j2 familieberichten woensdag 28 september 2011 mensenlinq.nl God is liefde, en wie in de liefde blijft, blijft in God en God blijft in hem. Johannes 4 vers 16b Intens verdrietig delen wij u mede dat, na het moedig strijden tegen een ernstige ziekte, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Johanna Cornelia Hage-de Kok - Jolande - 5 oktober 1968 f 27 september 2011 DiesHage Ruben Mathijs Havenweg 9 4455 AL Nieuwdorp Er is gelegenheid om afscheid van Jolande te nemen op vrijdag 30 september van 19.00 tot 20.00 uur in de 'Bethelkerk', Coudorp 1 te Nieuwdorp. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 1 oktober om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp gelegenheid tot condoleren. Jolande hield van kleurrijke bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van Jolande Mag elk woord elke herinnering ieder gebaar een kleine steun zijn in dit grote verdriet Peter en Marijke Ellen, Michiel, Robert "Soms zijn er te weinig woorden om te zeggen wat we voelen Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve vriendin Jolande Hage-de Kok Jolande, bedankt voor een fijne vriendschap van bijna 40 jaar. Franciska We zullen je ontzettend missen. Goes, Hans en Franciska van Dienst-Mesd Dennis, Michelle In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zal je altijd blijven Verslagen en verdrietig zijn wij na het bericht van overlijden van onze fijne collega Jolande Hage-de Kok Heel dapper, strijdbaar en vol goede moed heeft Jolande in de afgelopen maanden tot het uiterste geprobeerd haar ziekte te overwinnen. Helaas mocht dit allemaal niet baten en werd het duidelijk dat zij niet meer beter zou worden. Jolande was een loyale, spontane en vrolijke collega. Wij zijn dankbaar voor de vele goede momenten die wij met haar hebben meegemaakt. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Dies, Ruben, Mathijs en familie. Wij wensen hen allen heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Collega's van de afdeling Personeel, Organisatie en Informatie van de provincie Zeeland mede namens alle andere collega's, Andries, Ellen, Ingrid, Peter, René, Rob en Ron Aad, Aart, André, Ans, Benny, Cees, Derk, Dorinda, Dorrith, Edwin, Eric, Fred, Henk, Kees, Maarten, Mare, Mo, Nicöline, Paola, Peter, Piet, René, Roelie, Wemer en Wim Middelburg, 27 september 2011 Er is niets dat moeilijker is Dan de dingen te wensen en Te aanvaarden zoals ze zijn. Wij vragen allemaal "Waarom?" Het antwoord verstilt Daar er geen antwoord is. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. Zij mocht slechts 42 jaar worden. Jolande Hage-de Kok Wij wensen Dies, Ruben, en Mathijs Gods troostende nabijheid toe om dit zware verlies te dragen. P. Hage en E.M Hage-den Haan Els en Laban Knulst-Hage Mieneke en Hans Nieuwenbroek-Hage Janny Hage en Jaap Sinke Koos en Dinetta Hage-Scheele Coby en John van Pagee-Hage Ada en Bert Walhout-Hage Corry en Marcel Kers-Hage Nelleke en Cees van As-Hage Neefjes en Nichtjes Nieuwdorp 27 september 2011 Haar strijd is over en ook haar pijn; het is voorbij en dat doet zeer want we beseffen heel goed. we zien onze Jolande hier niet meer. Vechtend tot het laatst toe, maar toch heeft mijn lieve dochter, onze lieve zus en schoonzus de strijd verloren. Kees de Kok Jopie de Kok-van Sabben (in herinnering) Johnny de Kok en Marja Geldof Anita de Kok Nieuwdorp, 27 september 2011 Niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Met ontroering namen we kennis dat na een ernstige ziekte is overleden Jolande Hage-de Kok We bidden Dies, Ruben, Matthijs en de naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Ooms en tante's de Kok Neven en nichten Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering is Verdrietig en ontroerd zijn we nu Jolande Hage-de Kok het leven los heeft moeten laten. We wensen Dies, Ruben en Mathijs, haar vader Kees en verdere familie Gods onmisbare Troost. Bert en Ina, Eline en Arne Armin en Marjolein, Michey, Cynthia en Jaimy Jan en Ilona, Lilian, Karmen, Marieke en Eveline Theo en Jorien, Steef en Rémon Désirée, Zois Anke Willem en Jenny, Simone en Robin Jan en Anneke, Natalie en Jasper Hier zijn we stil van. Verdrietig nemen we afscheid van de moeder van onze vriend Ruben Jolande Hage We wensen Dies, Ruben en Mathijs veel sterkte toe. De vrienden van "de Put" Met al haar strijdlust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Jolande Hage-de Kok Dochter van onze trouwe vrijwilliger en vriend Kees de Kok. Wij wensen Kees, haar man, kinderen en verdere familie sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens het bestuur en alle vrijwilligers van de Stichting Bevrijdingsmuseum Zeeland Het zeer droevige bericht heeft ons bereikt dat veel te jong is overleden mevrouw Jolande Hage-de Kok medewerkster salarisadministratie bij de stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie van de provincie Zeeland. We wisten dat Jolande heel ernstig ziek was, maar dat haar overlijden zo snel zou plaatsvinden heeft ons toch overvallen. Gedurende 25 jaar was zij een erg geziene collega op de salarisadministratie. Ze had een eigen inbreng, een nuchtere werkhouding en bezat daarnaast een gezonde dosis humor. Met waardering en' respect denken wij terug aan de wijze waarop zij gedurende haar loopbaan haar inzet en deskundig heid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Wij wensen haar man Dies en de kinderen Ruben en Mathijs heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs,voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 27 september 2011 Wij ontvingen het droevige bericht van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde zwager Adrie Bosselaar echtgenoot van Jo Bosselaar-Grootjans Wilhelminadorp: L.H. Grootjans M.E. Grootjans-Steenblok Serooskerke (W): H.A. Kole-Grootjans Chr. Kole (in herinnering) Koudekerke:xH. Grootjans J.S. Grootjans-de Laat Wilhelminadorp: A.H. Braam-Grootjans M.W. Braam (in herinnering) Eindhoven: J. Grootjans G.P.A. Grootjans-Philips Goes: W. Grootjans J.W. van Berkum Kruiningen: J. de Groot-Grootjans C.W. De Groot Wilhelminadorp: M. Joosse-Grootjans M.L. Joosse 'U bent heel dichtbij' Verdrietig zijn wij door het overlijden van Jolande Hage Moeder van onze leerling Mathijs en oud-leerling Ruben. We wensen Dies, Ruben, Mathijs en verdere familie veel sterkte toe. Team, leerlingen en klankbordgroep CBS De Regenboog Nieuwdorp We zijn stil en verdrietig omdat onze lieve vriend Jan de Bruijne is overleden. Wij wensen Wilma, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Ko en Paula Slabbekoorn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32