Van Minde terug in WK-team NATUURLIJK UNIEKE AANBIEDING €3.999,- 261 sport ZONDER RENTE TURNEN Deurloo valt af met handblessure Davy Scheffers tevreden na surfseizoen Oreel leider af n£|,( BESUS JE NIET ALLEEN VANWEGE DE VAN BETAAL NU DE HELFT EN DE REST BEGIN 2014 €1:14% dinsdag 4 oktober 2011 door Roeland van Vliet middelburg/tokio - De Goese tur ner Carlo van Minde heeft zijn plek terug in het team voor het we reldkampioenschap. Hij neemt de plaats in van Bart Deurloo, die zich gisteren moest terugtrekken vanwege een handblessure. De 23-jarige Van Minde, die één van de fitste mannen binnen de se lectie is, kreeg vrijdag tot zijn ontsteltenis te horen dat hij de nummer acht in de hiërarchie was en dat hij dus komende zondag op de tribune moest zitten tijdens de landenwedstrijd in Tokio. Nu maakt hij weer volop kans op deel name. Nederland was met acht turners (één meer dan gepland) naar Ja pan afgereisd, omdat een aantal van hen een lichte blessure had. Deurloo kampte met een kwet zierikzee - De negentienjarige Da vy Scheffers uit Zierikzee is bij het door de PWA (Professional Windsurfers Association) georgani seerde Freestyle windsurfen als vijfde geëindigd in het algemeen klassement. De reeks bestond uit zeven wedstrijden. Scheffers toonde zich tevreden met zijn klassering. „Het was een lang en vermoeiend jaar, maar ik heb meer dan honderd procent aan mijn doelstelling voldaan. De bedoeling was om top tien te va ren dit jaar, maar het eindresultaat is zelfs beter. Vorig jaar stond ik op de dertiende plaats aan het eind van het seizoen." Scheffers' tour begon al in februari in Vietnam waar hij een zevende plaats behaalde. Na Vietnam ging de serie wedstrijden verder in Oos tenrijk. Hier werd hij na enkele spannende heats derde. „Het was een fantastische ervaring om een aantal idolen van me te verslaan. Het was de eerste keer dat ik tij dens een worldcup op het podium stond." Na Oostenrijk ging de tour verder op Bonaire (vijfde plaats), Aruba (zeventiende) en de Canarische ei landen (vijfde en zevende plaats). Het laatste en grootste event werd afgelopen week in het Duitse Sylt gehouden. Alle disciplines (wave, slalom en freestyle) kwamen daar aan de beurt. Vanwege de omstan digheden en het immer massaal aanwezige publiek (200.000) werd het gezien als de mooiste wed strijd van de serie. Door een ge brek aan wind werd er echter mondjesmaat gevaren. Wel waren er enkele zogenaamde tow-in con tests, waarbij de surfers zich lieten voorttrekken door een jetski om daarna hun moves te zetten. Schef fers liet deze aan zich voorbijgaan vanwege een knieblessure. Zo kon het algemeen klassement worden opgemaakt en vond Schef- 'fers zich terug op een fraaie vijfde plaats. Hij was de tweede Europe aan op de ranglijst. Wereldkampi oen werd de 26-jarige Steven van Broeckhoven uit België. suur aan zijn hand. Vrijdag, drie dagen na aankomst in Tokio, dach ten de bondscoaches dat hij wel op tijd fit zou zijn voor deelname aan het wereldkampioenschap en dus lieten ze Van Minde afvallen. Gisteren moesten ze op dat besluit terugkomen. De Goesenaar zit nu weer bij de ploeg, die verder bestaat uit de uit Sas van Gent afkomstige Anthony van Assche, Epke Zonderland, Yu ri van Gelder, Jeffrey Wammes, Mi chel Bletterman en Arjen Butter. Eén van hen zal in de loop van de week aangewezen worden als reser ve voor het toernooi van komende zondag. Van Minde zou dan dus weer kunnen afvallen. De gang van zaken in Tokio ver dient geen schoonheidsprijs. De KNGU bracht Van Minde vrijdag al slecht bericht, terwijl nog niet ie dereen fit was. Mocht de Zeeuw zondag in actie komen, dan heeft hij toch een onrustige voorberei ding gehad. Vorig jaar solde de bond in de week voorafgaand aan het WK ook al met de mannen. Van As sche, die een zekerheidje leek voor het toernooi in Rotterdam, werd opeens vervangen door Butter, die op dat moment niet eens bij de se lectie zat. Reserve Van Minde