Dl MER-TOIHOIK jij he verschil bij Zeelandia? Teamleider m/v BOUWMATERIALEN Medewerker Magazijn Zin in een ontmoeting met een reuzerwirus bezoek de activiteiten bij jou in de buurt 22 banen zaterdag 24 september 2011 O jobTrack.nl Bij Zeelandia draait alles om kwaliteit, innovatie en inspiratie. Dit geven we inhoud door onze kennis tè vertalen in oplossingen voor onze klanten. We produceren bakkerij-ingrediënten en hebben de verkoop en distributie hiervan in eigen hand. Zo staan we in nauw contact met de bakkeren kunnen we inspelen opzijn wensen en behoeften. Het Zeelandia motto luidt dan ook: 'Creating Possibilities'. Voor onze vestiging in Zierikzee zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste, creatieve professionals die het verschil kunnen en willen maken in de volgende functies: Assistent Controller Verzorgt managementinformatie over onze internationale groepsmaatschappijen Systeemontwikkelaar/ Functioneel Beheerder Analyseert, ontwerpt en realiseert ICT gerelateerde oplossingen voor de Zeelandia business Product Technologist Ontwikkelt broodinnovaties voor onze Internationale markt Deze vacatures hebben een omvang van 40 uur per week. Senior Product Technologist Ontwikkelt Innovatieve banket producten voorde internationale markt Medewerker Product Information Legislation Vraagbaak voor onze binnen- en buitenlandse klanten Bakery Specialist Ontwikkelt technologieën die onze bakkerij tot innovaties brengen Koninklijke Zeelandia Groep Zeelandia is een bedrijf in beweging. De Koninklijke Zeelandia Groep ontwikkelt, produceert en levert hoogwaardige bakkerij-ingrediënten voor brood en banket. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspirerend en innovatief. Zeelandia producten worden in meer dan 70 landen verkocht aan brood- en banketbakkerijen. De Zeelandia Groep heeft naast vestigingen in de meeste Europese landen ook bedrijven in Azië en Zuid-Amerika. In totaal zijn er ca. 1.700 medewerkers in dienst, waarvan ca. 430 mede werkers werkzaam zijn in Zierikzee. Heb je interesse in één van deze functies, ga dan naar www.zeelandia.nl. Daar tref je naast uitgebreide functieprofielen ook informatie aan over hoe je kunt solliciteren. Zeelandia Creating Possibilities Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 www.zeelandia.nl De Jeugdzorg is in beweging! Bureau Jeugdzorg Zeeland gaat uit van het recht van iedere jeugdige om uit te groeien tot een gezonde en evenwichtige volwassene. We geven aandacht waar nodig, ondersteunen waar kan, beschermen en houden toezicht waar moet. Wij zijn per direct op zoek naar een vacaturenummer 11.07, standplaats Middelburg Je geeft leiding aan een team Jeugdreclasseer- ders en hun secretariaat (+/-12 fte). Je geeft methodische werk- en teambegeleiding en je stelt instellingsbesluiten in de casuïstiek vast. Je draagt zorg voor implementatie van diverse beleidstrajecten en je levert een bijdrage aan de ontwikkeling hiervan. Je draagt zorg voor de (personeels-)planning en organisatie van de werkzaamheden. Heb je interesse? Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.bjz-zeeiand.nl De Jager-Tolhoek, onderdeel van de Franse multinational Saint-Gobain, is een belangrijke toeleverancier van hout- en bouwmaterialen aan de professionele bouwwereld in Zuid West Nederland. Naast de groot handel hebben wij ook bouwshops met een professioneel assortiment waar dagelijks een groot aantal klanten onze producten komen afhalen. Momenteel werken we vanuit drie vestigingen in Zeeland en Brabant. Voor onze vestiging Goes zijn wij op zoek naar kandidaten (v/m) voor de vacature van: Werkzaamheden: Het laden en lossen van vrachtwagens met de heftruck. Zorgdragen voor correct ontvangst en opslag van goederen en materialen. Zorgdragen voor opgeruimde magazijn-/expeditieruimten. Kwalificaties: Heftruckcertificaat en ervaring met heftruck rijden (of bereid een heftruckcertificaat te behalen). Initiatiefrijk, flexibele werkhouding, zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Indien u interesse heeft in deze vacature, mail dan uw CV naar: receptie@jagertolhoek.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Jacky Janse, telefoon 0113-246645 of kijk op onze website www.jagertolhoek.nl Acquisitie met betrekking tot deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bedrijf: Van der Velden Rioleringsbeheer Standplaats: Regio Zeeland Bergen op Zoom Projectmanager Als projectmanager heb jij de dagelijkse leiding over het werk bij onze klanten. Door de juiste inzet van personeel en materieel zorg je dat de klus wordt geklaard volgens onze maatstaven. Je bent verantwoordelijk voor de orga nisatie, voortgang, kwaliteit en nazorg van de werkzaam heden. Door slim te plannen zorg je voor een zo hoog mogelijke bezettingsgraad, productie en marge. Wij bieden een prima salaris, goede arbeidsvoorwaarden en leuke collega's. Zie: www.daspaswerk.nl Contact: raoul.gregoire@vandervelden.com JobTrack.nl vacaturenr: JOB 2486724

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 92