Wonen Wonen en mensen zijn begrippen die naadloos in eikaars verlengde liggen. De mensen die er in leven maken een huis tot zo veel meer dan een stapel stenen en een dak boven het hoofd. Ze vormen het tot een echt thuis door de mooie spulletjes waarmee ze zich omringen. Op die manier wordt ons thuis een vertrouwde omgeving die persoonlijkheid uitstraalt of anders gezegd: eigenheid. 'Smaken versehilfert' Gelukkig is er alle ruimte voor heel eigen accenten.'Smaken verschillen', zeggen we niet voor niets. Maar juist het kiezen is niet altijd makkelijk. Daarom is het prettig wannneer we als een klant niet alleen goede informatie krijgen, maar zonodig ook passend advies en betrouwbare service. Maatwerk Het persoonlijk wooncomfort krijgt vooral inhoud door de keuzes die de consument maakt uit het overvloedige aanbod. Maatwerk is mogelijk voor iedereen. Want kwaliteit en prijs kunnen net zo belangrijk zijn als een oogstrelend design of een functionele toepassing. Prachtige staalkaart Alle reden dus om de schijnwerper speciaal te richten op wonen. Exclusief wonen belicht zeker niet uitsluitend datgene wat duur is en voor de fijnproever gemaakt. Exclusief wonen geeft in de volle breedte aandacht voor alles wat bijdraagt aan een stijlvolle inrichting van onze directe leefomgeving, toegesneden op de smaak van de bewoner. Een prachtige staalkaart van merken en ontwerpen die dicht bij huis te vinden zijn. Coming Kids Bas-Si lounge chair Niet alleen alles voor baby's, maar ook voor trendy kids kom je naar Van Belle Baby President Rooseveltlaan 772 Vlissingen www.vanbellebaby.nl Plieger Goes Nansenbaan 15 Goes www.plieger.nl Kom naar de bron van inspiratie. Plieger Goes uw SieMatic Keuken speciaal zaak. PAC Zonweringen Marie Curieweg 15 Ritthem www.paczonweringen.nl Corradi, het nieuwe topproduct van PAC zonweringen, een overkapping met klasse en oog voor detail. 'Nieuwe serie polyester plantenbakken, voor binnen en buiten' Div. maten en kleuren leverbaar. Zeelandplant Burg. Bouwmanstraat 8 Grijpskerke www.zeelandplant.nl MetWinxbox brengt Lattoflex het beste uit 2 werelden samen. Dag en nacht verschil voor wie mooi en goed wil slapen. Slaapkenner Rademakers Noordstraat 7-13 Terneuzen www.slaapkennerrademakers.nl Campaign desk Joosse Interieurs Langstraat 2 Arnemuiden www.joosseinterieurs.nl OOK uw adres voor BEGLAZING-HARDGLAZEN DEUREN Versluis Willeboer Arnesteinweg 27 Middelburg www.versluisenwilleboer.nl Geniet van het comfort van KUNSTSTOF KOZIJNEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43