prominent Gratis 2e fauteuil! sport 133 Engeland is gedrag van over het paard getilde voetbalvedetten zat Lady Force gaat door 29 30 01 www.prominent.nu Nieminen te sterk voor Haase Van Vossen aan slag bij Almere City A1 's Lands Welvaren 1 komt tekort Dokic verzoent zich met vader Profwielrenner Dekkers onzeker over toekomst Bon voor een gratis brochure 176 Grootste collectie fauteuils, scherpste prijs €295- Moeite met opstaan? Ik niet! €590 - donderdag 29 september 2011 door Yolanda Bobeldijk LONDEN - Engelse voetbalfans zijn zeer verontwaardigd over het ge drag van de Argentijnse voetballer Carlos Tevez, die dinsdagavond weigerde in te vallen voor zijn club Manchester City. De ploeg nam het in de Champions League op tegen Bayern München en ver loor'met 2-0. Graeme Souness, oud-Liverpool- manager en voetbalanalist voor Sky, noemde Tevez 'een schande voor het voetbal'. Tottenham ma nager Harry Redknapp zei dat der gelijk gedrag 'niet zou mogen ge beuren' en noemde het 'ongelofe lijk'. De manager van Manchester City, Roberto Mancini, heeft verklaard dat Tevez wat hem betreft nooit meer voor de club speelt. „Ik ben erg teleurgesteld", zei Mancini na afloop. „Dit mag niet gebeuren bij een topclub. Hij weigert zijn ploeg genoten te helpen. Hij weigerde een warming-up. Hij weigerde om het veld op te stappen. Wat ik te gen hem heb gezegd? Dat blijft tus sen Carlos en mij. Maar als ik mijn zin krijg, dan is hij weg bij City." De 27-jarige Argentijn, die vanwe ge het incident extra beveiliging kreeg, ontkent echter dat hij het laatste half uur van de tweede helft niet had willen voetballen. De Zuid-Amerikaan meldde zelfs dat hij wél een warming-up had gedaan. „Maar dit is niet het juiste moment om uit te leggen waarom ik uiteindelijk niet ben ingeval len", sprak hij. In een persbericht bood hij gisteren de fans zijn excu ses aan voor 'het misverstand' dat zich in München had voltrokken. De ophef rond Tevez is slechte re clame voor Manchester City, de club die in 2009 volledig werd overgenomen door de steenrijke» sjeik. Mansour. Veel Engelse voet balfans zijn allergisch voor clubs als Manchester City en Chelsea en hun vermogende eigenaren, die succes proberen te kopen. De En gelsen hekelen de spelers die voor recordbedragen hun oude club in ruilen voor Manchester City, om dat voor deze voetballers geld over duidelijk belangrijker is dan het succes of de historie van een club. Carlos Tevez verdient zo'n 230.000 euro per week. Volgens Souness belichaamt Tevez alles wat de gewone man vindt dat er mis is aan het moderne voetbal. Menigeen is het daarmee eens. 'Tevez verdient in een week nog meer dan ik in vijf jaar. Het min ste dat hij kan doen is een half uur tje voetballen. Verwende snotaap', reageerde een woedende fan op de website van de krant Daily Mail. Tevez was niet de enige speler van Manchester City die zich niet net jes gedroeg. Edin Dzeko, een ande re spits, maakte veel misbaar toen hij gewisseld werd. BANGKOK Tennisser Robin Haase is er niet in geslaagd door te dringen tot de kwartfinales van het ATP-toernooi van Bangkok. De Nederlander moest in de tweede ronde zijn meerdere erkennen in de Fin Jark- ko Nieminen. Hij verloor beide tie breaks van de nummer 50 van de wereld: 7-6 (5) 7-6 (4). Haase was op het toernooi in Bang kok als zevende geplaatst. MIDDELBURG Peter van Vossen maakt het sei zoen af als trainer van de Ai van Al mere Gity. De Zierikzeeënaar was afgelopen voetbaljaar assistent- coach van het inmiddels ter ziele gegane RBC. Van Vossen hoopt in de toekomst hoofdtrainer te worden van een profclub. Hij heeft zijn zinnen ge zet op de KNVB-cursus coach be taald voetbal die volgend voorjaar van start gaat. STEENBERGEN 's Lands Welvaren 1 verloor in de tweede divisie driebanden de uit wedstrijd tegen Wellse Vaert 1 met 6-2. Bij de bezoekers werd Ronald van Geyt gemist. Nico Peeters