«SP 50% korting verkopen als de beste zeeland 23 2e meter Jong huwen, hard werken en veel plezier maken pes sa Diefstal speedboot uit jachthaven van Colijnsplaat Afscheid Meidendag in Trinnety donderdag 29 september 2011 GlowGolfen SKIDOMF-.NL/GROEPEN Geldig op de hele Desso tapijtcollectie" (m.u.v. de AirMaster' 30.000* m2 activiteiten www.tmcbinnenhuisadviseurs.nl SneeuwattractieparkSkidóme b.v. Baanvelden 13, Rucphen T.+31(0)165 - 34 31 34 I. www.skidome.nlE.verkoop@skidome.nl Tooske Ragas, die de eerste bestel ling van 2011 voor haar rekening nam. Willen de kinderen van De Klimroos kans maken op dat schoolreisje, dan moet er wel min stens voor vijfduizend euro ver kocht worden om hetzelfde gemid delde te behalen als in 2010. De laagste opbrengst was vorig jaar 250 euro en de hoogste 500 euro. Kjell haalde vorig jaar een nette 300 euro. Gaat ze het lukken? Kjell denkt van wel en haalt meteen de formu lieren uit zijn tas. „Wilt u mis schien Kinderpostzegels bij me ko pen?", vraagt hij. Tja. Zoveel char me, wie kan daar nu tegenop? colijnsplaat - Uit de jachthaven te Colijnsplaat is tussen zaterdag 12.00 uur en Woensdag 14.30 uur een speedboot gestolen. Mogelijk hebben de daders een slot geforceerd, want de boot lag vast toen de eigenaar hem achter liet. Het gaat om een "blauwe Quicksil ver Commander van 5,5 meter lang en met een motor van 135 pk. In de boot lagen ook nog spullen om mee te waterskieën. goes - De Goese brandweer nam gisteren tijdens de oefenavond af scheid van Jaap van de Schraaf. Hij was 35 jaar vrijwillig brandweerman en jurylid bij vaardigheidstoetsen van de brandweer. Van de Schraaf werd door zijn collega's met een ere haag ontvangen in de kazerne. KAPELLE In jeugdsoos Trinnety is zaterdag een dag voor meiden van 11 tot 15. Aanvang 14.00, toegang 10 euro. foto Ronald den Dekker Het echtpaar Van Stel wil nog wel zestig jaar. V.l.n.r. Ilse van de Griek, Minouk de Koeijer, Anggie Virual Pratama en Emiel Minnaard lopen woensdagmiddag de school uit met de Kinderpostzegelformulieren in de hand. foto's Ronald den Dekker door Mieke van der Jagt wemeldinge - Op bezoek bij het echtpaar Van Stel in Wemeldinge voor een verslag van zestigjarig hu welijk. De bruid, Adri van Stei-Ha- melink, doet open, maar we zien haar voor een dochter aan. „We zijn ook jong getrouwd, ik was pas achttien", vertelt ze. „En Rinus was nog maar twintig." „We moesten trouwen", vertelt haar man. „Nu is dat heel gewoon, maar toen was het een schande. Onzin natuurlijk. We hebben geen seconde spijt ge had. Twee mooie dochters en nooit ruzie. Heel af en toe een verschille tje van mening." Allebei zijn ze geboren en getogen in Wemeldinge. Ze kenden elkaar wel een beetje. Van school en Ri nus was een poosje bevriend met een broer van Adri. Maar de vonk, die sloeg pas over tijdens een wan delingetje door de Dorpsstraat. Te gen dat romantische decor ging het aan. Het decor is altijd romantisch gebleven. De eerste jaren van hun huwelijk woonden ze bij het kerkje en de vliedberg van Wemeldinge en nu al 55 jaar aan de Noordelijke Achterweg tussen bloeiende tui nen die ze zelf nog bijhouden, net als de groentetuin een eindje ver derop. Hard werken was voor geen van beide een straf Rinus werkte eerst bij een ievensmiddelenbedrijf en la ter bij de gemeente Kapelle als ge meentewerkman. De laatste jaren was hij chauffeur van de vuilniswa gen. „Dan ken je op den duur ieder een in de gemeente", zegt hij. Dat gold ook voor zijn vrouw die jaren lang eerst het jeugdgebouw en toen het dorpshuis beheerde. „We hebben veel plezier gehad en we zijn van plan er nog eens zestig jaar aan te plakken", zegt de bruid. Maar eerst is er feest met familie en vrienden onder wie drie klein- en twee achterkleinkinderen. Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59