zeeland 127 regie in Middelburg Celstraf voor serie misdrijven We werken aan een betere weg HOONDER, bij fictief ongeluk met nucleaire installatie 1ES13212 www.westerscheldetunnel.nl Tijdelijke verkeershinder... www.westerscheldetunnel.nl donderdag 29 september 2011 Schouwenaar gaat het om een 'pa pieren exercitie' waar ook de ver antwoordelijke bewindslieden in Den Haag bij betrokken zijn. De burger zal hier niets van merken, verwacht de burgemeester. In het nucleaire rampenplan is nog geen rekening gehouden met recente ervaringen rond de centra le in het Japanse Fukushima, aldus burgemeester Jaap Gelok van Bor- sele. „De cirkels die nu zijn getrok ken, zijn dezelfde zones die in het oude plan werden gehanteerd voor evacuatie, het uitdelen van jo- diumtabletten en veilig schuilge- bied." Pas zodra de ramp in Fuku shima is geëvalueerd, wordt duide lijk of die grenzen anders moeten komen te liggen. In een straal van vijf kilometer rond Borssele moe ten zo'n 5000 mensen worden geë vacueerd bij een ongeluk met de centrale. Voor Doel geldt een zone van vier kilometer. Daar binnen vallen zo'n 50 inwoners in het bui tengebied van Hulst. stukken zaten scherpe randen en er staken scherpe stukken betonijzer uit. De firma Hoondert uit 's-Heerenhoek heeft het opruimwerk voor zijn reke ning genomen. Als het aan de familie Cevaal ligt, eigenaars van de nabijgele gen camping, worden de twee caissons die nog op het strand achterblijven ook opgeruimd. foto Marcelle Davidse MIDDELBURG - De rechtbank in Middelburg heeft gisteren een 32-jarige man uit Hoofdplaat ver oordeeld tot een gevangenisstraf van negen maanden en een boete van 150 euro. Tegen hem was een gevangenisstraf van veertien maan den waarvan vier voorwaardelijk en eveneens een boete van 150 eu ro geëist. Zijn (toen) zeventienjari ge dorpsgenoot kreeg een jeugdde tentie van tien maanden waarvan vier voorwaardelijk opgelegd. Daar naast moet het duo schadevergoe ding betalen. Gezamenlijk 551 eu ro en de jongste nog 280 euro extra. De twee mannen waren op 1 juni betrokken bij een poging tot dief stal met geweld en een poging tot doodslag. Daarnaast werden zij schuldig bevonden aan zes winkel diefstallen in Breskens, Ifzendijke Hulst en Terneuzen, gedurende het eerste kwartaal van dit jaar. De oudste had bovendien een valse naam opgegeven. Op die bewuste dag in juni reden de twee met een kennis naar Groe- de. Onderweg kregen de twee ru zie met de bestuurder en ontstond buiten de auto een flinke vechtpar tij, waarbij er met een bierfles werd geslagen. De winkeldiefstal len waren volgens de mannen ge pleegd om 'in leven te blijven'. ^gsgw«ggagg8«aféa»nr»wMaBBBasE3si i Zeeland VLISSINGEN - Aan de Hogeschool Zee land in Vlissingen zijn geslaagd voor hun HBO-examen: Verpleegkunde: Sharon de Bruijn, Ter- neuzen; Liane Hamelijnck, Oostburg; Tom Hengeveld, Vlissingen; Wilma van Hoorn, Goes; Nelle Kaljouw, Valkenis- se; Ilse Reins, Goes; Annelies van Ma ren, Terneuzen Sociaal Pedagogische Hulpverlening: Bram de Feijter, Middelburg; Rosanne Meijers, Veere; Vera Traas Heinkens- zand Bedrijfseconomie: Jimmy Gouds waard, Kamperland; Dave Hartog, Goes; Katie Malamidou, Kamperland; Kristan de Meulmeester, Arnemuiden Commerciële Economie: Benjamin Gerrits, Axel; Niels Goossen, Axel; Ben Van Hove, Koewacht; Stefan de Nooijer, Middelburg; Stephan Pleijte, Goes; Koos Poppelaars, Kortgene; Joop Rozijn, Koewacht; Paul Bezuijen, Vlissin gen; Roderick Zijnen, Middelburg