zeeland 129 Stem voor de PZC-publieksprijs relatie je vrijdag 23 september 2011 U'VtnwIigcvrUaci met jt* partner Angèle Nederlof, Sjaak Vane: Verdiep je relatie - Handleiding om de relatie met je partner nieuw leven in te blazen. Ruud Paesie: Zeeuwse kaarten voor de VOC - Geschiedenis van kaartenmakers van de VOC in Zeeland in de 17e en 18e eeuw. Arthur Scheijde: De Woest- duynschipbreuk nader ontra feld - verhaal over de redding van de opvarenden van een VOC-schip in 1779. Lilian Dominicus: Zeeuwen in Amerika - Rondreis langs Zeeuwen in het noordoosten en de Midwest van de VS. Peter Verdurmen, Jan Jansen: Winter in Zeeland - Geschenk van de Week van het Zeeuwse boek, foto's en verhalen over Zeeuwse winters. Maaike van Poelje: De hondendief- Jeugdboek over Melle, die via zijn hond Stakker ontdekt dat hij met honden kan praten. De monumenten van de watersnood 1953: Inventarisatie van de herdenkingsmonumenten die vanaf 1953 zijn gemaakt. Jan Kuipers: Het geheim van Stille Zalm Jeugdboek over de oorspronkelijke bewoners van Amerika voor 1800. Karei Tomeï: Over Zeeland Fotograaf Karei Tomeï laat steden, dorpen, land en water van het deltagebied vanuit de lucht zien. 'an mijn Wendy Marteijn-Hulsteijn en Kees de Ridder: Stae m'n bovenmusse goed? Dertig vrouwen vertellen over hun klederdracht Schelmen van de Schelde Sltptrt mi bergtn m ttn mwlijt pe Hans Tabbers: Schelmen van de Schelde - Verhalen over slepers en bergers op de Westerschelde in de woelige jaren 1950-2000. Gerard Smallegange: Tuin van mijn verhalen - Gerard Smallegange in Nisse schrijft over de seizoenen in zijn eigen tuin. OC SCHELDE SCHRIJFT Jacques Cats: De Schelde schrijft geschiedenis - Terug- en vooruitblik op de scheepswerf naar aanleiding van het vertrek uit Vlissingen. Wat is het beste Zeeuwse boek dat tussen juli 2010 en juli 2011 is verschenen? De jury van de Zeeuwse Boekenprijs, onder leiding van commissaris van de koningin Karla Peijs, maakt vrijdag 4 november haar oordeel bekend. Maar ook de mening van het Zeeuwse publiek telt. Het boek dat de komende weken de meeste stemmen weet te vergaren, wordt bekroond met de PZC-publieksprijs 2011. Op deze pagina vindt u de omslagen van alle veertig titels die zijn ingezonden en die naar de prijs meedingen. Uw stem bepaalt welk boek wint. U kunt tot vrijdag 4 november stemmen op het volgens u beste, mooiste, ontroerendste boek. De winnaar van de PZC-publieksprijs wordt diezelfde dag bekendgemaakt, tegelijkertijd met de onthulling van de winnaar van de Zeeuwse Boekenprijs. Tot die tijd wordt elke zaterdag de tussenstand in deze krant gepubliceerd en leggen PZC-verslaggevers hun favoriete selectie aan u voor. U kunt uw stem uitbrengen op: www.pzc.nl/publieksprijs Schriftelijk stemmen is ook mogelijk. Stuur een briefkaart met de titel van uw favoriete boek naar: PZC-publieksprijs Postbus 91 4330 AB Middelburg RUDOLF HAGENAAR Hart voor Erremuu - Jubileumboek van Voetbalclub Arnemuiden, uitgebracht ter gelegenheid van het 65-jarig bestaan in 2010. Karina Leijnse, Nanda Runge: NR/ZM Nanda Runge Zeeuws Museum - Publicatie ter gelegenheid van expositie. Jan Stassen: Rudolf Hagenaar, leven en werk - Biografie van de Goese kunstenaar Rudolf Hagenaar, met veel afbeeldingen. 1*3^ De kleuren van mijn ziel Rona Lichtenberg: De kleuren van mijn ziel - Reis door Griekenland in negen bloemrijke, soms mystieke verhalen. Alie Barth en Frank de Klerk: Van Peperbuzze tot Plan ketent - Bevelandse fiets- en wandelgids Lizetle Dalebout Mijn straat is geel L'cii ilolliinth q^iii in Shan«b.u HtfAMM Lizette Dalebout: Mijn straat is geel - Verslag van een Nederlands gezin dat zich staande houdt in China. Denice Jan Heijnsdijk: Knielen in de klei - Roman over ontworsteling aan religie en het sociale milieu. Knielen in de klei

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 85