deed zijn best maar kwam net tekort voor dit niveau, net als Frans de Koek. Omdat Bryan Vangenechten ook verloor, was er niets meer te halen. Luc Peeters redde nog wel de eer. SYDNEY De Australische tennisster Jelena Dokic heeft zich verzoend met haar vader. Damir Dokic werd van wege zijn agressieve en onaange paste gedrag bij Wimbledon op de zwarte lijst gezet en hij baarde op zien met het verzinsel dat zijn dochter ontvoerd zou zijn. In 2003 verbrak Jelena alle banden met haar vader, maar dat weerhield Da mir er niet van om geregeld nog op te dagen bij wedstrijden. «mr/t j 11 IJZENDIJKE - Profwielrenner Hans Dekkers weet nog niet of zijn toe komst bij de Belgische ploeg Land bouwkrediet ligt. Woensdag ver lengden zijn Nederlandse ploegge noten Bobbie Traksel en Reinier Honig hun contract bij de bank- ploeg, maar de renner uit IJzendij- ke heeft nog geen duidelijkheid. Zijn contract loopt dit jaar af Dekkers heeft gesproken met het management van Landbouwkre diet, maar sindsdien is het stil. De ploeg gaat zich meer toeleggen op het veldrijden, waardoor de wegse- lectie wordt ingekrompen. „Ik heb bijna alleen kermiskoersen gereden. In grotere wedstrijden heb ik me niet kunnen bewijzen", kijkt de Zeeuws-Vlaming terug. „Het is onzeker of ik een nieuw contract krijg, maar ik heb geen stress. Ik heb tot januari de tijd. We zijn een beetje aan het kijken hoe het verder kan. Dekkers is nog niet van plan om zijn profcarrière af te sluiten. „Ik ben dertig. Da's te vroeg om te stoppen." MIDDELBURG - De ZeeuwSe wieier- formatie Rabo Lady Force blijft be staan. Het vrouwenteam heeft een opvolger voor de vertrekkende hoofdsponsor Rabobank. Het is Nutswerk BV uit Wemeldinge, in samenwerking met Cube fietsen. Rabobank blijft wel verbonden als co-sponsor. De nieuwe naam van de ploeg staat nog niet vast. „De naam Nutswerk/Cube Cycling- team ligt voor de hand", zegt ploegleider Fonny Kint. „Maar we denken er nog over na." Dankzij de nieuwe sponsors kan de ploeg op de oude voet doorgaan. „We zijn verzekerd van een financieel zorgeloos seizoen", aldus Kint. fEPY ^EpY SEPT SEPT OKT Bel 0341 - 26 06 76 io-i8u io-i8u 10-18U io-i8u 10-1711 Bezoek een winkel bij u in de buurt - Nwrdtn Energ:tiii33ii.a NunspMtUanJx PurmercniJ Nttwcik 1 Rlddtfteik NoofdcnwcR 6 Roden G2EBw«tc<c',ch 8 Roermond BVIIIII Burghorfwcg 11 Spi]kcnl«e Luccbcrtstraat 38 Eerst thuis proefzitten? Niets is zo prettig als de producten vrijblijvend bij u thuis uit te proberen. Zo ziet u direct of het past! 0341 - 26 06 76 JA, stuur mij de gratis uitgebreide zitcomfort brochure. Naam l Dhr Mevr Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail Zonder postzegel opsturen naar: Prominent. Antw. nr. 707,8070 WB Nunspeet MODELLEN 1 Alle stijlen van modern tot klassiek Van klein tot groot Op uw maat gemaakt! Bekijk alle modellen in één van onze showrooms en kom vrijblijvend proefzitten. De koffie wordt vers gezet! y Kies uw zithouding met de afstandbediening y Eén druk op de knop en u doet een dutje y Gebruik de sta-op hulp voor makkelijk opstaan y Door het gebruik voelt u zich ontspannen! Klein of groot? Altijd op üw maat! 'Geldig bij aanschaf van een fauteuil opmaat De gratis fauteuil iseréen uit de budgetserie Niet geldig l.c.m andereacties. Kom naar Prominent en profiteer van een waanzinnige actie.- twee halen, één betalen Voor de eerste fauteuil moet u in onze showroom zijn, waar u een enorme keuze hebt uit relax-, sta-op- en stijlfauteuils. De gratis tweede stoel kunt u nu al uitkiezen.' Bekijk de modellen op deze pagina. Ware bestsellers, nu tijdelijk zonder prijskaartje. Maar... u hebt keuze zolang de voorraad strekt. Kom daarom snel langs en verras uzelf met twee comfortabele fauteuils. Geen vervoer? Bel 0341 - 26 06 76 voor een demonstratie bij u thuis óf de gratis haal- brengservice.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33