de hele middag stil zitten' zeeland E19 *xisr ■mnnm V artikel -10% 2* artikel -20% Gratis ontbijt voor 200 vrijwilligers Vrouw aangerand in bosjes Julianaweg Wij stoppen ermee restanten 50% MODE Langstraat 73 Amemuiden tel.0118-606200 sJD&tfaDEPT SAOPAULOJUflRBUblJflHSEH Dementie is niet te'genezen. Verlichting brengen door een lach kan wel. Uit ervaring blijkt dat de mensen na een bezoek van de Careclowns meer ontspannen zijn en beter slapen. maal per jaar brengen de Careclowns een bezoek aan zorginstellingen. De komende jaren wil de organisatie minimaal de helft van van alle dementerende ouderen in Nederlandse zorginstelingen bereiken. donderdag 22 september 2011 Achttien dorpshuizen is te veel voor Schouwen-Duiveland reageer op www.pzc.nl/schouwen-duiveland reacties: 1416 Pleziervaart kan 's middags best anderhalf uur wachten voor Zeelandbrug 87% ZIERIKZEE MIDDELHARNIS De politie Rotterdam-Rijnmond zoekt getuigen van een zedendelict in Middelharnis. Op donderdag avond 8 september werd aan de Ko ningin Julianaweg een vrouw van haar fiets getrokken en de bosjes in gesleept. Daar werd ze aangerand. De politie is op zoek naar een blan ke man van 40 tot 45 jaar oud. De dader is ongeveer 1,85 meter lang en heeft kort haar. Hij droeg een donkere jas en spijkerbroek. Getui gen kunnen 0900-8844 bellen. Het Welzijnshuis trakteert twee honderd Schouwen-Duivelandse vrijwilligers op een ontbijt. Dat ge beurt op zaterdagochtend 22 okto ber in het MFC in Zierikzee. Vrijwilligerswerk is waardevol, zelfs onmisbaar, vindt het Welzijns huis. Het kan daarom geen kwaad deze mensen met een ontbijtje een blijk van waardering te geven. Elke inwoner die zich op een of an dere manier als vrijwilliger inzet, is welkom aan de ontbijttafel. Het maakt ook niet uit voor welke vere niging of organisatie het werk wordt gedaan. Vrijwilligers kunnen zichzelf of an deren tot 15 oktober aanmelden bij Thomas Vos, Sandra Engel of Jessi ca van As via info@hetwelzijnshuis of via telefoon 0111-453444. www.tmcwoonwinkels.nl Vrolijkheid over de muts van Careclown Pief. Rechts clown Lucie. foto's Dirk-Jan Gjeltema [oneens 13% daarom nu de nieuwe wintercollectie 2011 ook op bodywear en panty's van Oroblu TMC Kruiningen Zandweg 1b (0113) 38 26 26

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 51