Exclusief 769 BEIJING Deluxe Supervoordelig 'Winters Zweden' Kerstshoppen Slechts woensdag 28 september 2011 EF VERTREKDATA LR 25.950 Vertrekdata: 9/12 -16/12 - 23/12 - 30/12 7 dagen v.a. 769 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen inclusief: vliegreis Diisseldorf-Beijing met Air China, 5 nachten Great Wall Sheraton Hotel Beijing"***, ontbijtbuffet, luchthavenbelasting, brandstofheffing en transfer luchthaven-hotel v.v.. Exclusief: niet genoemde maaltijden, excursie pakket en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking, 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds per boeking van max. 9 personen (beide verplicht) en visumkosten 92 p.p. Excursiepakket 99 (optioneel). Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet: Typ in de adresbalk wWw.kras.nl/LR25950. Kies uw aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 25.950. SKRA5.NL 1 E&fli waarom zou je meer betalen 8-daagse winterreis naar Zweden incl. ferryovertocht Bent u op zoek naar een wintersportvakantie, maar wilt u weieens iets anders dan Oostenrijk of Frankrijk? Ga dan met Oad naar het prachtige Zweden! Profiteer nu van deze extra voordelige lezersaanbieding. Uiteraard kunt u skiën, langlaufen en wandelen in mooie natuurgebieden, maar u heeft ook de keuze uit bijzondere activiteiten als schaatsen, ijsvissen, paardrijden op een IJslandse pony, sneeuwscooter- en huskytochten! Optimaal genieten Of u nu een huskytocht maakt of heerlijk gaat skiën, u bent gegarandeerd omringd door een dik pak sneeuw. Bovendien zijn vele pistes en loipes 's avonds verlicht, waardoor u kunt genieten van extra lange wintersportdagen. Langlaufen en skiën Met 115 km aan langlaufloipes en een prachtige omgeving, biedt deze vakantie u volop gelegenheid voor actieve langlauftochten. Ook de beginnende en de gevorderde skiër is op de juiste plek met een ruime keuze uit mooie afwisselende pistes. Leuk voor de kids Uw kinderen beleven volop winterplezier in Vakantiepark Safsen Resort. Ais de sneeuwactiviteiten al niet voor een topvakantie zorgen, dan zullen ze zich elke dag prima vermaken in het speciale kinderskigebied Filuriland. Extra kidsvoordeel: Bij aankomst op vakantiepark Safsen Resort ontvangen kinderen een eland knuffeltje. Gratis skipas voor kinderen t/m 7 jaar (bij het dragen van een helm). Speciale lezersaanbieding: 8 dagen Winters Zweden bij 5 personen va. 109,- p.p. bij 4 personen va. 139,- p.p. bij 2 personen va. 239,- p.p. Vanafprijs geldt bij vertrek op zaterdag 14 januari. Vertrek op zaterdag inde periode 14/1/2012-24/3/2012. Vakantiepark Safsen Resort Na een perfecte winterse dag warmt u lekker op bij de houtkachel in uw comfortabele vrijstaande vakantiewoning. U verblijft in een heerlijke rustige omgeving temidden van bossen en meren. Met de auto rijdt u snel naar de piste (ca. 2,5 km) en het plaatsje Fredriksberg (ca. 3 km). Inclusief 5 overnachtingen in een vakantiewoning op basis van logies retourovertocht per ferry Kiel-Göteborg met Stena Line o.b.v. 2 overnachtingen in een binnenhut Oad-informatie. Exclusief Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reis- en/of annuleringsverzekering huishoudlinnen zelf meenemen bedlinnen en handdoeken (SEK155 per set per persoon, opgeven bij boeking of zelf meenemen) eindschoonmaak (SEK 995 of zelf doen) skimaterialen excursies. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar één van de 200 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8098 (0,20 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRSE01. m StenaLine DeCl MaAing gpod umtT IR E IZ E N pzc.nl/webwinkel categorie reizen voor de lezers van deze krant! I nü vanaf 4 vertrekdag INCLUSIEF: vliegreis Düsseldorf- Beijing v.v. 5 nachten hotelverblijf***** 5 x ontbijt luchthavenbelasting transfers 7-daagse stedenreis China incl. verblijf in super-de-luxe 5-sterren hotel Wilt u voor de verandering in een ander wereld deel uw kerstinkopen doen dit jaar? Dan is dit uw kans! KRAS.NL biedt u een unieke ervaring in de indrukwekkende stad Beijing met veel beziens waardigheden en fantastische shopping-mogelijk heden. Van brede, moderne winkelstraten tot drukke, smalle straatjes vol souvenirs... Beijing heeft het allemaal! Met deze unieke stedenreis kunt u urenlang winkelen én tegelijkertijd cultuur opsnuiven in deze enorm ontwikkelde Chinese hoofdstad. Het optionele excursiepakket maakt uw citytrip helemaal compleet! Wacht niet te lang met boeken, want er zijn voor deze unieke reis slechts 4 vertrekdata beschikbaar... Beijing en optioneel excursiepakket Modem, in ontwikkeling én de oudste nog bestaan de beschaving zijn dé kenmerken van de stad Beijing. U komt aan in een eeuwenoude stad met tal van bijzondere bezienswaardigheden die u niet mag missen. Een bezoek aan het Plein van de Hemelse Vrede, de Verboden Stad, het Zomerpaleis, de Muur en het mausoleum van Mao mogen dan ook niet overgeslagen worden tijdens uw verblijf. Deze activiteiten zijn allemaal inbegrepen in het optio nele excursiepakket. En natuurlijk zijn er ook vele uitstekende restaurants en eindeloze shopping- mogelijkheden... Great Wall Sheraton Hotel Beijing***" Dit hotel is in 1984 gebouwd en was het eerste 5-sterren hotel in Beijing. De ligging is zeer centraal in een levendige wijk met talloze restaurants en enorme winkelcentra. Het hotel beschik o.a. over- een ruime lobby met receptie, internet, 3 restau rants, binnenzwembad, sauna en tafeltennis (deels tegen betaling). Uw kamer is voorzien van o.a. air conditioning, kluisje, minibar en badkamer met bad/ douche en toilet. f - - s

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 54