is echt mijn passie' zeeland 125 Daar is alles voordeliger! Het vertrouwde adres voor al uw glaswerk! Zeeuwse ploegkampioenschappen zaterdag PvdA wenst actie voor fietstunnel onder Sloeweg Bei Cok mag zich nu Ridder noemen Spruiten Trostomaten Boeren waldkorn Oude kaas Geurkaars in glas Optische rookmelders donderdag 29 september 2011 KRUININGEN - Bei Cok uit Kruiningen vierde gisteren zijn 91ste verjaardag, én werd benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Muzikanten van fanfare EMM en leden van Ons Boeregoed lieten voor de gelegenheid het Reimerswaalse volkslied horen, dat is geschreven door de dichter en schrijver in het Zeeuwse dialect zelve. foto Ronald den Dekker Voor al uw monumentaal isolerend glas, Glas in lood reparatie of tussen dubbel glas, Zandstralen van mooie figuren of tekst op glas. Prins Glas staat ook op de Contacta; 1, 2 en 3 november PRINS Tel.: 0118-413351 www.prins-glas.nlinfo@prins-glas.nl B ik niet mee mag doen. Dat vind ik heel erg. Ik heb ook fans onder sponsors en adverteerders. Sommi ge komen speciaal voor mij. Waar om heeft het bestuur dat niet ge woon in die nieuwsbrief gezet? Dan weet iedereen wat er is. Dit al les gaat ook aan de doelstelling van de stichting voorbij. Het wer ken met trekpaarden op de oude manier. Straks bestaat dat alleen nog maar in films en in boekjes." De andere trekpaardenhouders staan niet te popelen om commen taar te geven. Simon Lous uit Oost- kapelle: „Het bestuur doet de woordvoering hierover. Ik weet dat er een conflict is, maar verder niet." Leo de Visser uit Ritthem reageert laconiek: „Ach, er zo veel geouwehoer overal. Ik weet hier niet veel van. Zaterdag doe ik trou wens ook niet mee, ik heb andere paardenactiviteiten." „Jammer" zegt Adri: „Ik weet haast zeker dat Leo kampioen zou worden als ik niet meedoe." door Frank van Cooten HEINKENSZAND - Wethouder Mar- ga Vermue van de gemeente Borse- le moet vanavond bij gedeputeer de Kees van Beveren nogmaals pleiten voor de gewenste fietstun nel onder de te verdubbelen Sloe weg. Deze wens uit Arno Witkam van de PvdA-fractie in een brief aan het college. Van Beveren neemt op verzoek van de CDA-fractie om 19.00 uur pols hoogte bij de plek voor de gewens te fietstunnel. Dat is op de krui sing Sloeweg/Stoofweg. Borsele wil graag een fietstunnel om de veiligheid voor fietsers te waarbor gen. Ondanks eerdere pogingen van het Borselse college honoreren Gedeputeerde Staten het verzoek niet. De dorpsraad van Nieuw- dorp is naar de Raad van State ge stapt. De PvdA Borsele onder steunt dit bezwaar. „In de Borselse samenleving is een breed gedragen wens om in de plannen voor de verdubbeling van de Sloeweg een fietstunneltje op te nemen." De PvdA vindt de nieuwe rotonde 'Molendijk' niet veilig genoeg. In een heerlijk krokant jasje. Net 750 gram Of cordon bleu vinken. Per pond bij Gapinge. Schaal ±10 stuks Gesneden per 100 gram Of Heel brood gesneden Ovenvers uit eigen patisserie. icrijptï en zeer verfijnde smaak. Per 500 gram acties geldig t/m 1 okt Keuze uit 9 geuren. Inclusief 2x9 volt batterij!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 61