Colofon itenjoriiw) *e de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 :amilieberichtefi O ITIenseniinq.nl woensdag 5 oktober 2011 familieberichten 133 Verdrietig, maar dankbaar voor al hetgeen wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat vredig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en over- oma Maatje Geertruida Verburg-Ruissen - Map - Wemeldinge, 27 mei 1925 - t Goes, 3 oktober 2011 Goes: J.A. Verburg Kats: Marian en Frank Giljamse-Verburg Roosmarijn en Tim, Dalo Teun en Moniek, Sara, Floortje, Luuk Haarlem: Caroline Verburg en Bob van Grieken Elles en Emile, Veerle Hanoi: Cees en Tai Verburg Hay Bob Huong Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Serviceflat 'De Schakel' 's-Gravenpolderseweg 9-325 4462 CD Goes Er is gelegenheid om afscheid van Map te nemen op donderdag 6 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. We willen haar gedenken tijdens een dienst van Woord en Gebed, voorafgaand aan de crematie, op vrijdag 7 oktober om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Maatje Geertruida Verburg-Ruissen - Map - Wemeldinge: G.M. Dekker-Ruissen P.J. Dekker (in herinnering) Goes: A.J. Ruissen (in herinnering) J. Ruissen-Korstanje Zwaag: J. Oele-Ruissen L. Oele Oost-Souburg: A.M. Daane-Ruissen C. Daane Wemeldinge: M.J. Ruissen Neven en nichten Goes, 3 oktober 2011 Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze schoonzus Map Verburg-Ruissen Wij wensen Jaap en de kinderen veel sterkte toe. Kapelle: Adri en Ina Verburg "Want er is niemand in de hemel of op aarde onder de schepselen die ons meer liefheeft dan Jezus Christus. Overgegaan naar een land van louter licht onze lieve moeder en oma Heieen de Vries-de Ruijter echtgenote van Rein de Vries (in herinnering) Ze is 74 jaar geworden. Willem en Annemarie Sander Nynke Jorick Jelle Michiel Nanny en David Neema 3 Oktober 2011 De Brauwstraat 48 4301 MG Zierikzee Zaterdag 8 oktober is er van 09.30 tot 10.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Chr. Geref. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend, om 10.30 uur zal de Dienst van Woord en gebed voor familie en belangstellenden worden gehouden, waarna de begrafenis omstreeks 11.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. -\jr EENS KOMT DE GROTE ZOMER Na zoveel fijne jaren van hechte vriendschap hebben we nu afscheid moeten nemen van onze zeer geliefde zus en tante, ons maatje, Heieen de Vries-de Ruijter Corrie Marie Ton en Ann Mats en Jan Wil en Ben Willie Dannie en Geerth neven en nichten Zierikzee, 3 oktober 2011 -\s- Daar zal ik mijn Heer ontmoeten luist'ren naar Zijn liefdesstem daar geen rouw meer en geen tranen in het nieuw Jeruzalem Na een dapper lijden, waarin ze liefde en aandacht uitstraalde en nog genoot van vele dingen, heeft de Here verlost van pijn en moeite onze lieve zus, schoonzus en tante Heieen de Vries-de Ruijter Johan de Ruijter (in herinnering) Marie de Ruijter-de Vries Corry den Boer-de Ruijter Jan den Boer Leendert de Ruijter Corry de Ruijter-Legemaate Nelly de Ruijter Wil Ouwehand Catolijn Schouls-de Ruijter Daan Schouls neven en nichten Zierikzee, 3 oktober 2011 Heden nam de Heere tot Zich onze lieve vriendin Heieen de Vries-de Ruijter Wij bidden de familie veel sterkte toe. Kriny en Adri Dalebout Magda en Cees Legemate Coby en Johan den Boer Willy van Burg Nella Bij de Vaate Henny Wallet Zierikzee, 3 oktober 2011 ,\3 Heel verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve buurvrouw en vriendin Heieen de Vries-de Ruijter We wensen Nanny, David, Willem en Annemarie, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Buren: Leen en Sien Becu Jan Huijbrecht Jo Dorsman Leo en Jannie Timmer Aren en Rianne van Wezel Manon en Menno Lars 3 Oktober 20.11 Memoriam 05-10-2001 05-10-2011 De ene mens [eft maar en jaar of negenendertig de nadere dondert en geen centje pijn soms als ifnadenf over het (even denfif ivat dan het toch oneerfijdozijn Eden Claudia Al 30 jaar een begrip in Zeeland: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle - Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33