SUIKER UNIE tw ...Ben jij degene die ons team komt versterken? PLANNER (m/v) (Senior) Constructeur/Engineer Werktuigbouw -COSUN 1 SENSUS V SVZ Verf&Wand krijgt een nieuw kleurtje... zaterdag 8 oktober 2011 Suiker Unie biedt ontwikkeling en toekomst aan goed opgeleide technici Suiker Unie, met vijf productielocaties, is een toonaangevende producent van suiker, suikerproducten en stropen voor de industriële- en consumentenmarkt. De suikerfabrieken van Suiker Unie in Nederland behoren tot de grootste, modernste en meest efficiënte van Europa. Binnen onze suikerfabrieken Dinteloord (Noord-Brabant) en Vierverlaten (Groningen) bestaat de vacature voor een De functie Als Constructeur/Engineer Wtb maakt u deel uit van de engineeringsafdeling Wtb. Uw functie is veelomvattend en u opereert in teams met projectleiders, technologen en technici t.b.v. het realiseren van investeringsprojecten. Deze projecten zijn gericht op het realiseren van onze ambities, waarbij wij onze positie bij de top van de Europese suikerindustrie willen continueren en verder verbreden. Centraal hierbij staan rendementsverbetering, vermindering energie- en hulpstoffenverbruik en kwaliteitsverbetering. Tot het takenpakket behoren o.m. de volgende activiteiten: Construeren van installaties en gebouwen. Het (laten) opstellen van veelal gecompliceerde constructietekeningen en materiaalkeuze voor de grotere investeringsprojecten. Begeleiden van investeringsprojecten en technische wijzigingen in installaties. Ontwerpvoorbereiding van procesinstallaties, flowschema's en P&ID's. Voor het verkrijgen van inzicht in het grootschalige productieproces en het bewerkstelligen van de wisselwerking tussen proces en ontwerp, zal tijdens de suikerbietencampagnes in een leidinggevende positie gedurende een bepaalde periode in ploegendienst worden gewerkt. Wat maakt het werken bij Suiker Unie interessant? De afwisselende combinatie tussen de productieperiode in de suikerbietencampagne en de onderhouds- en investeringsprojecten tijdens de intercampagne. De dynamiek van innovatie en het meegroeien met de nieuwste technologische- en technische ontwikkelingen. De bovengemiddelde arbeidsvoorwaarden ondergebracht in de eigen CAO. De sterke en conjunctuurongevoelige bedrijfstak, waarbinnen duurzaam ondernemen op een natuurlijke wijze diep verankerd zit. Meer info over Suiker Unie op website: http://www.suikerunie.nl Uw profiel Voor deze functie met afwisseling en doorgroeimogelijkheden zoeken wij kandidaten met het volgende profiel: Een werktuigbouwkundige opleiding op HBO+ niveau. Ruime relevante ervaring (m.n. construeren), bij voorkeur opgedaan in de proces- of voedings middelenindustrie, of bij een ingenieursbureau. Kennis op gebied van machine- en apparatenbouw, staalbouw, piping en interpreteren/toepassen van geldende nonnen en richtlijnen zoals Atex, richtlijn arbeidsmiddelen en risico ontwerp. Ruime ervaring met Autocad (Mechanical)/MS Office. Kennis van Inventor is een pre. Affiniteit met een productiegerichte werkomgeving en bereidheid tijdens de suikerbieten campagnes een bepaalde periode in ploegendienst te werken. Goede organisatorische, contactuele en leidinggevende kwaliteiten en het vermogen goed in teamverband te kunnen werken. U bent enthousiast en leergierig en wilt meegroeien met de ontwikkelingen van ons bedrijf. Sollicitatie en informatie Meer informatie over de inhoud van de functie is te verkrijgen bij de betreffende Managers Engineering. Suikerfabriek Dinteloord: Menno Roukema, tel. 0165-525404 Suikerfabriek Vierverlaten: Adrie van Belzen, tel. 050-5561447. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Suiker Unie, Afdeling P&O, Postbus 100 AC Oud Gastel, of per e-mail: sollieitatie@suikerunie.com. