sport 129 Remises bij driebanders Ibrahimovic zinspeelt op einde loopbaan Mourinho twee duels geschorst Capello na EK 2012 weg bij Engeland Rabobank trekt aanbieding Freire in Derde overwinning honkballers op WK Debuut Verstappen in Race of Champions Rentree Van Wely in schaakploeg Red Buil wil Vettel tot 2016 vastleggen Jumping Maastricht wil doorstart maken Bokser Danyoloopt Spelen 2012 mis Van de Velde in achtste finales 495,- 20% bijtelling donderdag 6 oktober 2011 5 PANAMA STAD HAARLEM MAASTRICHT ROME Zlatan Ibrahimovic (30) denkt niet dat zijn loopbaan nog al te lang duurt De spits van AC Milan maak te gisteren duidelijk min of meer genoeg van het voetbal te hebben. „Ik heb er niet meer zo veel plezier in als vroeger." Hij gaf aan te stoppen als hij niet meer op het hoogste niveau mee komt. „Ik word ouder", aldus de Zweedse oud-Ajacied. MADRID Real Madrid-coach José Mourinho is voor twee duels geschorst Dat heeft de Spaanse voetbalbond giste ren besloten. De Portugees mis droeg zich eerder dit seizoen bij het duel met Barcelona om de Super Cup. Bij die turbulente ontmoeting stak Mourinho zijn vinger in het oog van Tito Vilanova, assistent- coach van Bar^a. Omdat Vilanova met een slaande beweging reageer de, werd hij voor één duel gestraft. LONDEN Fabio Capello vertrekt na het Euro pees kampioenschap voetbal van 2012 als bondscoach van Engeland. David Bernstein, voorzitter van de Engelse voetbalbond FA, heeft dat gisteren bevestigd. De Italiaan zelf had al vaker gezinspeeld op een na derend afscheid. In de wandelgangen wordt Harry Redknapp van Tottenham al ge noemd als opvolger. UTRECHT Oscar Freire fietst komend seizoen niet meer voor Rabobank. Moge lijk stopt de 35-jarige Spanjaard he lemaal met wielrennen. „Oscar heeft ons formeel medege deeld dat hij stopt met wielren nen", aldus een woordvoerder van Rabobank gisteren. „Daarop heb ben wij onze aanbieding formeel ingetrokken." Freire kon bij Rabobank voor één jaar bijtekenen. De Nederlandse honkballers heb ben hun derde zege geboekt op het wereldkampioenschap in Panama. Oranje versloeg na Taiwan (2-1) en Griekenland (19-0) ook Japan, door gaans een lastige opponent, met 5-2- Het team van bondscoach Brian Farley maakte het verschil in de vierde inning, toen vier honklo pers de thuisplaat passeerden. RIJSWIJK Jos Verstappen gaat op 39-jarige leeftijd zijn debuut maken in de Ra ce of Champions. De voormalig Formule i-coureur komt begin de cember in actie bij het jaarlijkse fes tijn in Düsseldorf, waar de beste coureurs uit de diverse autosport disciplines elkaar treffen. Ook de Duitse coureurs Sebastian Vettel en Michael Schumacher zul len hun opwachting maken in Düsseldorf. Schaker Loek van Wely maakt vol gende maand zijn rentree in de Ne derlandse schaakploeg. Hij zal met het team in Griekenland strijden om de Europese titel. Meervoudig Nederlands kampioen Van Wely (38) besloot vorig jaar tot een sabbatical en wilde zich toeleg gen op pokeren. De grootmeester keert tegen het einde van zijn pau zejaar al terug in Oranje. SUZUKA De Formule i-renstal Red Bull Ra cing wil Sebastian Vettel langer aan zich binden. Sportdirecteur Helmut Marko van het Oostenrijk se team bevestigde gisteren in het magazine Sport Bild dat hij de Duit ser een contract tot en met 2016 wil aanbieden. Zijn huidige verbin tenis loopt tot eind 2014. De 24-jarige Vettel kan zondag in de Grote Prijs van Japan zijn we reldtitel prolongeren. Jumping Indoor Maastricht hoopt een doorstart te maken om het eve nement in 2012 weer te kunnen houden. Dat maakte de organisatie* van het internationaal concours hippique gisteren bekend. De editie van dit jaar werd afgelast wegens financiële