Bij Hoefeijzers Automatiseringen gaat het om maatwerk ^URITS##0^ ■H Party Business Events Wij feliciteren B en P met hun 15-jarig jubileum. In het Mauritshof denken wij graag mee om uw bijeen komsten zo aangenaam mogelijk te maken. Kortom, Uw Ideale locatie voor Vtrgadaringen Bedrijfspresentaties Beurzen Cursus Training Receptie Bedrijfs-of netwerkborrel Workshops Teambuildingsdag Jubileumfeest Personeelsfeest Diner Catering Hopelijk tot ziens I MERWEDE IHC Fundex Equipment 1 isah Multivers j 15 jaar B en P jubileumuitgave, oktober 1996 - oktober 2011 Hoefeijzers Automatiseringen gaat voor persoonlijke aanpak en levert maatwerk. Het in Goes gevestigde bedrijf is gespecialiseerd in finan cieel, administratief en logistieke software en is leverancier van software van Unit4 en Isah. De juiste software Een succesvolle automatisering staat of valt bij de keuze van de juiste software. Hoefeijzers Auto matiseringen speelt een belangrijke rol in een goede samenwerking tussen de systeemleveranciers en hun klanten. "Voordat wij onze software leveren overleggen we eerst met de systeembeheerder. Optimaal resultaat Om tot een optimaal resultaat te komen eisen wij bepaalde specifi caties en daarom is samenwerking een steeds belangrijker item ge worden", vertelt Gerrie Hoefeijzers. "Unit4 Multivers is ons financieel administratieve softwarepakket, terwijl Isah een pakket is dat spe ciaal ontwikkeld is voor klantorder gestuurde bedrijven. Het zijn brede pakketten die wij geheel naar de behoeften van onze klant kunnen aanbieden." Bedrijfsgerichte aanpak Het Goese bedrijf gaat bijzon der bedrijfsgericht te werk. "Wij garanderen dat het aangeboden pakket aan de verwachtingen zal voldoen. Na een bedrijfsscan gedaan te hebben, kunnen wij een toepasbaarheidsonderzoek uitvoe ren. Hierin lopen wij samen met het bedrijf het logistieke traject door om na te gaan of er aanslui ting is tussen de mogelijkheden van ar 9astvrijheid een tweede nawtt' Maurltsweg g, 4515 LA IJZiNDIJKE, +31(0)117 - 30 66 66 lnfo@maurltshof.eu - www.maurltshof.eu Specialist in Piling and Drilling Equipment feliciteert voor kantoor en thuis met het 15-jarig jubileum. IHC Fundex Equipment Houtkade 50, 4463AC Goés Postbus 83, 4460 AB, Goes T: 0113-232900 F: 0113-212630 info.fe@ihcmerwede.c:om www.ihcfundex.com The technology innovator. Amundsenweg 55 44Ó1 GP GOES Tel. 0113 270125 Tnfo@ hoefeijzers.com www.hoefeijzers.com Daarnaast verlenen wij te allen tijde telefonische support. Of het nu simpelweg om een gebruikers- vraag over de software gaat of er zijn softwareproblemen, wij staan altijd klaar. Snel kunnen inspelen op vragen Vanwege onze vakkennis, ervaring en persoonlijke aanpak kunnen wij over het algemeen snel op de vra gen inspelen, omdat wij weten hoe de situatie binnen het bedrijf is. Veel klanten maken dan ook gebruik van onze telefonische dienstverlening, waardoor ze snel en efficiënt gehol pen kunnen worden." Cursussen en workshops Naast het leveren van software verzorgt Hoefeijzers Automati seringen ook cursussen en work shops voor bedrijven, bijvoorbeeld met betrekking tot personeel- en salarisadministratie. "Dit kan op verschillende manieren: basis trainingen gericht op het product Unit4 of voor de klant op maat die zelf met zijn administratie komt. Deze kunnen plaatsvinden in Goes of op locatie." Aandacht voor ontwikkelingen Hoefeijzers Automatiseringen is niet op zoek naar nieuwe activi teiten, maar heeft wel aandacht voorontwikkelingen. "Isah is bijvoorbeeld een product dat erg breed is en elke keer op maat ingericht moet worden. Dat is een groot voordeel maar kan ook een belemmering zijn. Daarom hebben wij een pakket samengesteld voor de kleinere metaalverwerkende bedrijven." Hoefeijzers Automatiseringen heeft al lang banden met B en P, die dateren al van vijftien jaar geleden toen het bedrijf in Breskens begon. "Aanvanke lijk Waren wij concurrenten, al hielpen wij vooral in de beginjaren B en P waar nodig. Nu vullen wij elkaar aan en zijn beide zowel leverancier als klant van elkaar, wij leveren bedrijfs software en diensten, zij kantoor benodigdheden", verklaart Gerrie Hoefeijzers de relatie met B en P. Het is een van de voorbeelden van de persoonlijke aanpak waar Hoefeijzers Automatiseringen groot door is geworden. "Persoonlijke aanpak, daar gaat het bij ons om. Onze klanten waarderen het en wij kennen dan ook geen verloop of het moet zijn dat een bedrijf ermee stopt", aldus Gerrie Hoefeijzers. uniTt - de aangeboden software en de ge stelde eisen en wensen. Omdat de klant hierbij zelf actief betrokken is, krijgt deze een helder beeld van de mogelijkheden van de software." Maatwerk Beide pakketten zijn uitermate geschikt voor zowel kleine, mid delgrote als grote ondernemingen. "De diensten rond die pakketten verlenen we ook als maatwerk. Specifiek voor productie bedrijven, bijvoorbeeld een betonfabriek, metaalverwerkingsbedrijf of uien- sorteerder, kan Isah een belangrijke rol spelen. Dat pakket omvat alle processen voor een productiebe drijf. Voor kleine bedrijven acti veren wij die zaken die belangrijk voor hun zijn, waardoor het een softwarepakket op maat wordt. AUTOMATISERINGEN Roadshow Hoefeijzers Automatiseringen gaat daar serieus mee aan de slag. "In samenwerking met Isah businesssoftware komt er een roadshow. Wij komen naar onze klanten toe met een vrachtwagen. Deze staat dan op een parkeerter rein of bij de klant voor de deur. De omliggende bedrijven worden uitgenodigd en krijgen vervolgens een deskundige demonstratie van de mogelijkheden van het pro gramma."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 74