Marco Jacomiena üvsr Jüilan 40 familieberichten Vandaag trouwen Een fijne dag toegewenst! Wij gaan er wat mooi's van maken!! De Feestcomissie Mijn levensverwachtingen waren geschat op 8 jaar, met veel ups en downs en de goede verzorging heb ik het kunnen redden tot 15 jaar. Mama en oma Ineke bedankt voor deze verzorging die jullie mij hebben gegeven. Ik wil, ook namens mijn ouders en zus, het personeel van het ADRZ ziekenhuis Goes hartelijk bedanken voor de goede verzorging van de afgelopen weken. Het is goed zo, ik heb nu mijn rust. Jeffrey Braam Zoon en broer van Heinkenszand: Silvia Henderichs Goes: Martin Braam Sharony Braam Lijsterhof 9 4451 CG Heinkenszand Zaterdag 24 september is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid om afscheid van Jeffrey te nemen, thuis in Heinkenszand. Er wordt een afscheidsbijeenkomst gehouden, maandag 26 september om 13.00 uur in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na deze bijeenkomst is er gelegenheid voor condo leance en samenzijn. Met machteloosheid en intens verdriet, geven wij U kennis van het overlijden van onze kleinzoon en neef. Jeffrey Braam Goes: Theo en Elly Henderichs-Ramakers Goes: Denny en Sandra Wilde-Henderichs Iris Donna Zoals een bloem zo is 't leven 't begin is teer en klein de één die bloeit uitbundig de ander geurt heel fijn sommige bloemen blijven lang weer anderen blijven even vraag niet bij welke bloem je hoort dat is 't geheim van 't leven Heden overleed onze lieve zoon, kleinzoon en neef Jeffrey Braam Geboren 4-6-1996 Overleden 20-9-2011 Goes: Martin Braam, papa van Jeffrey en Sharony Anneke Bedijn Heinkenszand: Oma en Opa Braam Colijnsplaat: Jessica en Jan Snoep Willian en Sven Onze dank gaat uit naar de neurologen, kinderartsen en het verplegend personeel van het A.D.R. ziekenhuis Goes en het Erasmus-Sophia ziekenhuis in Rotterdam. Correspondentieadres: Montgomerystraat 12 4463KC Goes Het afscheid van Jeffrey zal plaatsvinden in het crematorium Middelburg op maandag 26-09-2011 om 13.00 uur. adres: West Oude Havendijk 3 4337PB Middelburg. vrijdag 23 september 2011 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van Jeffrey Braam zoon van onze medewerker Martin. Wij wensen Martin en familie veel sterkte en kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens collega's en directie van Auto Sturm O (Hensenlinq.nl Verdrietig geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Hoogstrate Kloetinge, Kapelle, 15 juni 1937 21 september 2011 Kapelle: M.J. Hoogstrate-Kaat Rotterdam: AndréenLia Christoph, Sarah Biezelinge: Gerda en Gerard Desi, Mike Kapelle: Jan Alexanderstraat 36,4421 CH Kapelle Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op maandag 26 september om 11.15 uur in aula 'De Bevelanden', op de Algemene Begraafplaats, Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde aula. Geen bloemen. Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal uw rust geven. Matteus 1128 Na een leven waarin zowel geluk als verdriet zijn deel werd is vredig gestorven mijn lieve partner,, onze broer, zwager en oom Jan Lievense in de leeftijd van 71 jaar. Jaap den Boer Cees Lievense Suus Lievense - Minderhoud Piëta Lievense Piet Lievense Koos Lievense - Blaas neven en nichten Vinkeveen, 21 september 2011 Correspondentie-adressen: Potmeer 6 3645 WX Vinkeveen Dreefje 3 4361 CM Westkapelle Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 26 sep tember van 11.30 tot 11.45 uur in de ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk, Herenweg 253 te Vinkeveen, alwaar om 12.00 uur een afscheidsdienst gehouden zal worden. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats De Rónde Venen te Wilnis. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. mm* ~°T. "--w IN PLAATS VAN KAARTEN Na 21 jaar van 24/7 samen zijn, heb ik donderdag afscheid moeten nemen van mijn Henkie van Montfoort *30-10-1947 122-09-2011 Voor diegene die hem nog een laatste eer willen bewijzen, bied ik de gelegenheid om maandag 26 september om 19.30 uur het glas te heffen op zijn markante en turbulente levenswijze, in de StoofpolderBoomdijk 21 te Bruinisse. De crematie zal naar de wens van de Henkie in besloten kring plaatsvinden. Hannie Kleppe Strooi uit mijn as - voor alle winden dat wat mijn lichaam was de wegkan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Bedroefd, maar met mooie herinneringen aan haar leven, geven wij u kennis dat in alle rust is overleden Fijtje Maartje Peijs Fien Alkmaar, 20 oktober 1929 Vlisssingen, 22 september 2011 Uit aller naam: Martin G. Blom Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de Stichting Werkt voor Ouderen en dokter E. R. van Russen Groen voor de goede zorg en begeleiding in de laatste fase van haar leven. Correspondentieadres: Boulevard Bankert 460,4382 AC Vlissingen Fien is thuis: afscheid nemen van haar is mogelijk maan dag 26 september van 19.00 tot 21.00 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op dinsdag 27 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Een man van weinig woorden, met een hart vol emoties. Verdrietig, maar gesteund door warme en liefdevolle herinneringen, laten wij u weten dat is overleden Gerard Pezie Kees - Den Helder, 7 oktober 1921 Kamperland, 17 september 2011 Kamperland: C.J.M. Pezie-Masson Rotterdam: Rob en Celine Berkel en Rodenrijs: Nicole en Ton Goes: Marian en Ad Kleinkinderen: Pam, Joep, Ruurd, Jim, Tycho, Stef, Tamar, Niek Correspondentieadres Waterhoenlaan 14493 SM Kamperland De crematie heeft, na een afscheid in besloten kring, op 22 september plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40