fj En tóch kan het nog veel scherper met de v Ineo +220 als Superdeal! DEVELOP Jbanen Start je zoektocht bij Matchpoint Banen mat Vroon B.V. Grensverleggend internationaal scheepvaartbedrijf BP5 15 jaar B en P jubileumuitgave, oktober 1996 - oktober 2011 11 Het is niet voor iedereen altijd even gemakkelijk dé geschikte baan te vinden of, nog lastiger, juist dié werkgever te vinden die bij je past. Aan de andere kant is het voor werkgevers soms lastig om die medewerker te vinden die voldoet aan het gewenste profiel en die bovendien ook nog eens precies past binnen de bedrijfscultuur. Een medewerker vinden die uitdraagt waar je als bedrijf voor staat is meer dan simpelweg een adverten tie zetten en CV's beoordelen. Matchpoint Banen brengt werkzoe kenden en werkgevers, met name in de regio Zeeuws Vlaanderen, bij elkaar onder het motto: Matchpoint Banenpast precies! "Wij kunnen onze diensten verle nen op alles wat met werk te maken heeft", vertelt Henriet Dees, "waar door men terecht kan voor alle vormen van werk, zoals vast werk, tijdelijk werk, detachering, studen ten werk en payroll (bedrijven wer ven zelf personeel en Matchpoint Banen verzorgt alle administratieve werkgeversverplichtingen)." "Het vinden van een vaste baan voor een werkzoekende is één van onze sterke punten. Ruim dertig procent van al onze plaatsingen mondt uit in een vast dienstver band. Een mooi compliment voor onze match. En de invulling kan op verschillende manieren", legt Henriët uit. "Een bedrijf vraagt ons om de werving van haar personeel te verzorgen. Dit kan zijn omdat ze er zelf geen tijd voor heeft. Het is te tijdrovend, te duur of men verwacht te veel of te weinig respons op een in 22 jaartijd hebben opgebouwd. We kennen de bedrijven in de regio, hun bedrijfscultuur, de ontwikkelin gen en we weten wat er speelt. Dat helpt ons naar een geschikte oplos sing te zoeken". Niet voor niets is onze specialiteit vraag en aanbod bij elkaar brengen. Niet voor niets is ons logo een puzzelstukje. En niet voor niets is ons motto: Matchpoint Banen, past precies*. Het zijn slechts enkele voorbeel den van het bemiddelingswerk waar Matchpoint Banen veel in kan betekenen. Matchpoint Banen is sinds oktober 2008 gevestigd aan het Spuiplein te Breskens. Het bedrijf staat onder leiding van Henriët Dees. Zij wordt bijgestaan door Anneke Vermeiren en Chantal Henderson. Het drietal heeft respec tievelijk 22, 20 en 11 jaar ervaring in het bemiddelen tussen bedrijf en werkzoekende. In al die jaren heeft Matchpoint Banen, dat als zelfstan dig bureau werkzaam is en persoon lijke benadering erg belangrijk vindt, een indrukwekkend netwerk aan relaties van werkgevers en werkzoe kenden opgebouwd. "Als je werk zoekt is het daarom slim je zoektocht te starten bij Matchpoint Banen." Spuiplein 13a, 4511 AN Breskens tel. 0117 399 199 fax 0117 399 190 info@matchpointbanen.nl www.matchpointbanen.nl www.develop.nl Develop Ineo +220 inclusief DADF en onderkast én: inclusief gratis Asus Eepad TF101 transformer t.w.v. €499,- W&rkü':-'ÏÈÊÊÊ' Henriët Dees, geflankeerd door Chantal Henderson (links) en Anneke Vermeiren hebben samen meer dan 50 jaar ervaring in het bemiddelen tussen bedrijf en werkzoekende. advertentie. Als er een profiel is opgesteld, zoeken wij eerst in onze database en ons netwerk. Boven dien publiceren we de vacature op onze website. Ook social media als Linkedin, facebook en twitter kun nen hierbij een belangrijke rol spe len. Is de kandidaat gevonden, dan volgen gesprekken bij Matchpoint Banen. Lijkt dit passend dan wordt de kandidaat (of meerdere) met het betreffende bedrijf in contact gebracht. Als er een akkoord volgt, kan er eerst een uitzendovereen- komst van een halfjaar afgesproken worden, waarna beslist wordt of werknemer wel of geen contract aangeboden krijgt. Een variant hierop is dat niet het bedrijf, maar Matchpoint Banen de persoon in kwestie een contract aanbiedt." Het kan ook omgekeerd. "Als men sen een baan zoeken, is Matchpoint Banen bij uitstek het bureau om je op de regionale arbeidsmarkt te ori ënteren. Of dit nu op hoger of lager niveau is maakt niet uit, wij bemid delen op alle niveaus. Dit is vooral een ideale aanpak als je discreet wilt solliciteren zonder problemen te krijgen bij je huidige werkgever. Wij bemiddelen in dat geval anoniem tot in een serieus stadium van de procedure. Ook nu zullen wij ons enorme netwerk gebruiken die we Matchpoint Banen is vanaf het eerste uur tevreden klant bij B en P. Niet alleen de server en computers zijn door B en P geleverd, maar ook alle randapparatuur en kantoorsupplies. Henriët Dees: "Waarom zou je goede kwaliteit en service van ver moeten halen als het dichtbij te krijgen is?" Kopiëren, printen en scannen in Meur en zwart/wit 22 p.p.m kopiëren en printen in kleur en zwart/wit 0 70 pagina's p.m. scannen Standaard dubbelzijdig afdrukken op A3 en A4 tot 256gr Standaard twee papierlades en een handinvoer Diverse accessoires zoals fax en finisher mogelijk. Aanbieding is geldig t/m 30 december 2011 www.vroon.nl infof9vroon.nl VROON - een moderne en dynamische rederij met een gevarieerde vloot van ca. 150 schepen. Tevens zijn er ca. 30 nieuwe schepen in bestelling. Het hoofdkantoor is gevestigd in Breskens. Verder heeft Vroon vestigingen in Barendrecht, Den Helder. Terneuzen, Aberdeen, Stokesley, Genua, Singapore en Fremantle. De vloot bestaat uit veeschepen, tankers, containerschepen, offshoreschepen, autoschepen en droge-ladingschepen. Kijk voor meer informatie over (werken bij) Vroon op onze website of neem contact op met Paul Brand-HR Supervisor. Haven Westzijde 21 4511 AR Breskens Nederland T 0117 384910 F 0117 384218

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 77