2oI zeeland Leolux inruilactie Uitmarkt in centrum Uitmarkt Diamanten paar geniet nog van kleine dingen Liefde op het eerste gezicht bij de bioscoop Geslaagd Interior Altena donderdag 22 september 2011 „WW**- oostburg - Als centrumstadje van West-Zeeuws-Vlaanderen wil Oostburg zich ook meer profileren als cultureel centrum. Tijdens een grote UITmarkt zaterdag van 14.00 tot 19.00 uur presenteren vereni gingen, dorpsraden, stichtingen en andere cultuuraanbieders zich in kramen van de weekmarkt. Ledelplein en Markt staan geheel in het teken van cultuur: van hoge re kunst tot consumptie van streek producten met een cultuur-histori sche achtergrond. Ook staat er een oplegger van een truck, die als open podium fungeert. Plaatselijk bekende artiesten als Ries de Vuijst, Frank Leenhouts met Trio Bombelino én de bij bluescafé The Lane te gast zijnde Amerikaanse Wendy Colonna, beklimmen het podium. Alle activiteiten zijn te vinden op www.cultuursluis.nl. Op die site moeten vanaf nu alle cultu rele activiteiten in de gemeente Sluis zijn te vinden. Aan de Erasmusuniversiteit te Rot terdam heeft Gert-Jan Wonder- gem uit Middelburg de titel be haald Master of Science (MSc) in Public Administration. Jo van Boven-Arendse en Piet van Boven vierden gisteren hun zestigjarige huwelijk. foto Ruben Oreel door Yorben Weststrate vlissingen - Piet van Boven en Jo van Boven-Arendse waren giste ren zestig jaar getrouwd. Hij is nu 82 en zij is 83 jaar. Hij is geboren in Nieuw en St. Joosland en zij komt uit West-Souburg, waar het diamanten echpaar nog altijd woont. Piet van Boven heeft 40 jaar als stratenmaker gewerkt voor de ge meente, eerst voor gemeente Sou burg en later voor gemeente Vlis- singen. Jo van Boven-Arendse heeft altijd voor de kinderen ge zorgd. Het echtpaar Boone-Ooms zijn al zestig jaar gelukkig getrouwd en genoten erg van het bezoek van burgemeester Schouwenaar. foto Ruben Oreel Het echtpaar geniet nu nog van de kleine dingen zoals hun bloemen en groentetuin. Zij vindt het ver der leuk om te puzzelen, kaarten te maken en voor zover het kan van de buitenlucht te genieten. Zij is in haar leven ook nog presiden te geweest van de vrouwenbond NCVB, die opkwam voor rechten van de vrouwen. Hij zingt nog in het koor en orga niseert ook nog uitstapjes voor ouderen bij de kerk. Ze hebben elkaar ontmoet op een zangdag in Groede en hebben zes kinderen, dertien kleinkinderen en zes achterkleinkinderen. door Yorben Weststrate middelburg - Emile Boone en Ma ria Cornelia Ooms waren gisteren zestig jaar getrouwd. Het echtpaar woont al heel hun huwelijk in Middelburg. Emile is geboren in Bedum en in de tijd dat hij Maria ontmoette, woonde hij bij zijn zus. Maria woonde op dat mo ment ook in Middelburg. Ze hebben elkaar ontmoet in de stad. Emile was naar de bioscoop geweest en Maria wachtte hem buiten op. Daar maakten ze een praatje en bracht Emile haar naar huis. Het was van beide kanten liefde op het eerste gezicht. Ze hebben ook maar één jaar verkering gehad voordat ze gingen trouwen. Afgelopen zaterdag hield het dia manten echtpaar een feest voor de familie in Landlust en dat is heel goed bevallen. Het echtpaar heeft twee dochters en drie kleinkinderen. Hij heeft bij de Heidemaatschappij en het Weg schap Walcheren gewerkt. Ook heeft hij drie jaar in Neder- lands-Indië gezeten. Zij was huis vrouw en heeft bij de gemeente Middelburg gewerkt op de afde ling Financiën. Heeft u een oude merkbank of fauteuil staan die eigenlijk aan vervanging toe is? U kunt deze bij Woontrend Zeeland omruilen voor een zeer aantrekkelijke inruilpremie op een nieuw Leolux meubel. Bij aflevering van uw nieuwe meubel neemt Leolux het oude meubel direct mee. Zo heeft u hier geen omkijken meer naar én steunt u direct een goed doel. Uw oude meubel wordt namelijk naar Hongarije vervoerd om hier opnieuw dienst te doen. De Leolux inruilactie loopt tot 31 oktober 2011Kom gerust eens langs in onze showroom om de collectie van Leolux te bekijken. Door wegwerkzaamheden zijn wij moeilijk bereikbaar, volg de borden "H". Woontrend Zeeland Design Studio Woontrend Zeeland I Duinstraat 18a I A371 AZ Koudekerke I Tel. 101181 - 55 55 60 I www.woontrend.nl Twitter: @woontrend I Facebook: @woontrendzeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20