Spannend Wonen! 20| zeeland LOGUS Goese Lyceum blinkt uit in cultuur Zaterdag 8 15 oktober Kom langs win! imabo logusvlissingen.nl Badkamer t.w.v. Frontale botsing bij Oosterland Open huis bij zeilmakerij Allround Aanhoudingen voor hennepteelt Orkest luchtmacht geeft concert Everste Sport showt racefietsen Pinarello Concert in de kerk voor goede doelen Scouting Heenetrecht heeft veel geld nodig Allernieuwste badkameropstellingen, moderne kastsystemen, demonstratie infraroodcabine, rad van fortuin, diverse activiteiten én nog veel meer spannend wonen! donderdag 6 oktober 2011 S Vlissingen: Marie Curieweg 9-13, 0118 - 69 00 25 OOSTERLAND - Bij een frontale aanrijding gisteren om 14.40 uur op de N59 bij Oosterland zijn twee auto's zwaar beschadigd geraakt. Het ongeluk gebeurde toen een 60-jarige automobilist uit de gemeente Schou- wen-Duiveland, bij de kruising bij pleisterplaats Ooster land, de N59 opreed. Daarbij zag hij een bestelauto, be stuurd door een 21-jarige man uit dezelfde gemeente, over het hoofd. De 21-jarige bestuurder werd ter plaat se door ambulancepersoneel onderzocht. Hij heeft ver moedelijk alleen enkele gekneusde ribben en mocht na onderzoek naar huis. De 60-jarige bestuurder bleef on gedeerd. Beide bestelauto's raakten zwaar beschadigd en moesten worden weggesleept. Ondanks dat het ver keer over de parallelwegen werd geleid, zorgde het on geval voor files. foto Dirk-jan Cjeltema GOES - Het Goese Lyceum in Goes mag zich sinds deze week één van de betere cultuurprofielscholen van Nederland noemen. Een visita tiecommissie van het netwerk Cul tuurprofielscholen in Nederland heeft de school bezocht en oordeel de dat een kwaliteitskeurmerk op zijn plaats is. Dat betekent dat het Goese Lyceum recht heeft op lid maatschap van de Vereniging voor cultuurprofielscholen. Er komt een bord op de gevel en het lid maatschap mag op de website en in de schoolgids worden uitgedra gen. Het visitatieteam, dat bestond uit een schoolleider, een kunst- en cul tuurcoördinator, twee leerlingen van andere lidscholen en twee vas te leden, was onder meer te spre ken over het feit dat de school 'uit blinkt in een breed pakket aan leer lingen van vmbo tot en met gym nasium' en het profiel 'in alle la gen van de school aantoonbaar wordt gedragen'. ZIERIKZEE Allround Zeilmakerij in Zierikzee is verhuisd en houdt daarom zater dag open huis aan de Industrieweg 45. De onderneming begon in het bedrijvenverzamelgebouw, even eens aan de Industrieweg. Maar dat werd te klein. Bij Zeilmakerij All round werken vijf mensen. De open dag - met demonstraties - duurt van 11.00 tot 16.00 uur. BAARLAND In een loods in Baarland zijn dins dagavond drie mannen aangehou den. De politie kreeg een anonie me tip over een mogelijke hennep kwekerij in deze loods. De agenten troffen drie mannen aan die hen- neptoppen aan het knippen waren. Het gaat om twee mannen van 31 jaar uit de gemeente Borsele en een 43-jarige man uit Kapelle. KRUININGEN Het orkest van de Koninklijke Luchtmacht geeft morgenavond een concert in de Reimerswaalhal in Kruiningen. Het orkest bestaat 60 jaar en maakt een jubileumtour. De tour valt samen met het 125-ja- rig jubileum van Muziekvereni ging Scheldegalm. Het concert is een overzicht van zestig jaar lucht- machtmuziek, van jazz tot pop. RENESSE Evertse Sport uit Zierikzee ver zorgt zaterdag in het pand van de Mercedesdealer aan de Duinzoom 1 in Renesse een show van Pinarel lo racefietsen. De modellen en kleu ren van 2012 zijn te zien, evenals de nieuwe collectie accessoires en kle ding van Campagnolo en Castelli Zelfs de koffie komt zaterdag tus sen 11.00 en 17.00 uur uit Italië. DREISCHOR In de Adrianuskerk van Dreischor vindt volgende week vrijdag een concert plaats waarvan de op brengst bestemd is voor meerdere (christelijke) goede doelen. Onder andere het Delta Mannen Ensem ble, meisjeskoor Jedaja en diverse muzikanten werken hier aan mee Meer info en kaartjes op de websi te www.hgdconcerten.nl THOLEN Scouting Heenetrecht in Tholen wil zijn clubgebouw op de voorma lige Oesterputten graag opknap pen, maar heeft daar nog veel geld voor nodig. Met name de keuken en het sanitaire gedeelte van het ge bouw zijn aan vervanging toe. „Dat gaat zo'n 20.000 euro kosten", zegt secretaris Elise Giljam „We hebben nu ongeveer 6500 euro." Scan deze code met uw smartphone en bekijk de acties online! Deze acties zijn geküg vanaf zaterdag 8 oktober t/m 31 oktober 2011Prijzen ajn tncl. BTW. Druk- en zetfouten, prijs- en productwijzigirigen voorbehouden.' Vraag naar de voorwaarden in de showroom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40