Uniek 3-daags najaarsuitstapje: kleur uw herfst op de Veluwe Hampshire pzc.nl/webwinkei VOORWAARDEN WEEKENDDEAL Geniet van een 3-gangen keuzemenu voor 1 persoon van €30,- voor €15,- bij Eetcafé de Banjaard aan de haven van Zierikzee. HIGHLIGHTS 20 zaterdag 1 oktober 2011 Geniet met 2 personen voor de prijs van 1 In samenwerking met Hampshire Hotels biedt uw dagblad u een exclusief voordeelarrangement. U kunt direct boe ken bij het hotel via telefoon of e-mail. Kleur uw herfst op de Veluwe! Op de Veluwe beleeft u de kleurrijke herfst op zijn best. Midden op de Veluwe ligt Hampshire Inn - Mooi Veluwe. Op een prach tige plek tussen de bossen bent u omgeven met niets anders dan rust en ruimte. Vanuit het hotel kunt u de Veluwe, het grootste aaneengesloten natuurgebied van Nederland, ontdek ken. Fietsen of wandelen in de ontluikende natuur en misschien staat u nog oog in oog met grofwild zoals edelherten of reeën. U kunt ook een tocht maken langs de vele kastelen en landhui zen die de Veluwe rijk is waarbij u ook karakteristieke dorpjes aandoet. Lekkershoppen kan in koninklijk Apeldoorn of gezellig Harderwijk. Natuurlijk kunt u een bezoekje aan de Apenheul, het Dolfinarium of Paleis het Loo niet overslaan. Tijdens uw bezoek aan de Veluwe heeft u volop keus! Het hotel Hampshire Inn - Mooi Veluwe is gelegen midden in het groen van het Speulder- en Sprielderbos. Het hotel beschikt over 79 comfortabele kamers, allemaal met eigen buitenterras. U kunt dineren in het sfeervolle restaurant en het is nog heerlijk nagenieten in de bar of in de lounge bij de open haard. Bij mooi weer kunt u terecht op het ruime terras. Lekker ontspannen doet u in de sauna. De vriendelijke mede werkers van het hotel zorgen ervoor dat u tijdens uw verblijf niets te kort komt. Hier treft u nog echt gemeende gastvrijheid. Lezersarrangement Veluwe (Putten) Hampshire Inn - Mooi Veluwe Koffie, cappuccino of thee met appelgebak bij aankomst in het hotel 2 x overnachting op een comfortabele kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Kortingsvoucher van Sauna Dromete Putten Leuk informatiepakket incl. een wandel- en fietsrouten de omgeving Adviesprijs 119,-* per persoon Lezersprijs 59,50* per persoon prijs is per persoon op basis van een 2 persoonskamer. Exclusief gemeentelijke heffing. EénpersoonstoeslagC 15 per nacht. Dit arrangement is geldig t/m eind februari 2012 m.u.v. feest dagen, op basis van beschikbaarheid. Meer informatie en boeken U kunt rechtstreeks reserveren bij Hampshire Inn - Mooi Veluwe via 0577-462 588 of info@hampshire-veluwe.nl Vermeldt u bij uw reservering de actiecode WegenerZuidll. U kunt ook direct online boeken in de webwinkel van uw krant. categorie reizen hotelovernachtingen Een heerlijk 3-gangen keuzemenu met keuze uit vlees en vis met 50% korting. Eetcafé de Banjaard start dit seizoen met een fris, nieuw interieur. Eetcafé de Banjaard kenmerkt zich door een unieke locatie aan de haven van een van de oudste monumenten steden van Nederland. Reserveren o.v.v. Sweetdeal. De voucher is 6 maanden geldig vanaf de dag van ontvangst. Je ontvangt de voucher de eerste werkdag nadat de deal is afgelopen. Deze aanbieding is alleen te koop op sweetdeai.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20