Management, Economie en Recht: Eva Cuyle, Axel; Joey Grochal, Kloetin- ge; Stéphanie Helmers, Kloosterzande; Wouter de Kort, 's-Heer Arendskerke; Charléne Lintelo, Terneuzen; Thomas Mohammed, Kloosterzande; Rick Sa- mual, Middelburg; Alphons Scheele, Zaamslag; Valeska Tazelaar, Hoek International Business and Manage ment Studies: Eline Buijs, Vlissingen; Hayo Castel, Vlissingen; Sophia Da- misch, Vlissingen; Carolin Faudt, Vlissin gen; Kirsten Hamelink, Middelburg; Fa bian Kuss, Vlissingen; Lise Martineau; Vlissingen; Morgane Sourget, Vlissin gen; Rica Hartenstein, Vlissingen; Nian- ci Yu, Vlissingen Personeel en Arbeid: Yreen Armour, Middelburg; Jessica Focke, Grijpskerke Communicatie: Dennis Zijadic, Vlissin gen Leraar Basisonderwijs: Jacolien de Glopper, Zierikzee; Mariëlle Lijmbach, Nisse; Kim Sterenborg, Vlissingen; Na- tascha Osselaer, Vlissingen; Miranda de Ruijter, Zierikzee; Deborah Schepper, Vlissingen Informatica/Bedrijfskundige Informa tica: Niels de Feijter, Goes Logistiek en Technische Vervoerskun de: Marijn Bilterijst, Vlissingen; Qian- qian Xu, Vlissingen; Wouter Zuidhof, Hoedekenskerke AOT: Robert Emerenciana, Vlissingen; Martijn Hamelimk, Terneuzen; Patrick Roman, Vlissingen; Richard Wisse, 's-Gravenpolder Elektrotechniek: Rob van den Ouden, Zierikzee Werktuigbouwkunde: Romain Bouteil- lon, Vlissingen; Gabriel Immédiato, Vlis singen; Junfeng Jiang, Vlissingen; Syl- vain Laurent, Vlissingen; Zheting Liu, Vlissingen; Louis Puymartin, Vlissingen; Yi Xue, Vlissingen Bouwkunde: Alessandro Denti, Hulst; Remco Franssens, Axel; Sam de Koning, Oost-Souburg; Marvin Zegers, Axel; Frank Puijvelde, Lamswaarde Civiele Techniek: Jan Walhout, Arne muiden; Ewoud van Zetten, Nieuwer- kerk Aquatische Ecotechnologie: Anne Bro- dauf, Vlissingen; Julia Model, Vlissingen; Roy Schrijver, Vlissingen Chemie: Bob de Jager, Stijn Rommens, Roy Masius International Business and Langua ges: Nils Battermann, Axel; Max Joos- se, Goes; Niels Kolijn, Axel; Monique van Tol, Vlissingen; Thomas Van de Voorde, Koewacht; Kelsey de Winkel, Middelburg Werkzaamheden tunnelweg Zeeuws-Viaanderen Tijdelijke omleidingsroute via N252 en IM682 Aanstaand weekend is de Westerscheldetunnelweg in Zeeuws- Viaanderen in beide richtingen afgesloten voor verkeer. De weg- afsluiting geldt van vrijdag 30 september vanaf 21.00 uur tot en met maandag 3 oktober 05.00 uur. Het betreft het tracé vanaf de kruising met de Herbert H. Dowweg tot de rotonde op de N61/Hoofdweg Hoekseweg. Het verkeer wordt omgeleid via de N252, de weg langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen en via de N682, de weg tussen Hoek en het busstation bij Terneuzen. De omleidingsroutes staan met gele borden aangegeven. Voor breedtetransport breder dan 2,80 meter blijft de omleidings route in zuidelijke richting, dus van Zuid-Beveland richting Zeeuws- Viaanderen, gelden tot eind van het jaar. Vanaf medio november tot eind van het jaar geldt de breedtebeperking in beide richtingen. Onze excuses voor het ongemak. Let op: de Westerscheldetunnel zelf is niet afgesloten en blijft dus in beide richtingen beschikbaar Meer info: Bel Klantenservice vanuit Nederland: 0900 - 2358866 (€0.05/min.) vanuit België: 0031 - 113 232 844 Of stuur een e-mail naar: info@westerscheldetunnel.nl T U l\l I\I E l_ WESTERSCHELDE Vev^ubbeUn^ fuwelweg Yi" Westerscheldetunnel omleiding Westerschelde tunnelweg Goes Vlissingen volg \2\

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27