Ovzfrdmn ft 16-02-1927 ft Kruiningen 29 augustus 1933 O.l 32 I familieberichten donderdag 6 oktober 2011 0 mensenlinq.nl Ken Hem in al uw wegen en Hij zal uw paden recht maken. Spreuken 36 Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die we van haar hebben gekregen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Maatje Boone-Boogaard sinds 18 april 2008 weduwe van Laurus Boone t 5-10-2011 Veere: Rinus en Heieen Marianne en Martijn Marco (in liefdevolle herinnering) Jhonny (in liefdevolle herinnering) Kruiningen: Lenie Amsterdam: Ineke en Jos José Judith Kruiningen: Wim en Saskia Matthijs Correspondentieadres: Slotstraat 44 4416AV Kruiningen Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op vrijdag 7 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. G. Klein, wordt D.V. zaterdag 8 oktober om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 10.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in "Ons Dorpshuis", Berghoekstraat 3 te Kruiningen gelegenheid om de familie te condoleren. Wij danken de medewerkers van Nieulande voor de liefdevolle verzorging en allen die haar trouw hebben bezocht. Als u geen rouwkaart hebt ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een kortstondige ziekte is toch nog onverwachts overleden onze oudste broer, zwager en oom Jan Koole Echtgenoot van Bep Kuil In de leeftijd van 80 jaar. Oost-Souburg 14 november 1930 Almere-Buiten 30 september 2011 Middelburg: A. M. Cijsouw Vlissingen: M. P. Koole O.-Souburg: M. de Vrieze-Koole M. de Vrieze (in herinnering) Vlissingen: A. Toerse-Koole (in herinnering) G. Toerse (in herinnering) Middelburg: P. M. Dellebeke-Koole A. M. Dellebeke O.-Souburg: S. Koole G. Koole-Wevers Haamstede: W. S. Koole (in herinnering) Goes: I. Knolle Neven - Nichten Oost-Souburg, 4 oktober 2011 Wij hebben afscheid genomen van een bijzondere man, onze vader en opa Joost van Nieuwenhuyzen Weduwnaar van Martha Geertje Koopman t Goes 29 september 2011 Eindhoven: Marjo en Ivo Adan-van Nieuwenhuyzen Jelle, Fieke Middelburg: Leendert van Nieuwenhuyzen Hendrina van Cranenburgh In herinnering: Joost van Nieuwenhuyzen Charlie Correspondentieadres: M. Adan-van Nieuwenhuyzen Picardiehof 14 Eindhoven De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze neef Peter de Nooijer Wij wensen ome Jan en tante Willie, Rina, Jan en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. M. de Nooijer-Marijs Klaas en Els Lenard en Nel Marjan en Willem Sari en Willem Mark, Chris, Marielle, Johnny, Shelina, Marsha, Jason, Charissa Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze neef Peter de Nooijer Sterke de Heere de familie in dit grote verdriet. Ooms en tantes de Nooijer Neven en nichten Amemuiden, 3 oktober 2011 Verdrietig zijn wij met het plotseling overlijden van onze vriend Peter de Nooijer Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jordi en Geraldine Arjan en Linda Christian en Marlon Bert-jan Bedroefd zijn wij door het overlijden van Peter de Nooijer Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jurian Ferdi Jesper Benjamin Edwin Jasper Peter Rinaldo Frank Sharon Nick Jenny Jos Fleur Ruben Francis Johan Aranca Lieve Peter Heel erg bedankt voor de goeie gesprekken en gezellige avonden. Rust zacht. Ik zal je nooit vergeten. Liefs Wil Mr. Nashville Wild horses, couldn 't drag me away wild, wild horses we'll ride them someday Peter de Nooijer "Kale" Rust zacht. We zullen je nooit vergeten! Walter Kees Vanessa Arnold Raymond Lenette Jack Maaike Leonard Mirte Hinne Arianne Bennie Miranda Marinus Jan Coranne Remy Lydia Chris Melanie Johnny justa Jacco Carolien Babba Wendy John Sandy Maurice David Angie Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Diep bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend Peter de Nooijer We zullen hem erg missen. De rondjes lopen zullen nooit meer hetzelfde zijn. Bernard en Ineke Jeffrey Rowena en Timothy Kelly Sita De zon scheen, de vogels floten, de bloemen bloeiden, en toen werd het stil. Op 2 oktober 2011 is op 82-jarige leeftijd overleden onze ma en onze oma Wies van Popering-van Leunen Heieen en Marcel Koen en Arrabella Daan Peteren Anita Nicki en Nander Hansen Annemieke Westerzicht 6,4385 AL Vlissingen Wies is thuis, alleen voor ons. Op 10 oktober om 15.00 uur is er een bijeenkomst om afscheid te nemen van Wies in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurjongen Peter Stapper Namens de buurtbewoners van de Goudenregenstraat wensen wij de familie kracht en sterkte toe. fam. de Jager fam. Versluijs fam. Pieper fam. de Goffau fam. L.J. Niewenhuijse fam. Koeman fam. van Belzen fam. de Bokx fam. van der Linden fam. Dekker fam. J.L. Niewenhuijse fam. Goudzwaard fam. Lamain fam. van de Wege fam. B re voord

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32