televisie 135
I
bij huwelijksaanzoeken
BSÏBH
z
O
Ook voor ons als makers was het spannend. Reageert de man positief of
WOrdt het toch een nee? Toosle Ragas over het programma Moet je me niet wat vragen?
woensdag 5 oktober 2011
07:15 Een nieuw huis in
60 minuten 08:10 Tom
my Teleshopping 13:20
Who's the boss? 13:50
Het beste idee van Ne
derland 15:15 My wife
and kids 15:45 Accor
ding to Jim 16:05 Lit
tle house on the Prairie
17:10 Een nieuw huis in
60 minuten
:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Business-Chan-
nel.nl 09:40 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z
opening Wallstreet
15:35 RTL Z Nieuws
15:50 RTL Z opening
Wallstreet 16:00 RTL
Z Nieuws 16:20 Busi
ness links 16:40 RTL Z
Nieuws
06:31 RTL Telekids: Ef-
telingtv: De Schatka
mer, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Sprook
jesboom, Brandweer
man Sam, Chugging-
ton, Burgers' Zoo en
Waarom,Bassie Sr Adri-
aan, De Koala Broertjes,
Elias, Chuggington, Bi
baboerderij, Efteling
TV: TitaToverfeest, Yoo-
hoo and friends, Wolle-
ke, Uki, Fabeltjeskrant
10:00 Teleshop 8: Tel
sell 15:01 RTL Telekids:
Brandweerman Sam,
Chuggington, Chloe's
closet, Efteling TV: Ti
taToverfeest, Yoohoo
and friends, Efteling
tv: De Schatkamer, De
Freggels,Burgers' Zoo en
Waarom 17:15 Oprah
Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Jesse 07:55 Tom
my Teleshopping 08:55
Ready steady cook
09:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 Disney feest
14:35 MasterChef Au
stralia 15:55 Samantha
who? 16:20 That 70's
Show 16:50 Caroline in
the city 17:15,17:40
Will Sc Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Super hero squad
show, Pokemon Sin-
noh League Victors, Res
cue Rangers, Phineas Sr
Ferb, Zack St Cody, Os
car oasis, Davincibles,
Amazing spiez, A kind of
magic, Planet sketch, To
tally spies, Have a laugh!,
Phineas Ferb, Have a
laugh!, Oscar's Oasis,
Adventures of Food Boy,
The suite life on deck,
Zeke Luther, Pair of
kings, The proud family,
De Vervangers, Duckta-
les, Phineas St Ferb, Zack
Cody, Wizards of wa-
verly place
18:05 Huizenjacht,
Woonprogramma
18:00 The A-Team, Ac
tieserie
18:10 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:40 Dr. Phil, Talkshow
18:10 Jesse, Comedy
18:35 MasterChef Au
stralia, Kookwed-
strijd
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:15 My wife and kids,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
19:00 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
19:30 Bevallingsverha
len, Reality
19:35 Extreme home
makeover
19:10 Two and a half
men, Comedy
19:30 That 70's Show,
Comedy
20:00 Dieren op spreek
uur, Docusoap
20:30 Hart in aktie,
Amusement
20:00 Operation repo:
Payback time!
20:30 Sahara
20:00 Het verhaal ach
ter plastische chi
rurgie, Realitypro-
gramma
20:30 Camelot, Drama
serie
20:30 Het Blok
20:00 The big bang the
ory, Comedy
20:30 Criminal minds,
Misdaadserie
21:30 Moetje me niet
wat vragen?,
Trouwprogramma
21:35 Camelot, Drama
serie
21:30 MasterChef,
Kookwedstrijd
21:25 Chase, Misdaad
serie
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 100 Million BC,
Sciencefictionfilm
22:40 As the world
turns, Soap
22:25 Law Sc Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:20 Criminal minds,
Misdaadserie
22:50 Shownieuws
23:20 Verslaafd aan ver
zamelen, Docu
mentaire
00:20 Trauma centrum 00:30 Sneak preview:
00:50 Nachtmagazine The Three Mus
keteers
00:35 RTL Poker: The
poker star
01:30 RTL Poker: Euro
pean PokerTour
00:25 Het verhaal ach- 00:15 Army wives
ter plastische chi- 01:05 Extreme home
rurgie makeover (h)
00:56 Sneak preview 02:00 Astro TV
02:00 Meiden 02:35 Caroline in the
04:30 Chat TV city(h)
05:30 Veilig scan 03:00 Army wives (h)
00:05 George Lopez
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
00
%o
Ni
O
N»
N>
NI
23:30 The young and 23:25 Cold case, Detecti- 23:10 Profiler, Misdaad-
the restless, Soap- veserie serie yyj
waar heeft haar vriend Jack haar
vorig jaar ten huwelijk gevraagd,
maar dat gebeurde in een dronken
bui. Met een plastic ringetje uit
een speelgoedautomaat. Voor haar
een reden om nee te zeggen. Toch
blijft het kriebelen. Komt Jack met
de hulp van Tooske wel over de
brug? Succes is volgens Ragas niet
verzekerd. „Ook voor ons als ma
kers was het spannend. Reageert
de man positief, of wordt het toch
een nee? We wijzen onze deelne
mers nadrukkelijk op dat risico.
