Op 1 oktober start de Maand van de Leden! Supervoordelig 'Winters Zweden' Profiteren van exclusieve ledenactiviteiten in de Maand van de Leden. Dat is het idee. 24 I woensdag 28 september 2011 °°stPr baoi en? ers^knk Rabobank Oosterschelde Dé maand voor onze leden komt eraan. Het programma liegt er niet om: boordevol gezellige, exclusieve activiteiten voor u als lid van Rabobank Oosterschelde. Aanmelden kan nog! Zaterdag 1 oktober "Tussen Prul en Pronkstuk": exclusieve taxatiedag - Renesse Laat uw kunstvoorwerpen en antiquiteiten taxeren en ontdek wat ze waard zijn, hoe oud ze zijn en waar ze vandaan komen. 3,4,10 en 12 oktober Ledenvergaderingen met topsprekers Tijdens deze lokale informele bijeenkomsten krijgt u als lid een korte toelichting op de jaarcijfers en op de actuele bankzaken. Ook maakt u die avond kennis met de ledenraad, andere leden en de mensen achter Rabobank Oosterschelde. Speciale gastsprekers zijn Erica Terpstra (op 3 en 4 oktober) met haar boeiende presentatie "Alles is topsport" en Erwin Krol! (op 10 en 12 oktober) met zijn enthousiaste verhaal over klimaatveranderingen. Zaterdag 8 oktober Fietstochten Thoien, Schouwen-Duiveland en Yerseke Gezellig met het hele gezin een dagje erop uit. Er zijn ver schillende routes uitgestippeld door ons werkgebied. Dinsdag zS oktober Ondernemersavond - kantoor Livingstoneweg Goes Speciaal voor onze leden geeft Anne-Marie Rakhorst, onder nemer, auteur en directeur-eigenaar van de Searchbedrijven, een lezing over duurzaam bouwen. Donderdag 27 oktober Coöperatie-avond - De Mythe Goes Op deze avond maken we de winnaars bekend van "Het beste coöperatieve idee rondom de Oosterschelde". Oud-politicus en internetondernemer Willem Vermeend spreekt die avond over zijn visie op de economie. Zangeres Anita Meyer zorgt voor een swingende afsluiting! Ga naar www.rabobank.nl/ooster- schelde en meld u aan voor de activiteiten tijdens de Maand van de Leden. Gebruik daarvoor de code die u eerder deze maand bij het programmaboekje ontving. Of bel ons direct via (0113) 248200. Rabobank 8-daagse winterreis naar Zweden incl. ferryovertocht Bent u op zoek naar een wintersportvakantie, maar wilt u weieens iets anders dan Oostenrijk of Frankrijk? Ga dan met Oad naar het prachtige Zweden! Profiteer nu van deze extra voordelige lezersaanbieding. Uiteraard kunt u skiën, langlaufen en wandelen in mooie natuurgebieden, maar u heeft ook de keuze uit bijzondere activiteiten als schaatsen, ijsvissen, paardrijden op een IJslandse pony, sneeuwscooter- en huskytochten! Optimaal genieten Of u nu een huskytocht maakt of heerlijk gaat skiën, u bent gegarandeerd omringd door een dik pak sneeuw. Bovendien zijn vele pistes en loipes 's avonds verlicht, waardoor u kunt genieten van extra lange wintersportdagen. Langlaufen en skiën Met 115 km aan langlaufloipes en een prachtige omgeving, biedt deze vakantie u volop gelegenheid voor actieve langlauftochten. Ook de beginnende en de gevorderde skiër is op de juiste plek met een ruime keuze uit mooie afwisselende pistes. Leuk voor de kids Uw kinderen beleven volop winterplezier in Vakantiepark Safsen Resort. Als de sneeuwactiviteiten al niet voor een topvakantie zorgen, dan zullen ze zich elke dag prima vermaken in het speciale kinderskigebied Filuriland. Extra kidsvoordeel: Bij aankomst op vakantiepark Safsen Resort ontvangen kinderen een eland knuffeltje. Gratis skipas voor kinderen t/m 7 jaar (bij het dragen van een helm). pzc.nl/webwinkel categorie reizen Speciale lezersaanbieding: 8 dagen Winters Zweden bij 5 personen va. 109,- p.p. bij 4 personen va. 139,- p.p. bij 2 personen va. 239,- p.p. Vanafprijs geldt bij vertrek op zaterdag 14 januari. Vertrek op zaterdag in de periode 14/1/2012-24/3/2012. Vakantiepark Safsen Resort Na een perfecte winterse dag warmt u lekker op bij de houtkachel in uw comfortabele vrijstaande vakantiewoning. U verblijft in een heerlijke rustige omgeving temidden van bossen en meren. Met de auto rijdt u snel naar de piste (ca. 2,5 km) en het plaatsje Fredriksberg (ca. 3 km). Inclusief 5 overnachtingen in een vakantiewoning op basis van logies retourovertocht per ferry Kiel-Göteborg met Stena Line o.b.v. 2 overnachtingen in een binnenhut Oad-informatie. Exclusief Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reis- en/of annuleringsverzekering huishoudlinnen zelf meenemen bedlinnen en handdoeken (SEK155 per set per persoon, opgeven bij boeking of zelf meenemen) eindschoonmaak (SEK 995 of zelf doen) skimaterialen excursies. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar één van de 200 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8098 (0,20 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRSE01. Stena Line sciR Making ©>od time" |R EIZ E Nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44