aandacht op de banenmarkt zeeland 119 Verdachten van overval op Aldi blijven nog langer in voorarrest LEZERS VOORDEEL met elkaar in contact Unieke inruil-actie LEOLUX! Slimrun loopclinic in Veerse bos Jongeren goedkoper naar Cinema GELDIG OP VRIJDAG 7 OKTOBER I QgrimarktfSaH vrijdag 7 oktober 2011 mzaxBBXsnu» wiir.n.u. jü i.gbwrabbaaneiaaaagaiibiisrraabvinmtffwgi»^^ B3BB&tZ3zfö£53£38&83£ door Emile Calon MIDDELBURG - De drie mannen die verdacht worden van de gewapen de overval op de Aldi in Oost-Sou burg blijven in voorarrest. De drie uit Oost-Souburg (24), Almere (29) en Lelystad (32) verschenen gisteren voor de Middelburgse rechtbank voor de behandeling van hun zaak. Twee van hen, de mannen uit Oost-Souburg en Lelystad, worden ook verdacht van betrokkenheid bij de gewapende overval op de belwinkel Phone Home aan de Scheldestraat in Vlissingen. De overval op de Aldi supermarkt vond 3 december vorig jaar plaats. Die op de belwinkel op 12 juni 2009. Raadsman S. Weening van de Oost-Souburgse verdachte liet kort na het begin van de zitting van de Middelburgse rechtbank weten dat een aantal getuigen nogmaals ge hoord moeten worden om op die manier meer duidelijkheid te krij gen over wat er voorafgaand, tij dens en na de beide overvallen is gebeurd. De rechtbank ging ak koord met zijn verzoek en bepaal de na een schorsing dat de rechts zaak tegen de drie kon worden aangehouden. Raadsman J. van der Brugge vroeg vervolgens om het voorarrest van zijn cliënt uit Almere op te heffen. Die verdachte liet weten dat hij graag bij zijn kinderen wil zijn en ook een baan wil zoeken. De recht bank besliste echter dat hij in voor arrest blijft. Volgens de rechtbank zijn er voldoende aanwijzingen voor zijn betrokkenheid. Zo is er een getuige die hem op een foto heeft herkend als mogelijke dader en was zijn gsm ook in de buurt van de Aldi op het moment van de overval. De raadslieden van de twee ande re verdachten verzochten niet om het voorarrest van hun cliënten te schorsen. Wij willen ALLE a-merk fauteuil- en bankbezitters op de hoogte brengen van een opmerkelijke actie. Op dit moment kunt u de nieuwste Leolux collectie bewonderen, profiteren van een mooie korting én een goed doel steunen. Wanneer u voor 31 oktober een nieuw Leolux model aanschaft krijgt u voor uw "inruii"meubel per zitplek 150 euro retour. Dus, bij inruil van uw fauteuil 150 euro korting, bij een 2-zitter 300 euro korting enz. tot een maximum van 10% van uw nieuwe aankoop. Uw "oude" meubel krijgt een 2e leven bij goede doelen: Leolux zorgt voor het bij u thuis ophalen en de distributie. Voor alle verdere informatie verwijzen wij u graag naar de Jonge Hoek van Dijke in BinnenUit, Schouwersvveg 7 Heinkenszand, 0113 561482. www.binnenuit.nl VEERE In het Veersebos (verzamelen par keerplaats Kraaienestweg) wordt morgen vanaf 9.30 uur de laatste Slimrun loopclinic van dit jaar ge houden. Deelname aan de clinic is gratis. Slimrun is een looptraining met muziek die specifiek gericht is op het verbranden van vet. Deelne mers krijgen uitleg over de metho de en het effect ervan.Tevens wordt aandacht geschonken aan de looptechniek, gericht op beginnen de lopers. MIDDELBURG Cinema Middelburg heeft de toe gangsprijzen voor jongeren ver laagd. Zowel studenten, jongeren met een CJP-pas als kinderen kun nen voor vier euro naar de film, de helft van het normale tarief. In de herfstvakantie draait de kin derfilm 'Mijn vader is een detecti ve: de wet van 3' dagelijks om 14.00 uur. Woensdag 19 oktober om 20.00 uur is de Avond van de Franse Film, in samenwerking met Alliance Fran^aise. Dit keer met de film: Le Moine van regisseur Domi- nik Moll. Zaterdag 29 oktober is tij dens de Halloweenspecial Fangta- sia de Twilight trilogie te zien. Twi light, New Moon en Eclipse zijn verfilmingen van de boeken van Stephanie Meyer. ;j De banenmarkt bij het ROC trok gisteren veel belangstellenden. foto's Lex de Meester Zeeuwse Mosselen Extra, bak a 2 kilo 2 stuks van Jk38

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19