Cornell's Eckhardt Kees sa*, ^2 I familieberichten vrijdag 7 oktober 2011 fT1ensenlinq.nl. ÜysrJadsji Onverwachts is uit de familiekring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Maatje Boone-Boogaard sinds 18 april 2008 weduwe van Laurus Boone in de leeftijd van 84 jaar. Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen. Uit aller naam: Familie Boone Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is ons dikwijls zelfs ontgaan. Je zegt zo vaak "Ik weet het niet meer", maar ineens sterf je voor de laatste keer. Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is toch nog onverwacht, zacht en kalm overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en overgrootvader Hoedekenskerke, 2 mei 1927 's-Heer Arendskerke, 5 oktober 2011 Goes: Sentina Eckhardt - Bosselaar Goes: Marco Eckhardt Corrie de Hullu Middelburg: John Carin Eckhardt - Buijs Tim Mellany Rik Amsterdam: Corina Eckhardt Carla Bastiaansen Misty Veel dank, respect en waardering hebben we voor de medewerkers en verplegend personeel van SVRI-Poelwijck en afdeling ouderenpsychiatrie Emergis voor hun liefdevolle verzorging gedurende het afgelopen jaar. Oude Singel 88, 4461 RV Goes We herdenken Kees op maandag 10 oktober om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bij aanvang kunt u tot 13.40 uur afscheid nemen. Na de gedachtenis is er in informele sfeer gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zacht en kalm is, na een liefdevolle verzorging in 'Ten Anker', afdeling 'Stelberg', van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, zus en schoonzus Janna Kloosterman - Verheij weduwe van Piet Kloosterman in de leeftijd van 86 jaar. Theo Kloosterman en Joanna Dyer Els Kloosterman Familie I. Jacobs - van Belzen Familie Verheij 4 oktober 2011 Correspondentieadres: Mw. E. Kloosterman Loenermark 626 1025 CE Amsterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 10 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in Uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar om 13.15 uur de afscheidsplechtigheid wordt gehouden. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Roose- veltlaan te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Uitvaartcentrum Overtoom Groen. Als ik gegaan ben, moet je niet huilen wan t ech t weg ben ik eigenlijk nie t, mijn lichaam is nu duizend dingen heb daarom niet zoveel verdriet. Ik ben de wind, ik ben de zon ik ben de regen, het jonge gras ik ben de sneeuw en duizend dingen 'k ben weer degene die ik was. Dag lieve Nono, bedankt voor alles. Bedroefd, maar ook dankbaar dat ze is behoed voor een heel ander leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en over- grootoma. Zij werd 81 jaar. JEANNE HENDERIKX-REIJERSE Weduwe van J.P. AHenderikx Kees Marijn en Marjolein Marloes Camiel en Marlies Hans en Conny, Indy 2.' Saskia en Guido, Sophie Marjanne en Piet Correspondentieadres: J.M. Henderikx, Houtenhandlaan 6,4371 PW Dishoek. Nono is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen maandag 10 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 11 oktober om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Middelburg, 4 oktober 2011 Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve zus, onze schoonzus en tante A. J. Henderikx-Reijerse Oost-Souburg: P. Beun J.A. Beun-Reijerset C. J. Reijerse L.L. Reijerse-Paauwe J.A.F. Kampes t M.A. Kampes-Reijerse M. Wijgman M. van Slooten-de Jonge Neven en nichten Oost-Souburg, 4 oktober 2011 Vliegen als een vogel Hoog in de lucht net als zij Vrij zijn op je eigen vleugels boven de wolken daar ben jij (Peter Schaap) Vaarwel lieve vriend Peter de Nooijer Wij wensen de familie heel veel sterkte. Jan en Hannie Tamara en Pierre Amemuiden, 7 oktober 2011 Verdrietig zijn wij na het overlijden van mijn geliefde broer en onze oom Dries Traas Jozien van Sluijs Traas Hans, Wilma, Huseyin, Jack Voor ons onverwacht is op 5 oktober jl. overleden onze broer, zwager en oom Adrie Verhage nadat we afgelopen zaterdag nog gezellig zijn verjaardag vierden. Biggekerke: Lou Verhage Mien Verhage-Geschiere Koudekerke: Klaas Verhage Lies Verhage-Schreijenberg Middelburg: Koos de Heer-Verhage Jan de Heer Middelburg: Greet de Bruijne-Verhage Jan de Bruijne Neven en nichten Je was de tijd kwijt en vele dingen. En dan ineens die glimlach, dat gebaar. Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons. Op dinsdag 5 oktober is overleden onze lieve vriend en neef Adrie Verhage We denken aan Rina, Geppie, Jan, Gerard en Lilian. Jo en Korrie Gré Ad en Koos Jan en Jannie Jos en Koos Rinus en Jo Co en Riet Verdrietig, maar dankbaar voor al haar liefde en warme herinneringen, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve nicht Heieen de Vries-de Ruijter Oosterland: Jan en Lena van Damme Jackelien Martijn Bart-Jan Zierikzee, 3 oktober 2011 3P8T

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32