769 Hagelschade? CARe INTRODUCTIE AANBIEDING *tCormdon NAAR HET ZONNIGE EILAT Vf GRATIS Exclusief €599 €649 €699 €749 ■êH^ÊÈ mm mm Magic Sunrise Club WÊmmmmm Care helpt u snel weer op de weg! KRAS.NL f All Inclusive Volop genieten morgen mag ik naar huis Kerstshoppen BEIJING Deluxe Klarinefweg 4, Middelburg Borchwerf 40a, Roosendaal 7-daagse stedenreis China incl. verblijf in super-de-luxe 5-sterren hotel Wilt u voor de verandering in een ander werelddeel uw kerstinkopen doen dit jaar? Dan is dit uw kans! KRAS.NL biedt u een unieke ervaring in de indruk wekkende stad Beijing met veel bezienswaardighe den en fantastische shopping-mogelijkheden. Van brede, moderne winkelstraten tot drukke, smalle straatjes vol souvenirs... Beijing heeft het allemaal! Met deze unieke stedenreis kunt u urenlang win kelen én tegelijkertijd cultuur opsnuiven in deze enorm ontwikkelde Chinese hoofdstad. Het opti onele excursiepakket maakt uw citytrip helemaal compleet! Wacht niet te lang met boeken, want er zijn voor deze unieke reis slechts 4 vertrekdata beschikbaar... Beijing en optioneel excursiepakket Modern, in ontwikkeling én de oudste nog bestaande beschaving zijn dé kenmerken van de stad Beijing. U komt aan in een eeuwenoude stad met tal van bijzondere bezienswaardigheden die u niet mag mis sen. Een bezoek aan het Plein van de Hemelse Vrede, de Verboden Stad, het Zomerpaleis, de Muur en het mausoleum van Mao mogen dan ook niet overgesla gen worden tijdens uw verblijf. Deze activiteiten zijn allemaal inbegrepen in het optionele excursiepakket. En natuurlijk zijn er ook vele uitstekende restaurants en eindeloze shopping-mogelijkheden... Great Wall Sheraton Hotel Beijing***** Dit hotel is in 1984 gebouwd en was het eerste 5-ster ren hotel in Beijing. De ligging is zeer centraal in een levendige wijk met talloze restaurants en enorme winkelcentra. Het hotel beschikt o.a. over een ruime lobby met receptie, internet, 3 restaurants, binnen zwembad, sauna en tafeltennis (deels tegen betaling). Uw kamer is voorzien van o.a. airconditioning, kluisje, minibar en badkamer met bad/douche en toilet. VERTREKDATA LR 25.950 Vertrekdata: 9/12 -16/12 - 23/12 - 30/12 7 dagen va, 769 Prijzen zijn p.p.. o.b.v. 2 personen Inclusief: vliegreis Dussetdorf-Beijlng met Air China, 5 nachien Great Wall Sheraton Hotel Beijingontbijtbuffet, luchtha venbelasting, brandstofheffing en transfer luchthaven-hotel v.v.. Exclusief: niet genoemde maaltijden, excursiepakket en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking, 2,50 bijdrage Calamlteltenfonds per boeking van max 9 personen (beide verplicht) en visumkosten 92 p.p. Excursiepakket 99 (optioneel). Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR25950. Kies uw aankomst datum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 25.950. Bfl waarom zou je meer betalen Net zulk mooi weer als de Canarische maar dan veel goedkoper Het zonovergoten Eilat is de warmste en meest toeristische stad van het land. In de winter heeft Eilat een warmer en aangenamer klimaat dan Europa. Corendon heeft Eilat voor u herontdekt en zal als eerste reisorganisatie weer 2 keer per week rechtstreekse vluchten aanbieden naar deze perfecte winterzon bestemming. Om dit te vieren hebben wij voor u een unieke introductie aanbieding naar hotel Magic Sunrise. Eilat is de badplaats voor èèn heerlijke zon. zee en strand vakantie. Eilat biedt u een keur aan restaurants, discotheken en kleurrijke winkeltjes. De boulevard is erg gezellig om te shoppen, te wande len of lekker op een terrasje te zitten. Zwemmen met dolfijnen Perfecte duik snorkel locaties Kameelsafari in de Negev woestijn Drijven in de Dode Zee Bezoek aan het prachtige Petra Bezoek het fascinerende Jeruzalem Slechts 1 regendag per maand a Gemiddeld 25 graden in de winter Gemiddeld 8 uur zon per dag Geen visum kosten Prachtige stranden In Eilat shopt u belastingvrij ONTDEK DE NIEUWSTE WINTERZON BESTEMMING AAN DE RODE ZEE 8 dagen al vanaf I 1 4 dec 12 t/m 26 jan 2 pers. kamer nu vanaf 29 jan 2 S feb 2 pers. kamer 30/10 t/m 27/11 5 8 jan 2 pers. kamer nu vanaf KERSTVAKANTIE 2 pers. kamer nu vanaf extra week €400 1 pers. toeslag €289 extra week €400 1 pers. toeslag €289 extra week €400 1 pers. toeslag €289 extra week €425 1 pers. toeslag €289 Hotel Magic Sunrise is een comfortabel hotel met tal van faciliteiten, gebouwd in haciënda stijl en omgeven door een groene tuin aan de ene kant en de indrukwekkende woestijn aan de andere kant. Het hotel bevindt zich nabij de kibboets Eilat. Het All Inclusive concept is erg uitgebreid met tal van faciliteiten. Wat dacht u van een heerlijk verwarmd binnenzwembad, een jeep tour maken door de woestijn of waterfietsen op de Rode Zee. Een uitstekende keuze! Magic Sunrise is rustig gelegen, op ca. 3 km van het (noord) strand en centrum van Eilat. Er is een gratis shuttle service naar het centrum. Indien u boekt voor 15 oktober 2011 naar hotel Magic Sunnse Club ontvangt u gratis entree voor de hippe Beachclub Dekel. een gratis ligbed en een drankje per persoon, kinderen ontvangen een gratis ijsje. Daarnaast biedt hotel Magie Sunnse Club u ook een gratis jeepsafari per persoon door de woestijn Naar Eilat met Corendon Dutch Airlines Iedere donderdag zondag health center gebouwd in haciënda stijl gratis shuttle service naar het centrum/strand/boulevard gratis WIFI in de lobby groot zwembad in de prachtig aangelegde tuin snack/poolbar gameroom met Playstation miniclub voor kinderen 1 t/m 3 4 t/m 8 jaar junior club voor kinderen 9 t/m 12 jaar 2 speeltuinen opblaasbare attracties waterfietsen op de Rode Zee voor de lezers van deze krant! I vertrekdata Nü vanaf p.p. o.b.v. 2 pers. dinsdag 27 september 2011 INCLUSIEF: vliegreis Düsseldorf- Beijing v.v. 5 nachten hotelverblijf***" 5 x ontbijt luchthavenbelasting transfers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16