281 sport UNIEKE AANBIEDING €5.500,- NATUURLIJK Ferrari in gas van de Graaf moet Koppeltijdrit heeft «ïijS, ZONDER RENTE verlegenheid gebracht diep gaan voor de zege een nieuwe organisatie Annemiek van Vleuten naar de Raboploeg Bottles/Be Parel komt tekort in streekduel Knap debuut Van Geyt in Grand Prix BESUS JE NIET ALLEEN VANWEGE DE VAN NU DE HELF EN DE REST BEGIN 2014 y woensdag 5 oktober 2011 ^MARANELLO - De Italiaanse formu le i-renstal Ferrari is in verlegen heid gebracht door uitspraken van werknemer Rob Smedley tijdens de afgelopen Grand Prix van Singa pore. Hij spoorde via de teamradio coureur Felipe Massa aan om Le wis Hamilton van McLaren uit te schakelen. „Houd Hamilton zoveel mogelijk op. Vernietig zijn race zo goed als -je kunt. Kom op, jongen", valt te beluisteren op een videomontage die is te zien op de officiële site van de Formule 1. Hamilton was met Massa in ge vecht verwikkeld om de vijfde plaats, toen de Brit achterop de bo lide van de Braziliaan reed en juist de Ferrari-rijder uitviel. Hamilton kon na herstelwerk in de pitstraat verder rijden. De renstal van Ferra ri gaf gisteren toe dat de opmerkin gen van Smedley niet erg netjes «jwaren, maar beweerde dat hij geen kwaad in de zin had. mmmmmammzm*. UTRECHT De nieuwe vrouwenploeg van Ra bobank heeft Annemiek van Vleu ten voor twee jaar vastgelegd. ^Dat meldde de wielerformatie gis teren. Van Vleuten is de vierde renster voor Rabobank, dat met Marianne Vos de belangrijkste troef binnen haalde. Sarah Düster en Thalita de Jong zijn tot nog toe de andere leden van de ploeg. De 28-jarige Van Vleuten won dit jaar de wereldbeker en de Ronde van Vlaanderen. KWADENDAMME In de derde divisie driebanden ver loor Bottles/De Parel met 6-2 van Hoondert/de Waard. Vooral voor de pauze waren de ver schillen groot. Peter Snelders ver loor net als Johan van der Dussen. Laatstgenoemde vocht tegen zich zelf, het materiaal en de tegenstan der. Na de pauze keerde de span ning enigszins terug toen Cor de Jonge een grote achterstand weg werkte, maar het was net te laat om te oogsten. Etienne van Dam- me zorgde voor de enige zege voor de bezoekers. HULST De eerste speelavond van de Grand Prix driebanden ZVB in Hulst le verde vuurwerk op. Ronald van Geyt, die afgelopen week aan de worldcup in Wenen meedeed, gaf zijn visitekaartje af. De Bevelander verlsoeg Rinus Din- gemanse met 1.250 gemiddeld en klopte later ook Sylvia Eckel. Han Toet vocht in het andere pouledeel een verbeten duel uit met Wim van de Brink dat hij pas in de barra- .ge won. Tegen Rob Claerhoudt, die eerder Mustafa Babacanoglu had uitge schakeld, redde Toet het niet Claer houdt en Van Geyt gaan dus naar de derde ronde. Z1ERIKZEE - Tijdens de vijfde ronde van de interne schaakcompetitie in Zierikzee draaide het om uit houdingsvermogen. Bas van de Graaf had meer dan zestig zetten nodig om de winst tegen Kees Bimmel op te strijken. Dit was ook het geval bij de epische slag tussen Piet de Vreede en Fans Jan sen (1-0) en Paul Greefhorst tegen Jos de Kort. De Kort was in de 23e zet iets te snel en te gretig, waarna Greef horst een dubbele open toren lijn verkreeg met kans op mat achter de paaltje. Dit voordeel leidde tot een pionwinst. Toen Greefhorst in de 63e zet de een torenruil kon af dwingen en daarna een sleutelvel- den van één van zijn pionnen be zette gat De Kort op. Kedem Gudkind kwam met twee stukoffers beter uit de opening, maar Sjaak Spiegels pareerde de aanval en behield één stuk meer over. Helaas had Spiegels ook nog maar vijf minuten over en werd een remise afgesproken. Aat Brakel en Teun Brouwer sloe gen er al direct lustig op los en ruil den zes stukken in elf zetten. In het verdere spel kwam Brakel: twee pionnen voor en dreigde met één van die pionnen te promove ren. Hij bracht Brouwer in een heerlijke verleiding een stuk te pennen en te slaan, maar overzag dat hierdoor zijn toren niet meer op de achterste lijn stond. De pion promoveerde en Brouwer gaf op. Pang Yuen leek Peter Verkaart al in de tiende zet met een soort van stikmat klem te hebben staan. Ver- kaart had maar één verdediging: het verstikkende maar ook gedek te paard slaan met zijn dame. Ver- kaart verdedigde nog met hand en tand maar moest de partij toch