üysrJadsn Cornelia Adriana Lems-Struijk 28 familieberichten dinsdag 4 oktober 2011 0 D1ensenlinq.nl Met bewondering voor haar optimisme en strijdlust en dankbaar voor de belangstelling die ze in ons toonde, herdenken wij onze collega Wil van den Berk-Schroevers Wij wensen haar man Frans, kinderen Stephan en Marinka, hun partners, de kleinkinderen en andere naasten veel kracht toe om het verlies van Wil te dragen. Directie en collega's DRV Accountants en Belastingadviseurs Park Veldzigt 1, 4336 DR Middelburg Na een moedig gedragen lijden is op 1 oktober 2011 onze lieve, dappere Paul overleden Ir. Paul Rémi Beyl in de leeftijd van 59 jaar. Jeanne Poortvliet-Beyl Tonny Poortvliet Nadia en Philipp Yara Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 688 4335 JZ Middelburg Paul is opgebaard in uitvaartcentrum H. fobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 7 oktober van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal daar om 11.45 de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis vindt plaats om 13:00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis keren we terug naar bovengenoemd uitvaartcentrum om het glas op Paul te heffen en elkaar te ontmoeten. Al onze dank voor de liefdevolle zorg en aandacht aan t uit naar: Het ALS - team te Goes Medewerkers en vrijwilligers van Sint Jans Hospice de Casembroot te Middelburg Dr. M. Hamelink huisarts Dr.Koeman ADRZ Priva Zorg te Vlissingen Margaretha Zorg te Vlissingen Just Caring te Vlissingen en een ieder die bij de zorg van Paul betrokken is geweest. Jeanne en Tonny Poortvliet-Beyl Wees de rots waarop ik kan wonen, waar ik altijd heen kan gaan. U hebt mijn redding bevolen, mijn rots en mijn burcht, dat bent U. Psalm 71:3 Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar ook heel dankbaar voor de goede tijd die we samen mochten hebben, laten wij u weten dat is overleden mijn innig geliefde man, onze geweldige vader en trotse opa Jan Cornelis de Bruijne - Jan- echtgenoot van Johanna Maria de Bruijne-de Putter A- Vingerling, 10 oktober 1935 - t Goes, 2 oktober 2011 's-Gravenpolder: Joke de Bruijne-de Putter Kapelle: Jaap en Janet Marjo en Michiel Valerie en Michael Bergen op Zoom: Corina en Willem-Jan Martijn en Alexandria Christa (in dierbare herinnering) Ambachtsstraat 56 4431 BG 's-Gravenpolder Jan is overgebracht naar Van der Hooft Uitvaartzorg, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder, alwaar geen bezoek. De dankdienst voor het leven van Jan wordt gehouden op donderdag 6 oktober om 13.00 uur in de Maartenskerk, Bosseweide te 's-Gravenpolder, waarna we hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats, ook in 's-Gravenpolder. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van boven genoemd uitvaartcentrum. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar Zorgcentrum Ter Valcke, afdeling 02, in Goes, voor de warme en persoonlijke verzorging van Jan. Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid Dhr C.M. Hakkenbrak Tos op de leeftijd van 79 jaar. Tos was 30 jaar lid van onze vereniging en met name actief bij de evenementen van de vereniging. Tos zorgde voor de inwendige mens, hij was degene die met oudjaar de oliebollen en appelbeignets bakte (van de laatste was ook een zeer speciale versie verkrijgbaar). Voor de clubbarbeque beende Tos een heel varken uit. Kortom een gezelligheidsmens, een gangmaker en altijd in voor een geintje. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" wensen Everdien, de familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Ons bereikte het trieste bericht dat na een lang ziekbed is overleden Wilma Krijger-Markusse echtgenote van onze medewerker en collega Ko Krijger. Wij wensen Ko, zijn kinderen, zijn kleinkinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijden. Directie en collega's van Zeeland Refinery N.V. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Pietertje Jobje Langestraat-Rehorst Pie echtgenote van Leendert Langestraat f 31 december 1972 partner van Adrie de Vrieze f 13 februari 2010 9 januari 1921 f 1 oktober 2011 Moeder van: Jan Langestraat -in liefdevolle herinnering- Schoonmoeder van: Lijntje Langestraat-Poldervaart Rudolf Dijkstra Oma van: Jolanda en Ben Daniëlle Arjan Brenda Marleen Tante Pie van: Joke en Thom Hermine en Jan kinderen en kleinkinderen Zierikzee, Kadeweg 12 Correspondentieadres: Verloren Kostdijk 1 3238 LT Zwartewaal De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden op donderdag 6 oktober in het uitvaartcentrum aan de Stoofweg 2 te Nieuwenhoorn (gem. Hellevoetsluis), aanvang 14.20 uur. Voor de samenkomst is er vanaf 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 15.30 uur plaatshebben op de begraafplaats aan de Toldijk te Geervliet. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Vol respect maar heel verdrietig hebben we afscheid genomen van onze dappere schoonzus en tante Corrie 21 september 1951 t 30 september 2011 Wij wensen Kees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Zierikzee Willem en Maaike Lems en kinderen Zierikzee Jaquelien Lems en Kinderen Zierikzee, 30 september 2011 - Ben op reis naar waar helende delen samenkomen. Na een leven vol liefde en zorg voor haar gezin is overleden onze lieve mam, oma en overoma Martina Cornelia Maljaars-Geschiere in de leeftijd van 88 jaar. Leni Niek en Mieke (in herinnering) Suzanne en Izaak Elma Piet en Christien Johan en Madzy VJ Jeannette en Maarten Lars en Julie Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Ambachtsveld 31 voor de meer dan liefdevolle verzorging. Oost-Souburg, 3 oktober 2011 Correspondentieadres Leni Maljaars Kanaalstraat 35 4388 BJ Oost-Souburg In overeenstemming met haar wens is onze moeder bij Leni thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 6 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. Onze moeder wilde graag in besloten kring begraven worden. Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in onze ogen blinkt een traan. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat na een arbeidzaam leven van ons is heengegaan onze vader, opa en overopa Anthonie Marijs weduwnaar van Antonia Francina Meertens in de leeftijd van 92 jaar. Sjaan en Ad Anthonie en Ariena, Chloë Maurits en Sharon Ronald en Asta Rinus en Desiree Jan 's-Gravenpolder, 2 oktober 2011 Correspondentieadres Havenstraat 14433 AL Hoedekenskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 7 oktober om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aan sluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij met het overlijden van Miel Meulblok Moge de steun van je vrienden jullie troost bieden en goede herinneringen het verlies verzachten. Jan, Jo, John, Wendy, Jasmine en Emy Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons gewaardeerd lid Miel Meulblok Wij wensen Annie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens Schietvereniging Oranje-Nassau 's-Gravenpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28