nobusadvocaten® drukkerij Hurenkamp Het B en P-team BP 15 jaar B B en P jubileumuitgave, oktober 1996 - oktober 2011 5 Ramona du Bois Sinds janu ari 2011 ben ik werkzaam bij B en P. Het is een leuk bedrijf met leuke collega's, er heerst onderling een goede sfeer. Mijn werkzaamheden zijn erg uiteenlopend. Ik help klanten in de winkel, ik neem bestellingen van kantoorartikelen op en verwerk bestellingen en lever deze af. Caroline Buijsse B en P biedt een ruim pakket aan producten. Dit geldt zeker ook voor het aan bod kantoorar tikelen. Dagelijks ben ik voor onze klanten op'zoek naar goedkopere en/of kwalitatief betere producten en alternatieven, alsmede oplossingen voor presentatie, inbinden, archive ring enz. Een geweldige uitdaging. Tom van Dorsselaer B WÊÊÊÈÈË U 1 Het leuke aan werken bij B en p 's toeh vooral M hetafwis- 8 selende werk. WSB& - De mix van Pr §|1 de particuliere en zakelijke klanten zorgt ervoor dat iedere dag anders is. Door de goede samen werking van ons team komen wij steeds verder. Het is dan ook niet voor niets dat ons klantenbestand nog steeds groeiende is. Pieter van Wijck In de 12 jaar dat ik werk zaam ben bij B en P heb ik mogen bijdra gen aan de ontwikkeling en groei van het bedrijf. Waar ik vooral trots op ben is dat we onze klanten op veel verschillende vlakken kunnen bedienen. Klantgerichtheid en ser vice in combinatie met het leveren van kwaliteit vind ik persoonlijk het belangrijkste onderdeel van onze bedrijfsvoering. De ontwikkelingen op het gebied van automatisering blijven elkaar in razend tempo opvolgen. Om dit bij te blijven houden en tevens toegankelijk te maken voor onze klanten, blijft voor mij een uitdaging! Arne Riemens Sinds 1 maart 2011 ben ik werkzaam bij B en P en hoop ik door middel van service, klantgericht heid en profes sionaliteit B en P naar een nog hoger niveau te tillen. De tijd voor B en P ben ik vier jaar als program meur werkzaam geweest bij een webdesign- en communicatie bureau. De ervaring die ik daar heb opgedaan kan ik bij B en P goed gebruiken, hierbij denk ik onder andere aan support naar onze klanten toe, maar ook zeker aan onze website http://www.benp.biz en een deel van de automatisering. Luc Buijsse Bij B en P staat de klant centraal. Telkens zijn we op zoek naar verbetering en uitbreiding van onze diensten- en serviceverlening. Hiervoor beschikken we over een team van professionele en enthousi aste mensen. We streven ernaar om de wisselwerking tussen klant en het B en P-team verder te optimaliseren. Benny Oubrie ■M|| Van je hobby je JÊÊÊlk beroep maken, deze keuze heb ik bijna 10 9Ib iaar §e'ec^en dPnS samen met, en dankzij, B en P kunnen maken. Na alle facetten te hebben doorlopen, sta ik nu samen met mijn collega's dag en nacht paraat om eventuele storingen op te pakken voor onze zakelijke klanten. Dankzij onze unieke dienstverlening zie ik B en P als een zeer betrouw bare partner voor zowel particulier als bedrijf. Roland de Jong Ik ben nu 1,5 jaar bij B en P werkzaam in de buitendienst. Wat ik leuk vind aan mijn werk, is het contact met klanten. Mijn werk is erg afwisselend waardoor geen dag hetzelfde is. Bedrijven met meer dere werkplekken vind ik het leukst om te doen. Hier is vaak veel te automatiseren en her in te richten, dit is iets waar mijn interesses en kwaliteiten liggen. Erik de Rechter B en P is een jonge, dynami sche organisatie met ambities. Deze kenmer ken passen uit stekend bij mij en zorgen ervoor dat ik hier op mijn plek zit. De organisatie is groeiende en heeft in mijn ogen nog zeer veel potentie. De groei is mede te danken aan de deskundige medewerkers en de manier waarop het team van B en P haar klanten bedient. Bij B en P krijgt iedere klant, groot of klein, bestaand of nieuw, de aandacht en zorg die zij nodig heeft op een professionele manier. Vincent Corijn De dag dat deze krant uitkomt, ben ik twee dagen in dienst bij B en P. Mijn werkzaamhe den bevinden zich op het logistieke en commerciële vlak. Ik heb er zin in. Neil Verschoore Ik ben al vanaf begin 2004 werkzaam bij dit sterk groei ende bedrijf en ^et 's en b,|ift iedere dag weer een uitdaging. Geen dag is hetzelfde en ik leer iedere dag wel iets bij. In die jaren heb ik al vele (positieve) veranderingen meegemaakt. Samen met mijn collega's vormen we een geweldig goed team voor onze klan ten en natuurlijk ook voor elkaar. Ik ben enorm blij dat ik in dit bedrijf de kans heb gekregen om van mijn hobby mijn werk te kunnen maken. Johnny Oubrie Ik werk nu ongeveer 4 jaar bij B en P, waarvan 2 jaar in de binnendienst en nu bijna 2 jaar in de buitendienst. Mijn werk in de buitendienst is het plaatsen van nieuwe pc's of laptops, oplossen van storingen, het aansluiten van Zeelandnet en sinds kort ook storin gen Delta Digitale TV. Het leukste aan mijn werkzaamheden vind ik het klantencontact en het zo goed mogelijk oplossen van problemen en het uitleg geven aan de klanten. Benny Rokven In de IT-wereld staat niets stil en er wor den constant nieuwe produc ten ontwikkeld. Omdat ik als werknemer van B en P in aanraking kom met deze producten ervaar ik mijn werk als uitdagend en interes sant. Eén van de sterke punten van B en P vind ik de kennisuitwisseling op de werkvloer. Zo houden wij elkaar up-to-date, wat bijdraagt aan de kwaliteit van onze dienstverle ning en een prettige werksfeer. Joost de Ridder B en P biedt me de moge lijkheid mezelf verder te ontwikkelen en zorgt met zijn diversiteit aan klanten voor voldoende uitdaging in de werkzaamheden. Hierdoor is werken bij B en P absoluut niet saai en is iedere dag weer anders. Schuttershofweg 1 4538 AA Terneuzen Schuttershofgebouw (5e etage) Postbus 1020 4530 GA Terneuzen Tel.: 0115-617733 Fax: 0115-614968 www.linkedin.com/in/ronnynobus Weststraat 73 4527 BS Aardenburg Tel. 0117 491978 Fax 0117 494019 info@durenkamp.nl www.durenkamp.nl Wij feliciteren B en P van harte met het jubileum en wensen Luc, Caroline en alle medewerkers nog vele goede jaren toe. Wij stellen het zeer op prijs dat wij de teksten, foto's en opmaak van deze jubileumkrant voor hen mochten verzorgen. Ook bij deze opdracht is de samenwerking zeer prettig verlopen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 71