28 Lieke Üyarlads n Realyson Labast Zacharias Brasser Ries Maria Janneke Dierx donderdag 22 september 2011 (Densenltnq.nl Dolgelukkig, blij en trots zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Maria Elisabeth geboren op 20 september 2011 "Evelien, Gertjan en Anoek de Kok Singel 4,4357 BW Domburg Met dankbaarheid omdat wij haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma fozina Bosman-Ars in de leeftijd van 85 jaar. J.J. Bosman F.P. Bosman Chris-)an van Liere Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' heel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 20 september 2011 Coudorpseweg 10,4438 AL Driewegen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 24 september om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.20 uur aanwezig te zijn. Voor aanvang van de bijeenkomst is er in het crematorium gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Sien Bosman-Ars ■&20juni 1926 - f 20september2011 Familie Ars Driewegen, 20 september 2011 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante fozina Bosman-Ars J.M. van Loo-Bosman J. van Loo t J. Padmoes-Bosman E. Verschoor Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dit bericht heeft ons diep geraakt. We verliezen in hem een fijne en gewaardeerde collega. Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Medewerkers afd. Milieubescherming Zeeland Aluminium Company NV Herinner mij in goede dagen, zoals ik was, toen ik alles nog kon. Na een arbeidzaam en welbesteed leven hebben wij, toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader, schoonvader en opa Zacharias Brasser Ries weduwnaar van Jo Brasser-Potappel A Biggekerke, 22 januari 1937 t Emmeloord, 15 september 2011 Adriaan en Diana Carmen Marit Eline René en Gerda Thijs Correspondentieadres: Westergolaan 17 8302 LE Emmeloord De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij zijn getroffen door het overlijden van onze attente en zorgzame zwager en oom 22-01-1937 15-09-2011 Wij hopen dat zijn dierbaren veel troost zullen putten uit de goede herinneringen. Biggekerke A. Brasser t J.J. Brasser-Bierens Neven en nichten Middelburg D. Brasser t L. Brasser-de Pagter Neven en nichten Na een werkzaam en zeer zorgzaam leven voor mens en j dier is vredig ingeslapen Breskens, 14 september 1923 Breskens, 20 september 2011 R.J.T. Smid Executeur Breskens, Ringlaan 4 4511 HH De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op 24 september om 11.00 uur in het crematorium van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Veel dank is verschuldigd aan het team van Zorgcentrum De Burcht te Breskens. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Neeltje Maatje Jacoba Janse-Kasse -Nel- weduwe van Comelis Janse r 5 januari 1932 f 20 sëptember 2011 Els Felisa en Coen Mariela en Martijn Kees en Jenny Bram Maartje Correspondentieadres Els Janse Zijdesingel 39 2261 CB Leidschendam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium "Ölandhorst", Oostranddreef 1 te Lelystad op zaterdag 24 september om 10.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Jezus zeide tot hem: Ik ben de weg en de waarheid en het leven; niemand komt tot de Vader dan door Mij. Johannes 14 vers 6 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis dat plotseling van ons is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Maria Pietemella Muller-Houtekamer Sinds 27 april 1968 weduwe van Willem Muller in de leeftijd van 88 jaar. Wilhelminadorp: Wim en Rina Wim -Andres en Sandra Wilhelminadorp: Rinus en Helmi Ronald en Tatyana Marjoke en Martin Emmen: André en Connie Marjolein Kruiningen: C. Schot (in herinnering) Kruiningen, 20 september 2011 Correspondentieadres: Het Sas 9,4475 NA Wilhelminadorp. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 24 september om 10.00 uur in het verenigingsgebouw aan de Hans- weertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 9.30 tot 9.50 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een lang en rijk gevuld leven,hebben wij, toch nog onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn onver getelijke moeder en schoonmoeder, Reina Maria Sanderse-Jacobs weduwe van Jan Pieter Sanderse levensgezellin van Pierre Dierick t jV Geboren te Utrecht t overleden te Vlissingen 20-4-1921 19-9-2011 Domburg: Sylvia en Hans Nauta-Sanderse De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 24 september in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg om 13.30 uur. Er bestaat gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Reina van 13.00 uur tot 13.30 uur in het uitvaart centrum. Gelegenheid tot condoleren aansluitend aan de dienst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres: Dr. B. Vaandragerstraat 13 4357 CJ Domburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28