IE?a Win uw droominterieur! PZC ABONNEE VOORDEEL LODfWUIÖ doe WEE SCHRIJF U NU JN'. Hoe werkt het? 2. U dingt automatisch mee naar de prijzen in de 5 weektrekkingen en de eindtrekking 3. Houd vanaf 11 november uw krant en de actiewebsite in de gaten voor de bekendmaking van de prijswinnaars Schrijf u gratis in vóór 6 november 2011 om mee te doen met alle trekkingen! (-►) www.pzc.nl/winweken S) 088 - 013 99 22 Uw krant organiseert dit jaar voor de derde keer op rij de Abonnee Win Weken. Een uniek prijzenfestival exclusief voor trouwe abonnees. Meedoen is gratis waarbij u mee dingt naar de superhoofdprijs: een droominterieur t.w.v. 10.000. Daarnaast geven wij vele andere prijzen weg, zoals LCD tv's, notebooks, Samsung tabiets, reischeques, luchtballonvaarten, sieraden en nog veel meer! Schrijf u in vóór 6 november om mee te doen. Wij wensen u veel geluk! Unieke abonnee actie De Abonnee Win Weken organiseren wij exclusief voor onze trouwe abonnees. Daar doen wij graag iets extra's voor. Proefabonnees kunnen niet deelnemen aan deze actie. Bij de trekking van de prijzen controleren wij of u inderdaad abonnee bent. Meerdere weektrekkingen De naam zegt het al: Abonnee Win Weken. Als deelne mer maakt u tijdens de 5 weektrekkingen in november en december iedere keer weer opnieuw kans op prijzen. In totaal 2.000 mooie prijzen! De actie sluiten we af op zaterdag 14 januari 2012 met de eindtrekking. De echte geluksvogel wint dan een nieuw interieur! Voor een overzicht van alle week- en superprijzen kijkt u op de actiewebsite. Prijswinnaars Iedere zaterdag na de trekking vindt u de prijswinnaars in de krant en op de actiewebsite van de Abonnee Win Weken. Meedoen aan de actie Schrijf u gratis in via: www.pzc.nl/winweken Na inschrijving ontvangt u per e-mail een bevestiging. U doet dan automatisch mee in alle weektrekkingen en eindtrekking, mits u zich inschrijft voor 6 november. Uw eerste cadeautje ontvangt u dan ook al. Een gratis wenskaart op Greetz.nl. Heeft u geen internet of komt u er niet helemaal uit? Neemt u dan contact op met de Lezersservice via het telefoonnummer onderaan de advertentie. Wij helpen u graag! Voorwaarden U dient op het moment van de trekking een doorlopend abonnement te hebben bij de PZC. Alle trekkingen vinden plaats onder toezicht van een notaris en worden gepubliceerd op de actiewebsite. Prijswinnaars krijgen de gewonnen prijs op het opgegeven adres toegestuurd. Medewerkers van Koninklijke Wegener NV zijn uitgesloten van deelname. Alle prijzen zijn na heffing van kansspelbelasting. De volledige actievoorwaarden vindt u op de actiewebsite. 1. Schrijf u eenmalig in op www.pzc.nl/winweken Lokaal tarief. Openingstijden telefoonnummer: ma. t/m vr. 10.00 tot 17.00 uur, za. 10.00 tot 12.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 108