brother. Advies en service voor iedere thuisgebruiker <y> B P 15 oar Speciale actieweek van maandag 17 tot en met zaterdag 22 oktober Ai 15 jaar klant bij B en P! at your side B en P jubileumuitgave, oktober 1996 - oktober 2011 3 worden met de aanleg of onder houd van een internetaansluiting. B en P beschikt over een eigen technische dienst. Defecte goe deren kunnen op locatie worden nagekeken of bij de servicebalie ter reparatie aangeboden. Ook als deze niet bij B en P zijn aange schaft. De technici houden u op de hoogte en overleggen omtrent de voortgang van de reparatie. Deze uiterst gemotiveerde mensen houden ook alle ontwikkelingen in de gaten. Daarom treft u bij B en P de nieuwste producten aan en is het aanbod up-to-date. Gedreven, vakkundige en enthou siaste mensen die u met passie ontzorgen en tevens oog hebben voor alle nieuwe ontwikkelingen en deze kennis met u willen delen. Kortom, wie er ook over vijftien jaar wereldkampioen voetbal wordt, premier van Nederland is, is moeilijk te voorspellen. Waar u op kan blijven vertrouwen, zijn de producten, dienstverlening en ser vice van B en P. Toekomstgericht, toekomst gegarandeerd! Ter gelegenheid van het vijftienjarig jubileum houdt B en P een speciale actieweek. In de winkel kan iedereen in die periode kennismaken met tal van verrassende productenzoals de Asus EEE pad, monitoren van onder andere LG, de nieuwste Brother printers en nog veel meer. Tevens kan geprofiteerd worden van aantrekkelijke kortingen op vele productenacties, zoals een gratis pak papier bij aankoop van een cartridge en zijn er volop aanbiedingen. Ook zijn er waardebonnen te winnen en is er voor elke bezoeker een presentje. Op vrijdagmiddag 21 oktober zal Intel aanwezig zijn met een demonstratie Intel HD Graphics. Zij presenteren het gamen en videobewerken zonder extra videokaart. Een must voor elke computerliefhebber. Kortom, zeker in de week van 17 tot en met 22 oktober is een bezoekje aan B en P meer dan de moeite waard. Als samensteller van maritieme boeken en artikelen print ik honder den foto's per jaar. Goede apparatuur is hierbij voor mij essentieel. Zeker zo belangrijk voor mij, als digibeet, is een goede, betrouwbare service. Nog nooit heb ik tevergeefs gebeld of gemaild. Dat noem ik service! Daarom ben ik al 15 jaar klant bij B en P. Ook voor al mijn cartridges en papier. Deze zijn gemakkelijk te vinden in de ruim gesorteerde, overzichtelijke winkel. Henk de Winde Gedurende de laatste vijftien jaar is er veel om ons heen veranderd. Geen Wim Kok, maar Mark Rutte als premier. De gulden is vervan gen door de euro. Niet Brazilië, maar Spanje is wereldkampioen voetbal. B&P Automatiseringen heet tegenwoordig B en P voor kantoor en thuis en is uitgegroeid tot specialist in bedrijfsautoma tisering en totaalleverancier van kantoorartikelen en meubilair. Wat echter gebleven is, is de unieke manier waarop B en P de thuisgebruiker bedient. In 1996 in een klein pand op het Oranjeplein te Breskens stonden er al computers, monitoren en prin ters gepresenteerd. Uniek daarbij was de uitleg, het advies om te komen tot een aanschaf op maat, de mogelijkheid tot installatie en onderhoud aan huis. Belangrijke zaken die op de dag van vandaag bij B en P nog steeds van kracht zijn. In het pand aan de Sport- laan is er echter een veel groter assortiment aanwezig. Overzich telijk gepresenteerd in een ruime showroom. Een groot gedeelte van de producten is op voorraad. Gebleven zijn de vakkundige uitleg en de kennis om u uitgebreid van advies te voorzien. Een PC of lap top aanschaffen voor gebruik van internet en e-mail is toch iets an ders dan dat u de apparatuur ook gaat gebruiken voor bijvoorbeeld filmbewerking. Vanzelfsprekend komen de mensen van B en P nog steeds bij u langs voor installatie en onderhoud. Als partner van Zeelandnet kan dit gecombineerd Standaard 2 jaar garantie op alle Brother producten. Voor meer informatie gaat u naar www.brother.nl All-in-one inkjetprinter Brother DCP-195C Printen, kopiëren en scannen Afdruksnelheid tot 33/27 ppm (zwart-wit/kleur) Printen vanaf USB stick of geheugenkaarten All-in-one inkjetprinter Brother DCP-J525W Draadl Printen, kopieren en scannen Afdruksnelheid tot 33/26 ppm (zwart-wit/kleur) Draadloze netwerkaansluiting Gratis app iPrint&Scan voor smartphones Zwart-witlaserprinter Brother HL-2250DN Afdruksnelheid tot 26 ppm in zwart-wit Automatisch dubbelzijdig afdrukken USB 2.0 Hi-Speed en netwerkaansluiting Papierlade voor 250 vel All-in-one zwart-witlaserprinter Brother MFC-7360N Printen, kopiëren, scannen en faxen Afdruksnelheid tot 24 ppm in zwart-wit USB 2.0 Hi-Speed en netwerkaansluiting Papierlade voor 250 vel All-in-one kleurenlaserprinter Brother MFC-9970CDW Dubbelzijdig printen, kopiëren, scannen en faxen Afdruksnelheid tot 28 ppm in kleur en zwart-wit Bekabelde en draadloze netwerkaansluiting Gratis app iPrint&Scan voor smartphones Alle prijzen zijn incl. BTW en geldig t/m 31 oktober 2011 of zolang de voorraad strekt Labelprinter Brother QL-560 Afdruksnelheid tot 56 labels/minuut Automatische tapesnijder 17 Barcode protocollen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 69