Nina Driedijk Afscheid en jubileum Dl/ar JailüU Raelyson la Bast (Jl fflensenUnq.nl zaterdag 24 september 2011 familieberichten 137 Dochter van Frank Driedijk en Diana Beije Zusje van Floris 20 september 2011 Ooststraat 32,4491 EH Wissenkerke Hans Nonnekes neemt na ruim 40 jaar in het onderwijs, afscheid als directeur en leerkracht op basisschool de Springplank te Aagtekerke. Ook Annie Nonnekes neemt die dag officieel afscheid. Tevens viert Paula Stroosnijder haar 40-jarig ambtsjubileum op onze school. ledereen die hen de hand wil drukken is welkom op 30 september om 19.30-21.30 uur in het schoolgebouw, Agathastraat 3. Haar liefde is grenzeloos net als de wind. Het is stil geworden. Ze is er niet meer. Anja Kathleen Alberts - Schoon Den Helder, 28 december 1951 Amemuiden, 22 september 2011 Alles wat het leven haar nog bieden kon heeft ze eruit gehaald. Harm Alberts Tom Janneke en Martijn Schuttershof 9, 4341 AA Amemuiden De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 27 september om 12.30 uur in de aula van het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Sometimes there is so much we feel, but so little we can say. Anja Alberts Bedroefd zijn wij door het overlijden van de moeder van onze vrienden Janneke, Martijn en Tom. Maarten, Esther, Julia, Janluuk, Kelly, Jacco, Dennis, Bianca, Milan, Pieter en Wendy. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vriendin, kinderen, naaste familie en collega's bij Zalco. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Start People Inhouse Services. Ingeborg Hofman, Sofia Bakx, Ivo Verstraeten, Linda van Giezen, Lisette van Ouwerkerk, Gerrit Buijert. Lieve Jef, Wat ben je toch sterk geweest. We zullen je stralende, aanstekelijke lach nooit vergeten. Liefs, Anouk, Diana, Joukje, Mieke, Mirjam, Nicole, Rian, Samantha, Angela, Yvonne en alle andere medewerkers van Stichting KIO Dag lieve Jeffrey, We hebben je gekend als kwetsbaar, lief, vrolijk en als een ontzettende vechter om bij ons te blijven. Je kende de mensen om je heen en je lach leek soms wel uitje tenen te komen. Nooit zullen we je vergeten We wensen je moeder Silvia, je vader Martin en je zus Sharony veel sterkte. Mary Korten, Namens cliëntenraad, directie en raad van toezicht Stichting KIO Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van Jeffrey Braam zoon van onze medewerkster Silvia Wij wensen Silvia en haar familie veel sterkte toe. Namens collega's en directie van Hema Goes We zijn verdrietig omdat de broer van Sharony Jeffrey Braam overleden is. We denken met veel respect aan de manier waarop jullie altijd liefdevol voor hem hebben gezorgd. Kinderen, ouders en team van CBS De Wegwijzer te Heinkenszand God zij dank voor alles wat Hij heeft gegeven. Verdrietig zijn we nu onze broer, zwager, oom en oudoom is overleden Johannes Fraanje weduwnaar van Maria Eva Fraanje-de Feijter Borssele 26 augustus 1929 Sluis 22 september 2011 Voormalig direkteur van de Rabobank Zuid-West Zeeuws Vlaanderen te Oostburg Uit aller naam: Fam. Fraanje Fam. De Feijter Correspondentieadres: T. Fraanje Sloehavenstraat 4 4339 BJ Nieuw en Sint Joosland De afscheidsdienst wordt gehouden in de zaal van wzc Rozenoord op woensdag 28 september om 14.00 uur, te Sluis. De dienst zal worden geleid door ds. Ph. Beukenhorst. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Oude stad te Oostburg Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in wzc Rozenoord. Onze dank gaat uit naar dr. M. de Meijer en alle medewerkers van Rozenoord voor de toegewijde en liefdevolle verzorging Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Na enkele moeizame jaren is in de leeftijd van 82 jaar kalm en rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Pieternella Wilhelmina de Bree-van Keulen - Nel/Pie - Wij zijn verdrietig en zullen haar missen, maar we zijn blij dat zij nu rust heeft. Jan de Bree Jans en Peter Rinus en Ite Peter Erik-Jan en Linda Erwin en Dina en de kleinkinderen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 27 september om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk van Sint Laurens, Noordweg 372. Voorafgaande aan de dienst is er in het bijgebouw van de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Rond 12.00 uur zullen we mijn vrouw en onze moeder en oma begraven op de Algemene Begraafplaats van Sint Laurens. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Gereformeerde Kerk. Wij bedanken de verzorgenden van Gasthuis Middelbu/g afdeling Molenwater voor de liefdevolle verzorging. 23 september 2011 Kasteelstraat 3 4333 LC Middelburg Verdrietig geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Pieternella Wilhelmina van Keulen echtgenote van J. de Bree in de leeftijd van 82 jaar. Jo en Lep Dodd-van Keulen (in herinnering) Ko en Marie van Keulen-Vos Neel en Ries de Steur-van Keulen (in herinnering) Adry en Bart de Later-van Keulen Neven en nichten St. Laurens, 23 september 2011 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Pieternella de Bree-van Keulen Familie de Bree, Middelburg, 23 september 2011 Plotseling overleed onze geliefde broer, zwager en oom Jan Hoogstrate 's-Gravenpolder j. Hoogstrate Kloetinge W. Hoogstrate-Boogert J. Hoogstrate M. J. Hoogstrate-Kole Neven en Nichten At», ■«tv, safe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37