ge wonnen geven. René van Rikxoort kreeg tegen Chris van Eldikna een verkeerde ruil de overhand en won de partij. door Wim de Vos TERNEUZEN - De traditionele Kop peltijdrit, die als afsluiting van het Zeeuws-Vlaamse wielerseizoen geldt, heeft een nieuwe organisa tie. Daar waar de laatste jaren sportschool Delta in Terneuzen de touwtjes in handen had, is nu Ar row Cycle Team verantwoordelijk voor de gang van zaken. Komende zaterdag komen de specialisten op dit specifieke onderdeel van de wielersport in actie. „Het werd voor mij te druk om de ze koppelkoers nog te organise ren", legt Robbert de Moor van sportschool Delta uit. „Er komt toch nog behoorlijk wat werk bij kijken en omdat er de laatste jaren veel belangstelling bestond voor deze wedstrijd, moet dit evene ment gewoonweg blijven door gaan. De Koppeltijdrit heeft zijn plaats intussen wel veroverd bij de coureurs." Het Arrow Cycling Team van ploegleider Günther Adriaens was gaarne bereid om de organisatie over te nemen. De Koppeltijdrit van zaterdag be gint om 10.30 uur bij 't Schelpen hoekje in Terneuzen. Omdat sinds vorig jaar de Koppel tijdrit werd georganiseerd in nau we samenwerking met ID Cycling Nederland werd de wedstrijd des tijds verplaatst naar zondagmor gen. „Wij hadden op die zaterdag dag een wedstrijd in IJzendijke en die wilden we uiteraard graag be houden. Vandaar dat we naar de zondag zijn gegaan", weet ID-bege- leider Jan de Jonge. Arrow wilde echter het liefst op za terdag rijden en daarom werd er een soort van tussenoplossing ge vonden. Volgende week zaterdag houdt dit team nu een indviduele tijdrit in de buurt van Perkpolder en die dag rijden de ID-renners hun 'eigen' Koppeltijdrit. i HEW THinKinG. nEW HYunoni POSSIBILITIES. EUR02012 Pas begin 2014 de andere helft betalen. Tot die tijd betaalt u geen rente en aflossing. Maar je kunt wel meteen van alle voordelen genieten. Dat is niet verkeerd. Maar om zeker te weten of je de juiste beslissing neemt, kan een proefrit je helpen. Want alleen door zélf te ervaren, vorm je een eigen mening. Vraag een proefrit aan op onze site, lees realviews van andere rijders of bezoek een Hyundai-dealer. En maak dan je beslissing. Goede deal toch? Rijd de nieuwe Hyundai i20 voor €5.500,- Totale kredietbedrag U betaalt de eeisle 27 maanden geen aflossing en rente en u kunt het totale kredietbedrag op ieder gewenst moment boelevrij terugbetalen. U kunt er ook voor kiezen om na de periode van uitgestelde betaling (27 maanden) gebruik te maken van het dooilopend krediet met een jaarlijks kostenpeicentage van 5.9% (op basis van de huidige rentestand), dan gelden de kosten zoals benoemd in bovenstaande tekentabel U heeft de mogelijkheid om tussemgds boetevni at ie lossen. Vont de voorwaarden vetwiizen wi| u naar het standaard informatieblad dat u kunt opvragen bij uw dealer. Dit aanbod betreft een uitgestelde betaling en doorlopend krediet van Hyundai financial Services Hyundai financial Services bemiddelt in financieringen van Alpha Credit Nederland B V (Vetgunmngnummer 12012518) Toetsing en registratie le Tiel. Prijs- en rentewijzigingen voorbehouden Gecombineerd brandstofverbruik 3,7 - 5,8 (1/100 km) 27 -17,2 (km/I); CO2 - emissie: 98-135 (g/km). Uitstoot- en brandstof- verbruikgegevens zijn gebaseerd op tests die zijn uitgevoerd volgens Europese Verordening 715/2007/EEG. BURGH HAAMSTEDE: AUTOBEDRIJF LANDEGENT B.V., DE R0TERIJ 22, TEL. 0111 - 658042. Genoemde pnpen zijn ind BTW en BPM en excl kosten njklaat maken, lak- toeslag en verwi|denngsbi]drage Afgebeelde modellen kunnen afwi|ken van standaarduitvoenng. Energielabel en wegenbe!astingvri|stelling is afhankelijk van de verkrijgbare uitvoenng. Actie is alleen geldig op de Hyundai ilO. Hyundai «20. Hyundai i30 en Hyundai i30 CW en geldt op de consumentenpnis excl opties. acc8ssoues en o«enge kosten Belalmg 2e helft uiterlijk 27 maanden na regisiraliedatum Geldt niet op acliemodellen. Voor de voorwaarden verwijzen wi| naat de brochure Dmk- en zetfouten voorbehouden Actie geldig met datum koopovereenkomst vanaf 1 oktober 2011 met een uiterste kenteken aanvraagdatum van 31 december 2011 Vtaag uw dealet naat de voorwaarden www.hyundai.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44