Het gaat wel om een tv-program-
ma. Iedereen is dan getuige van
een persoonlijk drama. De vrou
wen lijken dat risico voor lief te ne
men. Dan ontstaat tenminste dui
delijkheid over de kans op een
droomhuwelijk."
Moet je me niet wat vragen?, SBS 6,
21.30 uur.
OVERIGE
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Op mijn stoep 18:45 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 Herhalingen
SjitenlaiSd
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Ontdek de
zee 14:25 Thuis 14:55 Villa po
litica 16:25 Clips 16:35 Mees-
terchef 17:05 De topcollectie
van 17:35 Buren 18:00 Het
journaal 18:12 Het weer18:15
Dagelijkse kost 18:30 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 Man
bijt hond 20:05 Joker+ en Lotto
20:10 Het weer 20:15 Thuis
20:40 Volt 21:35 Hoe is het zo
ver kunnen komen? 22:00 De
laatste show 22:45 Het journaal
laat 23:06 Winst Joker+/Lotto
23:07 KENO-uitslagen 23:08
EuroMillions 23:10 Het weer
23:15 Sea patrol 23:55 Dage
lijkse kost
07:00 Piet Piraat 07:10 Pat
Stan 07:15 Modderland 07:25
Disney's 101 dalmatiërs 07:50
Samson en Gert 08:10 Pat
Stan 08:20 X-peditie X-treem
08:30 The Daltons 08:40 Mijn
job is top 08:50 Karrewiet
08:58 CANVAS 09:00 Terzake
09:35 KETNET 12:00 Hazen-
tem Internationaal 12:10 Lazy-
town 12:35 De Smurfen 13:00
Disney's Legénde van Tarzan
13:25 Sprookjesboom 13:35
Disney's Kim Possible 14:00
Amika 14:45 Kratts in het wild
15:05 De 5 15:30 Dierendetec-
tives 15:55 Sally Bollywood
16:10 Supersportiets 16:20
Pat Stan 16:30 Samson en
Gert 16:55 Disney's 101 dalma
tiërs 17:15 Modderland 17:25
Peperbollen 17:50 De Elfen
heuvel 18:05 Karrewiet 18:15
De Elfenheuvel 18:30 X-peditie
X-treem 18:40 Mijn job is top
18:55 W817 19:10 X-peditie
X-treem 19:20 Karrewiet 19:30
The elephant princess 19:54
CANVAS 20:00 Terzake 20:40
Gone baby gone 22:25 The fog
of war
07:00 Breakfast 10:15 Helicop
ter heroes 11:00 Homes under
the hammer 11:55 BBC News
12:00 Dirty tricks of the trades
men 12:45 Cash in the attic
13:10 BBC News 13:15 Bargain
hunt 14:00 BBC News at one
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Celebrity master chef
16:00 BBC News 16:05 Natural
born hunters 16:30 The owl
16:35 Wingin' it 17:00 Hotel
Trubble 17:30 Serious explor
ers: Sir Walter Raleigh 17:55
Deadly 60 bites 18:00 News-
round 18:15 Pointless 19:00
BBC News 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 19:55
Party political broadcast 20:00
The One show 20:30 Waterloo
Road 21:27 BBC News 21:30
Planet dinosaur 22:00 Who do
you think you are? 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 Weer
bericht 23:35 The National Lot
tery Wednesday night draws
23:45 Ask Rhod Gilbert
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30 Die
Stein 11:15 In aller Freund-
schaft 12:00 heute 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ZDF-Mittagsma-
gazin 14:00Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Panda, Goril
la Co 1 7:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:50 Mord mit Aussicht
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Der Bulle und das Landei:
Babyblues 21:45 Plusminus
22:15 Tagesthemen 22:43 Das
Wetter im Ersten 22:45 Anne
Will
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Kitzbiihel 12:00 heute 12:15
drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Herzflimmern - Die Klinik
am See 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:00 SOKO Wis-
mar 18:50 LOTTO Ziehung am
Mittwoch 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Küstenwache
20:15 Rette die Million! 21:45
heute-journal 22:12 Wetter
22:15 auslandsjournal 22:45
ZDFzoom: Die tagliche Dröh-
nung 23:15 Markus Lanz
Tooske Ragas presenteert het nieuwe SBS-programma 'Moet je niet wat vra
