coioftm 'amllieberichten O dlensenlinq.nl donderdag 6 oktober 2011 familieberichten 133 Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve vader, schoonvader en trotse opa Andries Jan Traas - Dries - 5 juni 1944 f 5 oktober 2011 Kruiningen: Sandra en Frank, Zoë Correspondentieadres: Marconistraat 32,4416 De Kruiningen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 11 oktober om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid om afscheid van Dries te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je hebt nu je rust gevonden. Al is vol droefheid nu ons hart. Je te zien lijden, niet afdoende kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en (overgroot moeder Johanna van de Vijver-Dommisse Hannie (Jo) 's-Heer Arendskerke, 4 april 1924 Goes, 4 oktober 2011 In de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: H. van de Vijver Ineke Peene Nieuwegein: AnsAbbink kinderen en achterkleinkinderen Nieuwdorp: Annelies Traas-van de Vijver Kees Traas Stef Amsterdam: Chantal en Frank Middelburg: Peter van de Vijver Jenny van de Vijver-Wiessner Onze speciale dank gaat uit naar 'Zorgstroom' voor de bijzonder goede zorg en begeleiding tijdens haar ziek zijn. Hugo de Grootlaan 38 4334 AV Middelburg Mijn vrouw, onze moeder en oma is overgebracht naar rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1, waar u vrijdag 7 oktober a.s. 's avonds afscheid van haar kunt nemen tussen 19.30 en 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 8 oktober om 10.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in Partycentrum 'De Geveltjes',Marktstraat 16 te 's-Heerenhoek. Liever geen bezoek aan huis. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lief omaatje, Wat hebben we veel gelachen. Bedankt voor alle mooie momenten. Voor altijd in ons hart. We zullen je ontzettend missen. Dag keu- keu. Liefs, Stef, Chantal en Frank Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.femilieberichtenonline.nl -» k 'vj 'ff

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33