werd tegelijkertijd gepromoveerd tot basiskracht, nadat Yuri van Gel der was bezweken onder de druk en werd teruggetrokken door de bond. Het WK in Tokio geldt als olym pisch kwalificatiemoment. De bes te acht landen, zowel bij de man nen als de vrouwen, plaatsen zich direct voor de Spelen van 2012.in Londen. De nummers negen tot en met zestien mogen in januari naar een zogenoemd 'testevent', waarbij ook nog vier startbewij zen te verdienen zijn. Carlo van Minde amersfoort - Motorcrosser Marco Oreel uit Oost-Souburg heeft niet langer de leiding in de klasse MX 3 senioren bij de Motorsport Organi satie Nederland. Hij zakte terug naar de tweede plaats. De 38-jarige Oreel begon in Amersfoort wel sterk aan de wedstrijd. Hij schreef de eerste manche op zijn naam. In de tweede manche kwam Oreel op een springschans ten val en fi nishte als elfde. Bij de vrouwen eindigde Danielle van Kempen uit Oost-Souburg op de vierde plaats. In de tussenstand staat ze tweede. UITSLAGEN ATLETIEK Kustmarathon. Ontbrekende uitslag: 124. Leen Cornelisse (Middelburg) 3.44.02. p- WIELRENNEN Waodkoers Ertvelde. Categorie A: 8. Pieter Vette (Heinkenszand). Cat B: 5. Erik Vereecken (Hulst). Cat C: 2. Peter Mol (Kapelle), 9. Rudi Rabout (Oostburg). Cat D: 5. Wim de Waal (Axel). Cat C++: 7. Edward Batersby (Vlissin- gen). Westkerke. Cat C: 5. Rudi Rabout. Cat C: 7. Ko Tolhoek (Yerseke). Cat G++: 7. Edward Batersby (Vlissingen). Bassevelde. Aspiranten. 3. Martijn de Brou wer (Koewacht). r jl^fs hew Ti-inr'-o. H YU fl D R pcssib ties. EUR02012 Pas begin 2014 de andere helft betalep. Tot die tijd betaalt u geen rente en aflossing. Maar je kunt wel meteen van alle voordelen genieten zoals géén wegenbelasting. Dat is niet verkeerd. Maar om zeker te weten of je de juiste beslissing neemt, kan een proefrit je helpen. Want alleen door zélf te ervaren, vorm je een eigen mening. Vraag een proefrit aan op onze site, lees realviews van andere rijders of bezoek een Hyundai-dealer. En maak dan je beslissing. Goede deal toch? Rijd de nieuwe Hyundai i10 voor €3.999,- Tolaat Ie betalen bedrag Genoemde pr H. BTW en BPM er U belaalt de eerste 27 maanden geen atlossmg en rente en u kunt hel totale krcdictbedrag op ieder gewenst moment boetevnj terugbetalen U kunt er ook voor kiezen om na de periode van uitgestelde betaling (27 maanden) gebruik te maken van het doorlopend krediet met een jaarlijks kostenpercentage van 5,3% (op basis van de huidige rentestand), dan gelden de kosten zoals benoemd in bovenstaande rekemabet U heeft de mogelijkheid om tussentijds boetevnj af te lossen. Voor de voorwaarden verwijzen wi| u naar het standaard informatieblad dat u kunt opviagen bij uw dealer Dit aanbod betreft een uitgestelde betaling en doorlopend krediet van Hyundai Financial Services Hyundai Financial Services bemiddelt in financieringen van Alpha Credit Nederland B V (Vergunningnummer 12012518) Toetsing en registratie te Tiel Prijs en rentewiizigingen voorbehouden Gecombineerd brandstofverbruik: 4,6 - 5,5 (1/100 km) 21,7 -18,2 (km/l); C02 - emissie: 108- 129 (g/km). Uitstoot- en brandstofverbruikgegevens zijn gebaseerd op tests die zijn uitgevoerd volgens Europese Verordening 715/2007/EEG. BURGH HAAMSTEDE: AUTOBEDRIJF LANDEGENT B.V., DE R0TERIJ 22, TEL. 0111 - 658042. van standaarduitvoenng Energielabel en wegenbelastingvnjstellmg is af hankelijk van de verknjgbare uitvoering Actie is alleen geldig op de Hyundai ilO, Hyundai i20, Hyundai i30 en Hyundai i30CWen geldt op de consumen tenprijs exd. opties accessoires en ovenge kosten Betaling 2e helft uiter lijk 27 maanden na registrahedatum Geldt met op actiemodellen Voor de voorwaarden verwijzen wij naar de brochure Druk- en zetfouten voorbe houden Actie geldig met dp rum koopovereenkomst vanaf 1 oktober 2011 met een uiterste kenteken aanvraagdatum van 31 december 2011 Vraag e voorwaarden www.hyundai.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 56