eigen projectontwikkelaar zeeland 119 Goudse stroopkoekjes Flessenact,e voor zwembad begint voor Goes en Hoogeveen INFO DAG C allurebouvtf Deel riolering 's-Heerenhoek gerepareerd CONCEPT WONEN The Broodtroosters treden op bij Baarends Mannenkoor zingt in hervormde kerk Man gewond na val in ruim van schip Kunstenares toont werk in Smerdiek woensdag 5 oktober 2011 'S-heerenhoek - Een deel van de riolering in de Prins Hendrikstraat in 's-Heerenhoek wordt gerepa reerd. Uit een recente inspectie van de riolering blijkt dat dit no dig is. De riolering in de Prins Hen drikstraat dateert van 1947. Volstaan zou kunnen worden met enkele plaatselijke reparaties. De gemeente vindt het echter efficiën ter om negentig meter van deze riolering te voorzien van een zoge heten kous. De riolering gaat hier door zeker vijftig jaar langer mee. Vervanging is vanwege de smalle werkruimte kostbaar en risicovol voor de aanliggende bebouwing. De reparatie begint medio deze maand en duurt enkele dagen. door Luc Oggel GOES - De gemeente Gouda is de beroerdste niet. Vandaag, een dag voor de bekendmaking van de titel Beste Binnenstad, krijgen alle amb tenaren van de concurrerende ge meenten Goes en Hoogeveen een Gouds stroopkoekje bij de koffie. Want, vermeldt een persbericht, de nominatie is al een traktatie waard. 'Wie er ook wint, Gouda laat de gemeente Goes en de ge meente Hoogeveen de sfeer van Gouda proeven'. En dus zullen er vandaag op de twee gemeentehui zen dozen vol Punselie's, een bros koekje met karamelvulling, wor den afgeleverd. De gemeente Goes kan de actie wel waarderen. Of er nog een tegenprestatie volgt, kon een woordvoerster niet zeggen. Goes is samen met Gouda en Hoo geveen genomineerd in de catego rie middelgrote steden. De win naar van de verkiezing, die om de twee jaar wordt uitgeschreven door Detailhandel Nederland, mag de prestigieuze titel Beste Bin nenstad 2011-2013 voeren. De titel legt de winnaar geen windeieren, zo trok de binnenstad van oud-winnaar Bergen op Zoom twaalf procent meer bezoekers. De winnaar wordt donderdag bekend gemaakt in Madurodam. sint-Maartensdijk - De flessenac- tie van het 'Comité 2 Meter 10' uit Sint-Maartensdijk is gisteren van start gegaan. Leden van het comité gaan langs alle deuren om flesjes zwemwater te verkopen. Ze kosten één euro per stuk. Met de actie hoopt het comité geld in te zamelen voor toe komstige acties om zwembad Hae- stinge open te houden. Mocht dat niet haalbaar zijn, dan wil de actiegroep een volwaardig zwembad op vakantiepark De Pluimpot, dus met een binnen- én buitenbad. z 10 oktober tussen 16.00 en 20.00 uur Van der Valk Hotel, GOES aan de A.Fokkerstraat 100 www.conceptwonen.nl B GOES Coverband The Broodtroosters ver zorgt vrijdag een* optreden in café Baarends aan de Voorstad in Goes. Dat gebeurt in het kader van het evenement Om den Potkachel. De band speelt covers van onder meer The Rolling Stones, The Doors, Ike Tina Turner en Amy Winehou- se. De avond begint overigens met het akoestische duo Sense, dat ei gen nummers en klassiekers brengt. Aanvang: 21.00 uur. SINT-ANNA1AND Het christelijk mannenkoor Door Eendracht Verbonden uit Sint-An- naland geeft vrijdag 7 oktober een concert in de hervormde kerk aan de Ring. Bariton Piet Baarssen werkt mee aan de avond. Ook zijn dochter Ali ce zal enkele nummers ten gehore brengen. Organist Joost van Belzen uit Krabbendijke neemt plaats ach ter de vleugel. Aanvang: 19.30 uur. De toegang is gratis. WEMELDINGE Een 24-jarige man uit Werkendam is maandag gewond geraakt nadat hij in Wemeldinge in het ruim van een schip was gevallen. Dat maakte de politie gisteren bekend. Het ongeluk gebeurde rond 07.46 uur. Het schip lag aan het Kanaal pad in Wemeldinge. De man is met onbekende verwon dingen per traumahelikopter naar het ziekenhuis in Rotterdam ge bracht. SINT-MAARTENSDIJK Kunstenares Els van der Hoeff uit Zonnemaire exposeert zaterdag in multifunctioneel centrum Scaldis Naturalis aan de Kastelijnsweg in Sint-Maartensdijk. De tentoonstelling bestaat uit een aantal schilderijen in olieverf en aquarel in bedekte kleuren op pane len en doek. Er zijn nu afbeeldin gen van vogels, dieren en land schappen te zien. Scaldis Naturalis is zaterdag geo pend tussen 11.00 en 16.00 uur. De toegang is gratis. Initiatiefnemers Corstian de Frel (links) en Robbert-Jan Poortvliet (midden) bekijken samen met Catrinus Tuinstra van CPOZ de tekeningen van de wonin gen op de plek waar ze zullen worden gebouwd. foto Willem Mieras „Niet alleen het feit dat je niet in het keurslijf van projectbouw zit is een voordeel, ook is het mogelijk om je huis 20 tot 30.000 euro goedkoper te bouwen." Impressie van de woningen die aan de Hilleweg in Man nee zullen worden ge bouwd. In totaal tien stuks met verschillende inhoud, ill.: Roos en Ros architecten da's thuiskomen www.allurebouw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59