gen?'. foto ANP
07:00 Little robots 07:10
Guess with Jess 07:20 The Pin-
gu show 07:35 Little Charley
Bear 07:45 Rastamouse 08:00
Safari 8 08:30 Trust me I'm a
genie 08:40 Leon 08:45 Pet
squad 08:55 Newsround 09:00
Trapped 09:30 The Green Bal
loon Club goes on holiday
09:55 Dirtgirlworld 10:05 Tinga
tinga tales 10:15 Driver Dan's
story train 10:25 Chuggington
10:35 Raa Raa the noisy lion
10:45 Nuzzle and Scratch
11:05 Get squiggling 11:20
ZingZillas 11:45 Waybuloo
12:05 In the night garden 12:35
The pink panther show 13:00
The daily politics 14:00 See
hear 14:30 To buy or not to buy
15:00 The daily politics: Con
ference special 17:00 Escape to
the country 17:30 Flog it! 18:15
Antiques road trip 18:55 Party
political broadcast 19:00 Egg
heads 19:30 Strictly come
dancing - It takes two 20:00 Es
cape to the country 21:00 All
roads lead home 22:00 Drag
on's den: How to win in the Den
23:00 RabC.Nesbitt 23:30
Newsnight
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
Duitsland 3 WOR
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen: Maulwurf und
Igel - Streuner im Dunkeln
09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Berlin 09:45 hier und heute
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Elefant, Tiger
Co. 12:00 Eisbar, Affe Co
12:45 WDRaktuell 13:00 Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Vom Harz zur
Nordsee - Die Rückkehr der
Lachse 15:00 Planet Wissen:
Durch dick und diinn - warum
wir Freunde brauchen 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 Das NRW
Duell 21:00 Land und lecker
21:45 WDR aktuell 21:55 Be
richt aus Brüssel 22:10 SK
Kölsch 22:55 Tatort: Tater und
Opfer
07:40 Street customs 2008:
Wrench rod 08:30 Chop shop
09:25 American chopper: Gi-
lette Bike (110:20 Extreme
loggers: Helicopter logging
11:15 Sea City: Building the Im
possible 12:101 could do that
12:35 Smash lab: Fireproof
house 13:30 Robocar 14:25
How it's made 15:20 Deadliest
catch: Lady luck 16:15 Mega
builders: Peak power-Toba Riv
er, Canada 17:10 American ho
trod:'36 Truck - Part 3 18:05
Mythbusters: Exploding steak
19:05 Dirty jobs 20:00 Man,
woman, wild: Utah 21:00 The
amazing race 22:00 Coldest
Race on Earth with James
Cracknell 23:00 Swords: Life on
the line
National Geographic
07:00 Earth investigated: Great
lakes 08:00 The dog whisperer:
Spike in the heart, school for
shelties, can this marriage be
saved 09:00 Predator CSI: Zom
bie alligators 10:00 Earth inves
tigated: City under the sea
11:00 Traveler's guide to the
planets: Saturn 12:00 The dog
whisperer: Dasher, Riley and
Fosse 13:00 Breakout: Ohio's
most wanted 14:00 Inside: So
mali Pirates 15:00 America's
hardest prisons: Predators be
hind bars 16:00 Predator CSI:
Slumdog leopards 17:00 Earth
investigated: City under the sea
18:00 Traveler's guide to the
planets: Saturn 19:00 The dog
whisperer: Animal killer, Spin
poodle spin, Munching Matilda
20:00 Megafactories: Swedish
super car 21:00 Mystery files:
Pope Joan 21:30 Mystery files:
Hitler 22:00 Mystery 360:
UFOs 23:00 Mystery files: Pope
Joan 23:30 Mystery files: Hitler
07:15 Safari sisters: A dog's life
07:40 Breed all about it: Gold
en Retrievers 08:10 America's
cutest...: Cat 09:05 Dogs 101:
Puppies 10:00 Animal cops
Houston: Tumour 10:55
Michaela's animal road trip
11:50 K9 cops: Dog power
12:45 Planet earth 13:40 Weird
creatures with Nick Baker: Bask
ing shark 14:30 Monkey life
15:00 The really wild show
15:30 Growing up... Lion 16:20
Dogs 101: Puppies 17:10 Bad
dog: Wild things and petty
crimes 18:00 Ace of cakes
18:30 What not to wear: Court
ney 19:30 Snog, marry, avoid? 1
20:00 Say yes to the dress: In
my opinion 20:30 Cake boss.
