Dvar iüitèi) Bram Melse Corrie Melse-Sturm Jaap Graaff 40 familieberichten donderdag 29 september 2011 1961 1 Petrus 5:7 29 september 2011 Psalm 100:5 Vandaag is het 50 jaar geleden dat (o)pa en (o)ma elkaar het jawoord gaven. Wij zijn God hiervoor dankbaar en vieren dit op 30 september in Vrouwenpolder. Bram Deb, Alida en Hendrik Koos Adrianne, Mirjam en Anna Chris Pauline Bas, Corike, Kees, Mels, Bas, Meike Jos Tineke v David Esther Lizebeth Zoekweg 3,4354 SJ Vrouwenpolder "Zijn liefde en aandacht voor ons zijn nu een waardevolle herinnering" Na ruim 60 jaar huwelijk hebben we met verdriet afscheid genomen van mijn liefdevolle man, onze sterke vader en opa 18 juni 1932 27 september 2011 Gre Graaff - van der Werff Yvonne en Kees Björn en Nadine Noël en Puck Kirsten en Björn Jala en Malin Els en Wim Marije en Arjan Ivo en Anne Marcella en Wim Willem Jacques en Sandra Chee Bert Gina Doorenbosch Soraya en Boaz Onze man, papa en opa is thuis, in zijn vertrouwde kring. Vredehoflaan 814 4382 CJ Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 1 oktober om 10.30 uur in de gereformeerde kerk van Sint Laurens, Noordweg 372 4333KJ. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats om 11.45 uur aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de kerkzaal van "Ter Reede", Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Ter Reede" voor hun liefdevolle verzorging en betrokkenheid. A'S?-... Is* nn - Onze grote sterke beer is niet meer. Na een kort en heftig ziek zijn is ongelooflijk snel van ons heengegaan mijn innig geliefde man, mijn steun en toeverlaat, onze zeer dierbare vader en fijne, lieve opa Pieter van Maanen Piet in de leeftijd van 67 jaar. Wij zijn verslagen en intens bedroefd, maar dankbaar voor alle goede jaren samen met zeer veel mooie herinneringen. Rina van Maanen-Bouwman Petra Kotvis-van Maanen Bram Kotvis Jolanda Wijsman-van Maanen Peter Wijsman Sam Lynn Doebus Zierikzee, 27 september 2011 Scheepstimmerdijk 54 4301 LV Zierikzee Piet is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, waar op zaterdag 1 oktober van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid is om in alle rust bij ons te zijn en afscheid van hem te nemen. De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden maandag 3 oktober om 10.30 uur in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Om 14.00 uur nemen we afscheid van Piet in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Veel voor ons betekend Veel voor ons gedaan Nu mag je rusten gaan Dag lieve (opa) Piet (oma) Rina, Petra, Bram, Jolanda, Peter, Sam en Lynn heel veel sterkte met dit verlies. Weet dat we er voor jullie allen zijn. Erik, Eline Kim Verdrietig zijn we door het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Piet van Maanen KLoosterzande: Nellie en Adrie Neven en Nichten Jij, die er niet meer bent Maar die altijd voor ons klaarstond Jij, zal altijd in onze gedachten blijven Tot ons groot verdriet, is na een kortstondige ziekte overleden, onze schoonzoon, zwager en oom Piet van Maanen W. Bouwman in herinnering J. Bouwman-van den Berge André in herinnering Diana en Daan Teun en Marian Jeannet en Jos Wim en Marleen Gerard en Janny Nelleke en Ronald Maartje en Frans Wout en Marian Neven en nichten Zierikzee, 27 september 2011 IHens9nlinq.nl Om je heengaan treuren wij Om wat je was zijn we dankbaar Bedankt voor alles We zullen je missen- Zeer verdrietig zijn wij door het overlijden van onze (Ome) Piet van Maanen Wij wensen (tante) Rina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kees en Gretha van de Velde Marjolein en Martin Sem en Eva Sandra en Jan Tim Cindy en Marinus Maarten, Annegreet en Ilse Mark Kees en Margreeth Zierikzee, 27 september 2011 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze 'oud' collega Piet van Maanen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Frisk Fruktergard SDC Zeeland Biene-Velde Zierikzee, 27 september 2011 Veel te vroeg is overleden de vader van onze vrienden Piet van Maanen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jacco en Janine Etienne en Marielle en kinderen Nooit klagend, nooit vragend Kort na het vieren van haar 86ste verjaardag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, onze tante Jo Rijkers-Bos Wij zullen haar missen. Bep Berend en Nel, Nikita en Jelle Luc en Doina Op zaterdag 24 september jl. is overleden oud-medewerker van politie Willem Pieter de Visser Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Namens alle medewerkers van Politie Zeeland, A. M. Demmers-van der Geest, korpschef E. A. M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40