IDE/AL Kantoorartikelen op eenvoudige wijze bestellen BIP 15 jaar werkt uitstekend! Het B en P kastenplan KAtkïN B en P jubileumuitgave, oktober 1996 - oktober 2011 9 "Voor een geselecteerd assortiment kantoorartikelen, geheel afgestemd op een minimale voorraad, zijn wij met ons kastenplan bij B en P aan het juiste adres! Deze voorraad wordt wekelijks opgenomen en aangevuld daar waar nodig. B en P munt uit door snelle en accurate leveringen. Ook voor het assortiment - niet standaard - merkprodukten zijn wij bij B en P aan het juiste adres!" Frank van de Kimmenade, Purchasing, Arkema Vlissingen B.V. Wat ooit begon met het leveren van een doos ordners, is inmiddels uitgegroeid tot een belangrijke pijler van B en P met een ruim as sortiment en een eigen webshop. Het assortiment kantoorartikelen bevat ruim 12.000 artikelen en is voor een groot deel te vinden op de webshop www.bponline.nl of in de catalogus. Eén aanspreekpunt Naast concurrerende prijzen heeft u met B en P één aanspreekpunt voor al de benodigdheden voor kantoor. Dit werkt prettig. Immers de lijnen zijn kort en duidelijk en zo kunt u een aanzienlijke besparing in de kosten realiseren. Eén leve rancier betekent minder bestellin gen, minder afleveringen en minder handelingen. kantoorartikelen, computersup- plies, kantoormeubilair en papier. Ook heeft B en P facilitaire produc ten als hygiëne (bijvoorbeeld toilet papier en schoonmaakproducten) en cateringproducten (bijvoorbeeld soep) in haar assortiment. Hierdoor levert B en P alles wat u nodig heeft voor uw bedrijfsvoering, zowel voor kantoor als kantine. Snelle levering Mede door de grote voorraden van onze leveranciers kan er snel wor den geleverd. Ook beschikt B en P over een eigen bezorgdienst en een magazijn in Breskens. Hierin zijn de hardlopende artikelen in principe altijd op voorraad. Maatwerk De bestellingen kunnen op verschillende manieren worden doorgegeven: via de webshop, telefonisch, fax of e-mail. De toegevoegde waarde van B en P zit hem in het feit dat er gewerkt wordt op basis van maatwerk. Veel klanten hebben specifieke wensen met betrekking tot assortimentskeuze, bestellen of afleveren. Flexibel en meedenken B en P is flexibel waardoor zij veel mogélijkheden heeft om aan de diverse wensen van de klanten te voldoen. Ook worden alle bestellingen per soonlijk gecontroleerd. Hierdoor wordt er meegedacht met de klant door bijvoorbeeld aanbe velingen te doen in assortiments keuzes of kan er een specifiek product worden opgezocht voor de klant. Ontzorgen van de klant Het ontzorgen van de klaht, daar gaat het om bij B en P. Een mooi voorbeeld hiervan is het kastenplan. Middels het kastenplan wordt het voorraadbeheer in handen gegeven van B en P. De klant is hierdoor verzekerd van een continue op peil zijnde voorraad. Vooraf wordt met de klant afgestemd hoeveel er van welke producten aanwezig moet zijn in de kast. B en P stemt een frequen tie af wanneer zij langskomt om de kast op te nemen en wanneer er geleverd wordt. De klant heeft hier door eigenlijk geen omkijken meer naar het bestel- en aflevertraject. Overname AJN Per 1 januari 2011 heeft B en P het in Terneuzen gevestigde bedrijf AJN Office supplies overgeno men. Bij de overname heeft B en P zoveel mogelijk rekening gehouden met de wensen van de klant waar door de overgang van AJN naar B en P voor de klanten nagenoeg geruisloos is verlopen. Kantoormeubilair Op het gebied van kantoormeubi lair heeft B en P een uitgebreid as sortiment stoelen, kasten, bureaus en andere benodigdheden in haar pakket. Het is erg belangrijk om de wensen en eisen van de klant goed te inventariseren alvorens tot een voorstel te komen. De keuze van meubilair hangt erg af van de wensen van de klant. Alles voor uw kantooromgeving B en P heeft contacten met vele verschillende leveranciers waardoor nagenoeg alles voor uw kantoor geleverd kan worden, onder andere Papier vernietigers van IDEAL: Veilig, sterk en pngeloofljjR duurzaam! Van bureau papiervernietigers tot hoge volume 1 papiervernietigers, al onze machines 7 ièn van dej hoogste standaard bedieningsgemak, functionaliteit, prestaties en duurzaamheid. Él Van €158,50 voor €125,00 737000 Papiervernietiger Ideal 2220 4mm, automatische stop bij een volle opvangbak, invoerbreedte 220 mm, bestand tegen kleine nietjes, stille en krachtige motor, praktisch handgreep om de shredder van de opvangbak te halen, opvangbak van 20 liter, afmetingen 452x345x215 mm is voor kantoor en thuis v*Katrih brengt welzijn en functionaliteit aan openbare toilet ten, industriële werkplaatsen, hotels, scholen, restaurants en gjsMnÖlwidszorg milieus. De oplossingen van Katrin omvattéii hygiëne producten, van het professionele afvegen tot schoonmakende handdoeken. Van dispenser automaten tijt supplementaire toebehoren Van 598,00 voor 499,00 737024 Papiervernietiger Ideal 2404 4mm, krachtige vernietiger voor naast het bureau en geschikt voor kleine werkgroepen, invoerbreedte 240 mm, voorzien van het Safety Protection System en Easy Switch, beugel met opvangzak, 580W krachtige motor, Afmetingen 730 x 395 x 295 mm 314441 Toiletrol dispenser voor 2 toiletrollen. Nu met gratis toiletpapier! Van 33,90 voor 26,50 680272 Toiletpapier 21 wit pk/6rollen Prijzen zijn excl. BTW en geldig t/m 31 oktober 2011 314681 1000ml Dispenser voor handschuim. Van 32,95 voor 29,50. Nu met 50% korting op handschuim. 314676 Handschuim Katrin 1000ml ds/6. Van €24,95 voor €12,50 680242 Handdoekdispenser Katrin M. Van 49,61 voor 39,95. Nu met 50% korting op bijhorende handdoeken 314429 Katrin M one-stop 2L, 21 verpakkingen x160v. Van 50,40 voor 25,00 Bestel nu op www.bponline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 75