problemen. Met een nieuw concept hopen de Lim burgers volgend jaar wel de 24e uit voering te mogen begroeten. BAKOE Bokser Stephen Danyo heeft op het WK in Azerbeidzjan naast een olympisch ticket in het welterge- wicht gegrepen. De 22-jarige Neder lander zag gisteren in Bakoe de Rus Andrei Zamkovoi in de kwartfina les op beslissing verliezen van de Oekraiener Taras Sjelestioek. Indien de als derde geplaatste Zam kovoi de finale had gehaald, had ook de al uitgeschakelde Danyo een startbewijs voor Londen verdiend. MaBgEKaaaaaiaigffls^aaaEwgBgiiiDiiiMW—iiiiiiii i«immuun iiiimwurn iwi m i Ii—uim iiihiiiiiiiiiip—bmbmi—iBanw—wsjurMMMMiM GOES - De twee met een Schouws sausje overgoten teams in de vier de divisie driebanden, 3BSD Hy- drozorg en Zandee Kloetinge, deel den beide de punten. 3BSD deed dat in een thuiswed strijd tegen Jacobs Mannenmode. Het had er de schijn van dat men de tegenstander onderschat had, want de Schouwenaren kwamen bepaald niet met hun sterkste op stelling aan de start. lohn Hatz- man gaf voor de pauze Rob Jacobs geen schijn van een kans, al had Hatzman veel beurten nodig voor aleer hij de klus afmaakte. Sjaak de Visser werd op de andere tafel kansloos gelaten door Gilles Sturm. Hij maakte nog wel flink wat goed van een gapende achter stand, maar het herstel kwam te laat. Na de pauze kreeg Piet Kox weinig kans zich te onderscheiden tegen Eric Niewenhuyse en was het aan Jan Suykerbuyk het punt te red den. Dat deed hij op overtuigende wijze. Met groot verschil en een fraai moyenne van 0.714 gaf hij Martin Sturm het nakijken. Zandee Kloetinge gaf een soortge lijk scenario te zien. Voor de pauze won Wim Zandee en verloor Paul Bodbijl. Na de pauze leed Onur Can een nederlaag en redde Daan Weststrate het punt. ANTALYA - Tennisster Bernice van de Velde uit 's-Gravenpolder heeft gisteren de tweede ronde bereikt van het fiituretoernooi in Antalya. Ze was te sterk voor de Hongaarse Csilla Borsanyi, die net als de Beve- landse via de kwalificaties het hoofdtoernooi had bereikt. De setstanden waren 7-5 en 6-3. De negentienjarige Van de Velde treft bij de laatste zestien de als zes de geplaatste Zuzana Zalabska uit Tsjechië. De volledig nieuwe Ford Focus zit al boordevol ultramoderne techniek. Die maakt hem zuinig, soepel en heel comfortabel. Met het Techno Line Easy Driver Pack maakt u 'm helemaal af. Voor maar 495,- extra heeft u uw eigen Ford Focus Techno Line, met nóg meer technologie waar u wat aan heeft. Start nóg veel meer dan de auto en bekijk 'm nu bij de Ford dealer! U rijdt de Focus al vanaf 18.745,-. Techno Line Easy Driver Pack Active Park Assist Elektrisch inklapbare buitenspiegels Active City Stop Parkeersensoren vóór en achter In maar liefst 39 uitvoeringen met Feel the difference Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Goes: Oostburg: Terneuzen: Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen: Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. Helpt,kop;Staartbotsingen voorkomen Helpt u met inparkeren. Active Park Assist. Biedt exclusieve, betaalbare technologie waar u wat aan heeft. Waarschuwt tijdens het inparkeren voor obstakels. Parkeersensoren voor en achter. Alle bedragen In euro's. Prijzen zijn Incl. BTW/BPM, excl. kosten rllklaarmaken en verwi|denngsbl|drage. tenzij anders aangegeven Wllzlglngen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwilken van standaardspecificaties Genoemde technologieën zijn niet altijd standaard. Techno Line Easy Driver Titanium 495,-. Techno Line Easy Driver Trend 895.- Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: 15,6-23,8; liter/100 km: 4,2-6,4; C02 gr/km; 109-149.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 45