Cassata, cheesecakes and crates
of wine 21:00 Beauty the
Geek Australia 22:30 Dresscue
me: Katherine Kaput 23:00 LA
Ink: New beginnings
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Fairly odd parents 07:25 Spon-
gebob Squarepants 07:50 Riens
planeet 08:15 Fanboy Chum
chum 08:25 Dora the explorer
08:50 Ni hao kai Ian 09:15 My
little pony 09:35 Timmy time
09:45 Dirk Scheele 10:00 Pirn
Pom 10:01 Bubble Guppies
10:25 Roary the racing car
10:35 Team Umizoomiz 10:55
Bobo 11:05 Go Diego Go!
11:30 Pieter Post 11:45 Tho
mas 12:00 iCarly 12:25 Wingin'
it! 12:45 De klas uit! 12:55
Wingin' it! 13:15 Anubis: Het
pad der 7 zonden 14:45 Power
Rangers - Samurai 15:10 Kids
for animals 15:15 Poppixie
15:45 De klas uit! 15:55 Riens
planeet 16:20 T.U.F.F. Puppy
16:45 Spongebob Squarepants
17:10 Big time rush 17:35 iCar
ly 18:00 The penguins of Mada
gascar 18:20 Fairly odd parents
18:45 Het Huis Anubis 19:10
T.U.F.F. Puppy 19:25-Wingin' it!
19:50 iCarly 20:15 Spongebob
Squarepants 20:35 Avatar
21:00 Drake Josh 21:25 iCar
ly 21:45 Naked Brofhers Band
22:15 Big time rush 22:40 De-
grassi: The next generation
23:00 The troop 23:25 Saved
by the bell 23:50 True Jackson
00:15 Drake Josh
09:00 3 from 1 10:00 Fantastic
Music Videos 11:00 Top 11 at
11 12:00 The Supercharts
13:25 Brand new chart 14:20
16 and pregnant 14:55 Jessica
Simpson's: The price of beauty
15:20 My life as Liz 15:45 Paris
Hilton's British best friend
16:35 Made 17:30 Awkward
17:55 Audrina 18:20 16 and
pregnant 19:35 Room raiders
20:00 True life 20:50 Pranked
21:15 Disaster date 21:40 Jer
sey shore 22:30 Moneymakers
22:55 Blue mountain state
23:20 Jackass
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:25 Wari 09:00
Flash 09:05 En pays de... 09:30
Unebrique dans le ventre
10:00 Flash 10:05 Littoral
10:30 Nec plus ultra la collec
tion 11:00 T'es pas la seule
11:30 Plus belle la vie 12:00
Flash 12:05 En voyage 12:30
Des camions et des hommes
13:30 Belgisch nieuws 14:00 Le
feu follet 15:45 Flash 15:50
Korte film 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Questions a
la une 18:00 Nieuws 18:20 L'in-
vité 18:30 Le journal de l'éco-
nomie 18:35 Les hauts et les
bas de Sophie Paquin 20:10
Flash 20:15 Chateaux de France
20:30 Frans nieuws 21:00 Le
front populaire 23:00 Nieuws
23:10 Zwitsers nieuws 23:35
Afrikaans nieuws 23:50 Les
oubliées
08:30 GTA Road to Dubai 08:45
WATTS 09:00 Tennis 15:15 Ski
springen 16:15 Snooker 17:30
Tennis 19:00 Olympic magazi
ne 19:30 Wednesday selection
19:40 Polo 20:40 Riders club
20:45 Yacht Club 20:50 Golf
21:20 Golf: Europese Tour
vrouwen 21:30 Golf 21:45
Snooker 23:15 Skispringen
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 Inside the
Middle East 10:00 World busi
ness today 11:00 American
morning: Wake-up call 11:30
Talk Asia 12:00 World one
13:00 Piers Morgan tonight
14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 19:00 International desk
19:30 Inside the Middle East
20:00 Quest means business
21:00 Piers Morgan tonight
22:00 Connect the world 23:00
BackStory 23:30 World sport