Voorzieningen Voorbeeld krimp wel meevalt, zit mis' zeeland 119 WM Unieke inruil-actie LEOLUX! 'Brouwerijstraat in Groede moet veiliger worden' Brandje woning Kleine Jonkvrouwstraat Evenemententerrein opgeknapt voor jeugd Circus is thema van concert Fanfaren Duinovergang voor paarden bekeken Van Etten Wonen en Slapen Steenstraat 23, 4561 AR Hulst Tel. 0114-314120 www, vanetten wonen ,nl vrijdag 7 oktober 2011 Voortbordurend op het Masterplan Voorzieningen van de Zeeuws-Vlaamse gemeenten maakt scholengroep Leertij een plan hoe het masterplan voorzieningen er voor het onderwijs moet uitzien. Vanuit onderwijsland is er veel belangstelling voor de wijze waarop Leertij probeert het onderwijs in kleine kernen veilig te stellen. Voorzitter Gerard Langeraert: „Voor velen zijn we een voorbeeld." Wij willen ALLE a-merk fauteuil- en bankbezitters op de hoogte brengen van een opmerkelijke actie. Op dit moment kunt u de nieuwste Leolux collectie bewonderen, profiteren van een mooie korting én een goed doel steunen. Wanneer u voor 31 oktober een nieuw Leolux model aanschaft krijgt u voor uw "inruiF'meubel per zitplek 150 euro retour. Dus, bij inruil van uw fauteuil 150 euro korting, bij een 2-zitter 300 euro korting enz. tot een maximum van 10% van uw nieuwe aankoop. Uw "oude" meubel krijgt een 2e leven bij goede doelen: Leolux zorgt voor het bij u thuis ophalen en de distributie. Voor alle verdere informatie verwijzen wij u graag naar de Jonge Hoek van Dijke in BinnenUit, Schouwersweg 7 Heinkenszand, 0113 561482. www.binnenuit.nl De delegatie uit Groningen bezocht ook de St. Josephschool in Nieuw-Namen. Directeur Bernadette de Schepper (r) geeft uitleg. foto's Peter Nicolai Laat gemeenten maar direct fuseren Zie www.pzc.nl/ zeeuws-vlaanderen gemeente sluis reacties: 890 IPorgy Bess is meer subsidie dubbel en dwars waard CROEDE - De raadsfractie van Nieuw Gemeentebelang wil dat de gemeente Sluis de verkeerssituatie in de Brouwerijstraat in Groede verbetert. Daarin zitten nu ver keersremmers, maar die hebben een averechts effect, meent fractie voorzitter Adri Rosendaal. Verkeer richting de kust en vrachtverkeer naar Graanhandel Risseeuw en Agro Dhont gaan door de straat, die ook door fietsers veel gebruikt wordt. Dat levert gevaarlijke situa ties op. Nieuw Gemeentebelang wil dat Sluis zowel de veiligheid in de straat als de bereikbaarheid van de bedrijven wordt verbeterd. IJ ZE N D IJ KE Op het dak van een huis aan de Kleine Jonkvrouwstraat in IJzendij- ke heeft gisteren rond 12.10 uur kor te tijd brand gewoed. Dakdekkers waren er aan het werk en hebben het vuur zelf geblust Bluswagens uit IJzendijke en Bier vliet en de hoogwerker uit Oost- burg zijn nog ter plaatse geweest. De brandweer heeft het huis gecon troleerd. Er bleek geen schade te zijn. NIEUWVLIET De dorpsraad van Nieuwvliet heeft plannen voor het opknappen van het evenemententerrein aan de Mettenijedijk. Het veld wordt aan trekkelijker gemaakt voor activitei ten voor de jeugd. Ook het dorps huis krijgt volgend jaar een op knapbeurt. B en W van Sluis heb ben toegezegd dat dorpshuis de Heerlijckheijt in Nieuwvliet in de toekomst zal blijven bestaan. AARDENBURG Muzieksociëteit Aardenburgsche Fanfaren geeft morgen het jaarcon cert in de gymzaal in Aardenburg. Thema is dit jaar het circus. De mu zikanten van de fanfare en drum band geven acte de présence als be ren, apen en clowns. Tijdens het eerste deel van het concert zijn on der meer het stuk Queen's Park Me lody en een bewerking van Mo ments for Morricone te horen. Na de pauze laat het gezelschap varia ties op circusmuziek horen. Aan vang 20.00 uur, toegang vrij. NIEUWVLIET De gemeente Sluis bekijkt of er mo gelijkheden zijn voor de aanleg van een aparte duinovergang voor paarden bij Manege Nieuwvliet aan de Baanstpoldersedijk. Momenteel maken ruiters gebruik van duinovergang negentien, die ook door badgasten wordt ge bruikt. De uitwerpselen van de paarden op weg naar het strand en op het fietspad hebben tot nogal wat klachten geleid. Met de aanleg van een aparte overgang hoopt de gemeente de overlast te beperken. Luxaflex0 laat je verwennen, nu bij Duette" Shades een cadeau t.w.v. 40,-* Duette* Shades

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 65