marja en Roland Marjan en Wim Bob en Marloes en kinderen Kort voor het 50-jarig jubileum van onze vereniging in maart 2012 ontvingen wij het droevige bericht dat Jan Johannisse oprichter van Atletiekvereniging Scheldesport te Terneuzen op 3 oktober 2011 is overleden. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte bij dit verlies. Terneuzen Bestuur en leden van Atletiekvereniging Scheldesport Ie bent pas echt overleden als je niet meer wordt herinnerd. Kort na haar 90ste verjaardag hebben wij afscheid moeten nemen van onze nicht, mijn partner en de partner van onze vader Maria Pieternella van der Linde-Philipse Rie weduwe van Bram van der Linde Philip t en Jeanne Philipse-Daniëlse Willy en Theo Kloet-Philipse Marijke t en Jaap de Kok-Philipse Ger en Nel Philipse-Braam Adri. Klink Joke en Jan de Bree-Klink Hans en Corry Klink-Nieuwhoff Sandra Klink Vlissingen, 5 oktober 2011 Hospice Ter Reede Correspondentieadres: Rosenburglaan 11, 4385 JE Vlissingen De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden op woensdag 12 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Rie hield van kleurrijke veldboeketten. Onze dank gaat uit naar het team van het hospice Ter Reede voor hun liefdevolle verzorging en betrokkenheid. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud werknemer en collega Dries Traas Vanaf april 2002 tot juni 2009 was hij bij ons in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest, hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen familie en allen die bij hem betrokken waren veel sterkte toe met dit verlies. Directie en collega's Kole Transport, onderdeel van de Sagro-Groep

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39