(,j) fT)ensenLlnq.nl Joep Schot Leen Bijnagte Marleen van Moort Oysrladan Johanna Hage - de Laater Lieve mama Ans Dag lieve Ans Lieve dappere Ans Johanna Elisabeth Rijkers-Bos woensdag 28 september 2011 familieberichten 31- r Geboren zoon van Stefan Schot Manon de Nooijer 19 september 2011 Opril Grote Markt 10 4461 AK Goes J Hierbij geven wij Weduwnaar van Hermien Lindhout en u, mede namens onze kinderen, kennis van ons voorgenomen huwelijk, op D.V. vrijdag 30 september 2011 De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 13.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De kerkelijke inzegening van ons huwelijk is om 14.30 uur in het kerkgebouw van de Ger. Gemeente te Dirksland. Deze dienst zal geleid worden door de Weleerwaarde heer Ds. J. Schipper. 's Avonds bent u van 20.00 uur tot 23.00 uur van harte welkom om ons te feliciteren in gem. centrum Meulvliet, Zoekweg 8,4691 HT te Tholen. Ons adres wordt: Molenstraat 17,4694 BG Scherpenisse "Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb Ik je gedragen. Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee zij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en ge daan, hebben wij met verdriet afscheid genomen van mijn lieve dappere vrouw, onze moeder, mijn schoonmoeder en dochter .Ans Tholen, Burgh-Haamstede, 15-09-1959 24-09-2011 Cees Hage John en Linda O Sandra J. de Laater f J. W. de Laater - van der Rhee Klaverlaan 10, 4328 KT Burgh-Haamstede De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 1 oktober om 10.30 uur in de NH kerk, Ring 1 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaatshebben op begraafplaats "Vredehof', Oude Lagezoom 6 te Burgh- Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren tussen 13.45 en 16.00 uur in het Duinhotel, Torenweg 1 te Burgh-Haamstede. Bedankt voor je liefde, warmte en mooie herinneringen die je ons hebt gegeven. Bedankt datje er was in ons leven. In onze harten en gedachten leef je voor altijd voort. We houden van je. John Linda Sandra Heden nam de Heere na een ernstige ziekte tot Zich mijn enig kind, mijn lieve dochter Dat ze rust mag vinden bij haar Heer en Heiland. J. de Laater f J. W. de Laater - van der Rhee Tholen, 24 september 2011 Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle Eeuwigheid ben jij bedankt voor je vriendschap Peter Markusse Angelique Markusse - Lukus Jordv Wilhelminadorp, 24 september 2011 Verlichting is het stille aanvaarden van wat is Wij zijn verdrietig en het is moeilijk te aanvaarden dat onze lieve vriendin er niet meer is rust zacht. Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Peter en Annemarie de Feijter Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering. Ans Hage-de Laater laat ons mooie herinneringen na van een lange en fijne vriendschap. André en Maija Zierikzee, 24 september 2011 Tot ons verdriet hebben wij bericht ontvangen van het overlijden van onze collega Ans Hage-de Laater Van 1998 tot 2010 was zij als leerkracht werkzaam op onze school. Wij zullen haar blijven herinneren als een betrokken, positieve en hartelijke collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man, kinderen en naaste familie. Medewerkers Mytylschool de Sprienke Ondanks al haar wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Veel te vroeg is overleden de mede oprichtster van ons bedrijf en vrouw van onze directeur Ans Hage-de Laater Ons medeleven gaat uit naar de familie. Medewerkers van Taxicentrale Renesse Op maandag 26 september 2011 is Jo Marinissen op de leeftijd van 81 jaar volkomen rustig heengegaan. Naar zijn wens zal zijn laatste gang en ons afscheid van hem in alle eenvoud plaatsvinden op vrijdag 30 september 2011 in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Om 10:30 is er gelegenheid om te condoleren en aan sluitend vindt om 11:00 de herdenking plaats, waarna ieder met zijn of haar eigen gedachten verder gaat. Middelburg: Nel Marinissen-de Wit Amsterdam: Rob Marinissen Claire en Julia AmsterdamA/Venen: Arnold Marinissen Katharina Gross-Marinissen Silvie Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan, onze broer en zwager Jozua Marinissen "Jo" echtgenoot van Nel Marinissen-de Wit Wij denken vol bewondering terug, hoe hij in alle rust, afscheid van ons nam nadat hij te horen had gekregen dat er geen genezing meer mogelijk was. Nel en ook allen die dierbaar voor jou zijn, wij delen in jullie verdriet. Uit aller naam: Leen Marinissen Verdrietig deel ik u mede dat mijn lieve zoon is overleden fakobus Leendert Overbeeke - Joop - Baarland, 2 augustus 1953 - Halsleren, 21 september 2011 Goes: Overbeeke - Pot Baarland: J.L. Overbeeke (in herinnering) Correspondentieadres: L.J. Janse Paul Krugerstraat 1 4443 AK Nisse De begrafenis heeft in besloten kring te Baarland plaatsgevonden. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Jo weduwe van Bastiaan Rijkers in de leeftijd van 86 jaar. Mar en Piet Sebregts-Rijkers Ruud en Liesbeth -in liefdevolle herinnering- Sabine en Rick Fabian Esther en Rob Daniël Ie en Wessel Sjoerd 26 september 2011 Correspondentieadres: Molenweg 36 4388 NB Oost-Souburg Naar wens van de overledene zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Wij willen de medewerkers van SVRZ -zorgteam Harlekijn- en het verplegend personeel van de afdeling neurologie van het ADRZ danken voor hun liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31