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Royal Cosun gedreven door samenwerking Suiker Unie, Aviko, Sensus en SVZ maken deel uit van Royal Cosun. Deze internationale onderneming ontwikkelt, produceert en verkoopt voedingsmiddelen, voornamelijk voor de industrie, de foodservice en het levensmid delenkanaal. Cosun en haar bedrijven werken samen met klanten, leveranciers en leden óm producten te ontwikkelen die passen bij de voedingsmarkt van nu en morgen. Zc'n 4000 medewerkers spelen hierin een cruciale rol. VERF WAND WAT VERWACHTEN WIJ? Je hebt een feilloos gevoel voor mooie (woon)vormen en materialen Je onderkent snel de wensen van klanten en weet die te koppelen aan stijladviezen die bij hen passen Je weet dit op een plezierige, maar altijd zakelijk correcte manier over te brengen Je bent klantvriendelijk en in houding, voorkomen en presentatie straal je de stijl uit die wij zoeken Je werkt bij voorkeur fulltime, maar minimaal 3 aaneengesloten dagen VERDER BESCHIK JE OVER: Sterk inlevingsvermogen in werk en klant De drive om naast een tevreden klant ook zakelijk resultaat te behalen Uiteraard ben je accuraat en thuis in automatisering (orderhandling, correspondentie, internet) Mbo werk- en denkniveau Commerciële en organisatorische kwaliteiten Ervaring in een interieurwinkel of bijvoorbeeld or een architectenbureau is welkom WAT MAG JIJ VERWACHTEN? Werken met mooie producten en materialen Een afwisselende job bij een bedrijf met toekomst(plannen) Een jong en plezierig team Een 'sfeervol' salaris Je reactie - met foto - zien we graag tegemoet via e-mail verfenwandzierikzee@planet.nl of op ons adres Grevelingenstraat 11 4301 XZ Zierikzee, t.a.v. Richard van Heukelom, tel. 06 39751905. Geen acquisitie a.u.b WK Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met 1300 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom, Wisbech (UK), Hollabrunn en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zeifontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Voor de afdeling grondstofplanning van het hoofdkantoor in Kruiningen zijn wij op zoek naar een: De functie Als Planner ben je verantwoordelijk voor het opstellen van de aardappelbehoefte voor onze Nederlandse fabrieken, rekening houdend met de verschillende labels en kwaliteitsaspecten van ons eindproduct. Je verzorgt de dagelijkse aan- en afvoer van aardappelen naar de fabrieken en je stuurt bij op de aangevoerde kwaliteit en het voorraadniveau. Je bewaakt een juiste verwerking in ons SAP-systeem en je verzorgt diverse rapportages. In deze functie rapporteer je aan de Manager Raw Logistics en je hebt regulier overleg met collega's van de diverse fabrieken, buitendienstmedewerkers en leveranciers. Je werkt in dagdienst, waarbij je ook volgens schema meedraait in beschikbaarheidsdiensten buiten kantooruren. De persoon Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die door opleiding en ervaring kunnen functioneren op HBO-niveau, bij voorkeur met relevante werkervaring en/of een agrarische achtergrond. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Goede kennis van de Engelse taal alsmede het kunnen werken met Word, Excel en het SAP-systeem is een vereiste. Kennis van de Duitse taal is een pré. Solliciteren? Wij vragen veel,- maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, kan je je sollicitatiebrief mailen naar katriencusters@lambweston-nl.com of sturen naar Lamb Weston Meijer v.o.f., afd. Corporate HR, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Kijk voor meer informatie over deze en andere vacatures op www.lambweston-nl.com. Acquisitie Wordt niet op prijs gesteld Op dit moment wordt gewerkt aan een plan om Verf&Wand gereed te maken voor de toekomst, met nieuwe producten en een nieuw gezicht. Om dit nieuwe gezicht zo optimaal mogelijk aan onze klanten te tonen, zoeken wij op korte termijn een V I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28